Jump to content

Moto Zajednica

Klizav beton na pumpi

Recommended Posts

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Ako hoces da probas svrati na pomenuti MOL u Novom Sadu, to je ubedljivo najekstremniji primer koji sam ja video do sad. Nema veze patike, cipele, moto cizme, zabava zagarantovana :)

 

Nisam do sada imao takva iskustva kao vasa. Doduse, punim skoro po pravilu na manjim pumpama po kraju ili oko posla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Bogami i zmaj ka ns...Navatalo mi se i na patike,i kad stadoh kod meka prekoputa,zamalo ne okinuh,koliko su mi se klizali djonovi...Kolege bile svedoci.Sidjem sa motora,zatrčim,i isklizam ko da sam na ledu jbt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Kao sto kaze Slobodan, MOL u Novom Sadu je samoubilacka misija za motocikliste. Prosli put sam zamalo omastio asfalt.

Situacija je losa i na manjim pumpama ako na istoj prospu dizel po asfaltu i ne operu. Dok sam imao Jawu, na Nis-ovoj pumpi nisam ni video fleku dizela na betonu i kada sam krenuo prednji tocak kao na led, bukvalno. Nisam stigao ni da odreagujem a vec sam bio dole na betonu. Sva sreca sto Jawa ima roll barove pa joj nista nije bilo...kako sam se tada izderao na radnike pumpe to je bilo haos...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ajoj,kod nas na Molovoj pumpi deca se vec zajebavaju i vicu ako grad ne napravi na zimu igraliste za klizanje tu je Mol,uzas kako klize doduse ja nisam imao problem sa kocenjem jer uglavnom znam kako je klizavo vec sam mogao opizditi pri kretanju-najnormalnije dodao gas i samo izleti zadnji tocak,docekam se na petu i nabijem je da je bila utrnuta tri dana,ne znam cemu taj beton takav sluzi :stabre: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

Ako svako od vas koji ste imali iskustvo napise jedan email pumpi, i najede ih govnima za to staklo koje postavljaju po pumpama mozda nesto i promene. Ja ako isklizam negde ima na glavu da im se popnem svima

 

nece oni menjati to nema sanse poslali mi 1000000 mailova :) serbian business.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Možda je to obavezni nepropustni sloj koji treba da spreči zagađenje zemlje ako se nešto prospe?

 

I ovde u NL su klizavi ali ne sad toliko da slomis vrat ali svakako moraš da paziš.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Bogami i zmaj ka ns...Navatalo mi se i na patike,i kad stadoh kod meka prekoputa,zamalo ne okinuh,koliko su mi se klizali djonovi...Kolege bile svedoci.Sidjem sa motora,zatrčim,i isklizam ko da sam na ledu jbt.

U pravu si, zlo. Sipao gorivo i  ulazim u auto jednom nogom, kad ono špaga. Valjda se uhvatila nafta na djonove i kada sam zgazio gumenu patosnicu, da izginem. Da zlo bude veće, pritisnem kvacilo, oklizne se noga, nije mi bilo dobro.

Fora je sto ljudi kada sipaju ne iscede pistolj nego samo vrate na pumpu, a gorivo malo ostane u crevu. Kada neki kamiondzija krene da sipa u rezervoar, mora da ga okrene vertikalno, i onda taj visak iscuri na beton, njegov rezervoar i sl.

Da izludiš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Ovo mozemo lako da organizujemo, imas moj broj na par mesta na forumu, zovi, dodji, alkohol je tamo samo ceka :)

 

Brate ako cu da pocim do novog sada idem u gusan da se oklembesim od alkohola, jebes pumpu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja