Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav ljubiteljima vetra u kosi

Recommended Posts

  • Ne silazi, 1285 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Pozdrav drugari, zovem se Sasa i imam 46 godina. Proslo je celih 6 godina kako sam se registrovao na vas forum i kako svakodnevno citam vase putopise a vasa iskustva i predloge koristim za planiranje mojih putovanja. Volim vetar u kosi kao i vi ali vise preferiram 4 tocka. Zato nisam hteo da bilo sta javno komentarisem i zapitkujem kako ne bi ste pomislili da sam nekakav 4voronozni  provokator.

 

Za sve ono sto mi nije bilo jasno, koristio sam pm i direktno od autora dobijao informacije. Ovim putem bi se javno zahvalio svima onima koji su mi ljubazno odgovarali i davali predloge za rute i sta kako i gde obici.

 

Zadnjih 10 godina izrabljujem ovo moje matoro kljuse koristeci ga samo za putovanja ...

 Fotografija0285.jpg

...
Postujem bajkerski svet i vasa pravila pa ponekad imam cast i da uzivam u grupnoj voznji sa vama ... uvek se pomerim udesno kada vidim kolonu bajkera iza sebe ali cesto u retrovizoru ugledam amblendovanje ili mahanje rukom kao odgovor da vozim u koloni sa vama ...

Fotografija0205.jpg
...

Fotografija0211.jpg
...

Fotografija0212.jpg
...

Fotografija0214.jpg
...

Fotografija0215.jpg
...

Fotografija0219.jpg
...
Nadam se dobrodoslici a ujedno se i izvinjavam ako sam bio preopsiran. Slike sam okacio sa namerom da me ne shvatite kao uljeza koji zeli da se ubaci u vase redove ....
Pozzz ... 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7124 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pozdrav i dobro nam dosao  :zdravo: 

Ko zna, mozda jednog dana i predjes na dva tocka, slicno je moj brat uradio, prvo je vozao motor, pa onda presao na isti takav Golf kec Cabrio sa 1800ccm injection masinom iz dvojke, pa posle par godina opet na motor , i tako u krug  :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Pozdrav,

 

ako hoces bas u fullu da uzivas sa motociklistima, moras preci na dva tocka, nema druge :) Nije cak bitna ni marka ni model, bitno da je motocikl :) ostalo dodje samo po sebi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1285 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Hvala, dobro se dobrim vraca pa se tako i predstavljam ...

Pre nekih 5 godina bio sam u prilici da delimicno u full.u uzivam sa motociklistima. Posle spontanog upoznavanja na pumpi u Sibeniku, prihvatio sam poziv bajkera moto kluba GALEBOVI iz istoimenog grada i bio njihov gost na njihovom HR bajkerskom okupljanju u Biogradu n/m. Ova moja crvena krkela sa bg tablama je celu noc bila parkirana medju stotinu drugih automobila bez da joj je sutradan ista falilo u bilo kom smislu tako da kod mene ne pije vodu ona fraza da su bajkeri ovakvog ili onakvog morala.

 

Ljude delim samo na bajkere i na neljude ... i obicno za drustvo biram ove prve. Jadranska magistrala pocetkom novembra meseca 2015e, a vreme je bilo kao da je top sezona ...

Fotografija0640.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja