Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha ybr ne radi a cuje se

Recommended Posts

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Naime znam da je smesno ali tako je, skoro sam uzeo motor, i posto sam dugo bio zeljan voznje i da je ovih dana vreme to dozvoljavalo, za 5 dana snisam silazio sa njega,  jer motor smesno trosi. Zavrsim poso u 3 sata sedam i picim, zena pizdi nema me kuci.

E sad stanem negde ugasim motor a auspuh pucketa, ljudi gledaju i vidim da se cude, a i ja,znam da nije nista strasno, ali mi je cudno, ne ide mi u glavu sta, hladno je vreme ne moze da se pregreje, primetio sam da ima dve izbusene rupice na njemu, majstor koji mi radio servis kaze da je bio zacepljen pa da ga bivsi vlasnik ne bi seko, izbusio te rupice da prodise.

Tako da mi je usadio crv sumnje, da cackam il da ne cackam, sta kazu iskusniji hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Koj si ti meni kralj!??

:) Ako se motor ne davi, ne diraj.. Ako ima neku knedlu na nekom broju obrtaja (uglavnom, visem) onda ga seci i ocisti ili poizbacuj one komore i prigusivace. Pa ce jos i da grmi.. Komsije ce se oduseviti ujuturu kad ides na posao, ja sam odkad imam otvorene izduve, omiljen sam komsiluku :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Lepo radi na leru se i ne cuje da radi, mada bih ja licno voleo da jace brundi, jedino sam primetio da kada mu nabijam gas dok stoji kroz tu donju rupicu izbija voda, tako da sigurno ima vode u njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Koj si ti meni kralj!??

:) Ako se motor ne davi, ne diraj.. Ako ima neku knedlu na nekom broju obrtaja (uglavnom, visem) onda ga seci i ocisti ili poizbacuj one komore i prigusivace. Pa ce jos i da grmi.. Komsije ce se oduseviti ujuturu kad ides na posao, ja sam odkad imam otvorene izduve, omiljen sam komsiluku :lol:

 

Sto mi je ovo nesto poznato :D

 

To pucketanje je normalno, greje se i hladi pa samim tim i skuplja,ist je i kod mene na speedu, ne obracaj paznju na to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Necu sad nista da ga cackam, an prolece cu da ga oteram da mi izvade taj prigusivac, isto sam hteo da pitam, kad sam iso kod majstora da mi ocisti karburator i promeni ulje, procitao sam na internetu i video na yt da on nema klasican filter ulja, vec neku mrezicu kao sito, ali majstor nije hteo da skida poklopac iza kog se nalazi taj filter, kao ne sme taj poklopac nikako da se otvara, e sad ko zna da li je taj filter nekad ociscen ali poslusao sam ga, a na prolece cu da teram kod nekog drugog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja