Jump to content

Moto Zajednica

poslovna ponuda - Nemacka

Recommended Posts

  • Drug član, 1269 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
Evo da ponudim i ovde , iako je vezano za medEcinu ...

 

Dakle , ako je neko zavrsio medicinsku skolu , i voleo bi da radi u Nemacke , neka mi se javi...trenutno radim za jednu nemacku firmu, treba mi oko 40 radnika , medicinskih tehnicara , koji bi radili u struci , u Wiesbadenu ...

 

Jedini uslov je B1 nivo Nemackog..

 

Nema neki rok , pa , ako znate nekog ko bi isao , slobodno neka se javi...

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Moze li neki kontakt, imamo neku kucnu prijateljicu koja mislim da ima B1 pa najbolje da se cujete i vidite sta i kako..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250N

Kakvi su uslovi za odlazak kao RTG trhnicar.

Radim vec 2 godine. Rtg,mamograf i skener.

Sve sem magneta.

Ili to ne moze da se nostrifikuje tamo pa mora samo opsti smer?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250N

Ok hvala na odgovoru. Ja ucim jezik i to mi je jedini problem.

Javice se moj drugar koji ima opsti smer i visu za rtg tehnicara i 2B nivo jezika.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1269 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Ljudi - pritisak! Treeba mi 20 ak ljudi bez radnog iskustva i 11 sa radnim iskustvom... Uslovi odlicni ... Napredujem munjevito u ovom pravcu

 

Radnici bez radnog iskustva, dolaze u Maju 2 nedelje na integracioni kurs i za to vreme potpisuju ugovor..sve im je plaćeno od strane poslodavca - smestaj, hrana

 

Sa radnim iskustvom - 6 nedelja u Maju na IMC kurs, sve o trošku poslodavca.. Njih 14, a ja imam 3.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1269 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Caka je sto treba B1 , a svi nauce 5 reci i guten aben i hoce preko .. Djordje ...imam kombinaciju i za on line ucenje jezika , i za polaganje ( cak ne mora na gete-u ) , sve... Samo dobra volja treba ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Caka je sto treba B1 , a svi nauce 5 reci i guten aben i hoce preko .. Djordje ...imam kombinaciju i za on line ucenje jezika , i za polaganje ( cak ne mora na gete-u ) , sve... Samo dobra volja treba ;)

Mene za sad interesuje to ucenje nemackog on line,ako nije problem da mi kazes sta i kako,mose i na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Reci mi, da li trebaju lekari opste prakse? Imam ortaka koji je doktor, i bas se priprema da ide preko u Germanske zemlje, ako se ukaze neka sansa. Zato je i ucio jezik, i mislim da je polozio B1...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1269 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Vlado , sa engkeskim u nemackoj bolnici mozes da obrises guzu samo...jbg

 

Imenjace , posalji mi poruku na viber pa te ubacujem u grupu ljudi koji se spremaju i skupljaju papire da se raspitas sta i kako...to on line sam organizovao samo za ljude koje planiram da posaljem , ne za druge

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Darko. Neću da te obeshrabrujem u tvojoj očigledno plemenitoj namjeri ali hoću da ti ukažem na jedan ozbiljan problem kojeg si vjerovatno i sam svjestan.

 

Bio sam u kontaktu sa Njemačkim biroom za zapošljavanje neko vrijeme. Moja prva komšinica u Republici Srpskoj radi za njih a uz to već dugo godina radi u staračkom domu...

 

Elem.

 

Mi smo ovdje organizovali čak i kurseve za medicinske radnike i spremali ih da idu tamo. Čak smo bili djelimično subvencionisani od strane budućih poslodavaca i slično ALI kod nas su ljudi toliko lijeni da to nije uopšte funkcionisalo.

Za nepune dvije godine od hiljada ljudi koji su nas zvali, donosili papire i slično mi smo samo 28 ljudi poslali vani.

 

Šta ne mogu da shvatim je da neko ko je medicinski tehničar i nema nikakvu perspektivu da se zaposli u struci i recimo radi u butiku za 200€ NE ŽELI da uči usrani jezik da ide sebi napraviti bolje...

 

Nakon skoro dvije godine projekat smo potpuno stopirali, prebacili sve u privatnu agenciju bez subvencija i ičega pa ko ispunjava SVE uslove neka se prijavi. Ko ne odjebaus lagano.

 

Ako neko sebi ne želi pomoći koji bi mu da izvineš ja pomagao kada od toga nemam ništa.

 

 

Oprosti zbog priče ali nadam se da ti je jasno šta pričam iako eto, ako si iz BG onda kontam da imaš veće šanse da uspiješ u namjeri jer kontam da je i više ljudi koji su ozbiljni u svojim namjerama...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Probajte, vidite,............ali po onom što sam čitao na drugom forumu, platu koju si naveo nisu primali ni u srednjem menadžmentu u većim kompanijama..........

 

U svakom slučaju nemate šta da izgubite ako probate..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1269 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

zato sto gomila ljudi ode preko agencije , koja im uzima procenat od plate ...

 

ja imam neku drugu racunicu od ljudi koje posaljem ... znaci tvoja plata je tvoja plata  , ostaje netaknuta ...

 

na kraj krajeva pre odlaska , svakog pojedinacno kontaktiram i dam ponudu ... odgovara - super , ne odgovara - ne odgovara i cao ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja