Jump to content

Moto Zajednica

KLR 650 spaner

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Pozdrav ljudi,mislim da je doslo vreme da naspanujem lanac kontra tegova na kawi i treba mi savet na koji nacin je najbolje to da uradim (otvaranjem dekle ili odvrtanjem srafa ispod nje).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm
 

Obavezno skini deklu....i nemoj da te iznenadi ako ne bude sve u redu, jer uglavnom nije.....taj sistem balans tegova preko lanca je toliki promasaj na klr da me cudi kako su ga pustili u prodaju....

 

Resenje balans osovine i radilice preko zupcanika kao na klx ili xt je mnogo bolje i na njemu nema gotovo nista da se pokvari i nema nikakvog odrzavanja i stelovanja.....dok na klr stalno stelovanje,a i spaner fabricki je nikakav i slab pa hoce da pukne,a lanac cim se olabavi obrusi klizac i lancanik na radilici,koji je 60-70 evra i jako se tesko skida jer se montira na presi....lanac skup kao otrov....sem toga agregat od klr je jako dobar...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
 

Obavezno skini deklu....i nemoj da te iznenadi ako ne bude sve u redu, jer uglavnom nije.....taj sistem balans tegova preko lanca je toliki promasaj na klr da me cudi kako su ga pustili u prodaju....

 

Resenje balans osovine i radilice preko zupcanika kao na klx ili xt je mnogo bolje i na njemu nema gotovo nista da se pokvari i nema nikakvog odrzavanja i stelovanja.....dok na klr stalno stelovanje,a i spaner fabricki je nikakav i slab pa hoce da pukne,a lanac cim se olabavi obrusi klizac i lancanik na radilici,koji je 60-70 evra i jako se tesko skida jer se montira na presi....lanac skup kao otrov....sem toga agregat od klr je jako dobar...

To sa skidanjem dekle cu da prepustim majstoru... Hvala ti na sadrzajnom odgovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
Ako se odlučiš sam da radiš tu sam da pomognem..

Bilo bi dobro da uradimo to zajedno, posto ti vec imas iskustva s' tim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
Ako neznas neskidaj sam...ako menjas spaner zameni i lanac..

Ne bih ja tu nista menjao, samo da ga naspanujem, posto mora da se redovno spanuje da se ne bi taj lanac rasteglio i napravio haos u motoru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja