Jump to content

Moto Zajednica

Madjarski

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Dorcol
  • Motocikl: zx12r

Obisao sam Bg uzduz i popreko i nigde nisam uspeo da nadjem crni rupicasti skaj za nebo. Naleteo sam na netu na ovaj madjarski sajt 

http://www.autoleder.hu/sr/presvlake-za-kroviste

Poslao sam im upit na srpskom i engleskom, al' mi nisu odgovorili. Ako mozda neko zna madjarski i voljan je da im posalje poruku, neka mi se javi ovde ili na pp.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Obisao sam Bg uzduz i popreko i nigde nisam uspeo da nadjem crni rupicasti skaj za nebo. Naleteo sam na netu na ovaj madjarski sajt 

http://www.autoleder.hu/sr/presvlake-za-kroviste

Poslao sam im upit na srpskom i engleskom, al' mi nisu odgovorili. Ako mozda neko zna madjarski i voljan je da im posalje poruku, neka mi se javi ovde ili na pp.

Hvala.

 

Kazes sajt na Madjarskom. :stabre:

 

Untitled.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Dorcol
  • Motocikl: zx12r

Da, madjarski je sajt, radnja je u Budimpesti. Dzabe sto u ponudi jezika postoji srpski, kad tamo niko ne zna srpski.

Biker-Boy, legla bi mi jedna Madjarica ko melem na ranu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Lepa im je ponuda. Nije mi logicno da uloze trud u sajt na srpskom jeziku a da potom ne rade ništa sa tim. Neko je ulozio vreme/energiju/novac da bi sajt bio na srpskom pa je nekako logicno da to nije radio bzvz. Svakako bi engleski jezik morao da ima uspeha ako već srpski ne uspeva.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ko nije bio u madjarskoj,tesko moze da shvati da ljudi jednostavno ne znaju strane jezike i to u jako velikom procentu,gomilu zemalja sam proputovao,sa dosta ljudi u kontaktu,ali u madjarskoj sam najvise puta dolazio u jezicnu barijeru.Ovi blizu nase granice nesto znaju srpski,ostali nit engleski,nit nemacki i to bas veliki procenat cak i mladih ljudi,da ne poverujes ali je tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ko nije bio u madjarskoj,tesko moze da shvati da ljudi jednostavno ne znaju strane jezike i to u jako velikom procentu,gomilu zemalja sam proputovao,sa dosta ljudi u kontaktu,ali u madjarskoj sam najvise puta dolazio u jezicnu barijeru.Ovi blizu nase granice nesto znaju srpski,ostali nit engleski,nit nemacki i to bas veliki procenat cak i mladih ljudi,da ne poverujes ali je tako.

Ziva istina, znaci totalno ih zabole za druge jezike :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Dorcol
  • Motocikl: zx12r

Isao sam pre par godina u Budimpestu u neku radnju moto opreme, morao sm pola sata da cekam da navataju nekog komsiju koji prica po malo engleski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja