Jump to content

Moto Zajednica

GordanMG Motors

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Ni ja nisam nista poslovao sa Gordanom, ali mi je vise puta savetima dosta pomogao.

Ali, sada se javljam jer sam zahvaljujuci njemu dosao do svog Maraudera odlicnog stanja, 1999 godina za tako malo para da ne smem ni da pomenem,

Pozvao sam Gordana, rekao da bih kupio tako nesto, on mi je nabrojao sta on ima, a onda mi rekao da mu jedan prijatelj nudi po izuzetno povoljnim uslovima, jednog dobrog Maraudera, dao coveku moj telefon, i umesto da Gordan uzme lepu proviziju za prodaju ovog motora, ja danas dobih dobar motor i to extra povoljno !!!!!!!

Znaci, svi mi radimo da nesto zaradimo, ali je vaznije od toga ispasti DRUGARCINA !

  Hvala Drugarcino !!!

                                           Pozdrav !

 

Izvinjavam se al moram da te pitam. A sto ga ti sam nisi castio kad on sam nije hteo da se ugradi a kazes da si ga uzeo za smesno malo para a vidim da i ti malo radis sa motorima? Sad slucajno videh da vozis dragstar 1100!?!?! Ostade on samo Drugarcina (BUDALCINA) a ti zaradio!!!

Izvinite gordanmg za BUDALCINA al ja to tako vidim, pa bi i ja teo taki jedan motor da vozam po Nis i okolinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Bas si me razocarao, nisi trebao ovo da radis. Sad cu morati da napisem ovo.

 

U vezi Maraudera sam se cuo sa Gordanom i on mi je stvaeno rekao da je skoro prodao Maraudera nekom momku iz Kovina,koji ga je bas sad zvao da mu po nizoj ceni nego sto ga je on platio vrati nazad, ali Gordan rece da je taj motor prodavao skoro godinu dana i da mu se smucio, te da ne bi hteo da ga vraca nazad u dvoriste i da ako sam ja zainteresovan kontaktiram coveka , ali da nema njegov broj i da ja pokusam da ga nadjem preko naseg clana sa foruma iz Kovina , sto sam i uradio.Momak je izmislio neku tuznu pricu kao razlog sto prodaje motor 20 dana posto ga je kupio, a ustvari momak je vozio ranije trkalice pa je i Maraudera tako tretirao, tj .vozio. Pri takvom nacinu voznje, a otisao je do Makedonije i nazad u cugu, Marauder ima tu boljku da pokaze znacajnu potrosnju ulja, momak se izgleda malo uplasio i resio da se toga sto pre oslobodi. Ja kad sam uzeo motor i doterao kuci, nije bilo pola litra ulja u motoru.

Ali to nije trenutno vazno. Vazno je da ja tada pozovem Gordana i javim se da sam kupio motor i zahvalim se.

Za uzvrat on me zamoli da napisem nesto lepo o njemu na forumu, sto sam i uradio.

I ispadnem BUDALCINA.

Isti taj Gordan me sada proziva,

Jer ovo Axel je samo jedno od Gordanovih prijavljenih imena na forumu.

Bas si me razocarao, i jos me sada ssvi zezaju jer sam te ja jedini branio.

Kazu eto ti tvoj Gordan !

A ja sam eto BUDALCINA !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Bas si me razocarao, nisi trebao ovo da radis. Sad cu morati da napisem ovo.

 

U vezi Maraudera sam se cuo sa Gordanom i on mi je stvaeno rekao da je skoro prodao Maraudera nekom momku iz Kovina,koji ga je bas sad zvao da mu po nizoj ceni nego sto ga je on platio vrati nazad, ali Gordan rece da je taj motor prodavao skoro godinu dana i da mu se smucio, te da ne bi hteo da ga vraca nazad u dvoriste i da ako sam ja zainteresovan kontaktiram coveka , ali da nema njegov broj i da ja pokusam da ga nadjem preko naseg clana sa foruma iz Kovina , sto sam i uradio.Momak je izmislio neku tuznu pricu kao razlog sto prodaje motor 20 dana posto ga je kupio, a ustvari momak je vozio ranije trkalice pa je i Maraudera tako tretirao, tj .vozio. Pri takvom nacinu voznje, a otisao je do Makedonije i nazad u cugu, Marauder ima tu boljku da pokaze znacajnu potrosnju ulja, momak se izgleda malo uplasio i resio da se toga sto pre oslobodi. Ja kad sam uzeo motor i doterao kuci, nije bilo pola litra ulja u motoru.

Ali to nije trenutno vazno. Vazno je da ja tada pozovem Gordana i javim se da sam kupio motor i zahvalim se.

Za uzvrat on me zamoli da napisem nesto lepo o njemu na forumu, sto sam i uradio.

I ispadnem BUDALCINA.

Isti taj Gordan me sada proziva,

Jer ovo Axel je samo jedno od Gordanovih prijavljenih imena na forumu.

Bas si me razocarao, i jos me sada ssvi zezaju jer sam te ja jedini branio.

Kazu eto ti tvoj Gordan !

A ja sam eto BUDALCINA !

 

  Jako jadno i neljudski ako je sve ovo napisano istina .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Au sta ovo bi?!?!?!

 

Citam i neverujem. Voleo bih da se ovo razresi na neki nacin, dosta optuzbi je receno, je li Axel Gordanov nick ili nije, i daj da se ovaj shit rascisti. Da li to pomocu IP adresa moze da se rasvetli? Au koja namuljena prica, ne verujem?!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Pogledaj profil Axel.

Sta mislis da li bi neki Mirko iz Pukovca kod Nisa, kako se on predstavio, i koji tek nagovara tatu da mu kupi motor, napisao ono gore napisano.

Uostalom , ako neko od glavnih sa foruma naleti na ovo, lako ce utvrditi ko je Axel.

 

Zao mi je sto sam uleteo u neku ovako nedolicnu raspravu, reagovao sam u momentu.... u svakom slucaju se po ovoj temi necu vise javljati, ja sam na forumu radi dobrog druzenja , ovako nesto mi stvarno ne treba.

Izvinite sto sam podigao bespotrebnu tenziju .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Bas si me razocarao, nisi trebao ovo da radis. Sad cu morati da napisem ovo.

 

U vezi Maraudera sam se cuo sa Gordanom i on mi je stvaeno rekao da je skoro prodao Maraudera nekom momku iz Kovina,koji ga je bas sad zvao da mu po nizoj ceni nego sto ga je on platio vrati nazad, ali Gordan rece da je taj motor prodavao skoro godinu dana i da mu se smucio, te da ne bi hteo da ga vraca nazad u dvoriste i da ako sam ja zainteresovan kontaktiram coveka , ali da nema njegov broj i da ja pokusam da ga nadjem preko naseg clana sa foruma iz Kovina , sto sam i uradio.Momak je izmislio neku tuznu pricu kao razlog sto prodaje motor 20 dana posto ga je kupio, a ustvari momak je vozio ranije trkalice pa je i Maraudera tako tretirao, tj .vozio. Pri takvom nacinu voznje, a otisao je do Makedonije i nazad u cugu, Marauder ima tu boljku da pokaze znacajnu potrosnju ulja, momak se izgleda malo uplasio i resio da se toga sto pre oslobodi. Ja kad sam uzeo motor i doterao kuci, nije bilo pola litra ulja u motoru.

Ali to nije trenutno vazno. Vazno je da ja tada pozovem Gordana i javim se da sam kupio motor i zahvalim se.

Za uzvrat on me zamoli da napisem nesto lepo o njemu na forumu, sto sam i uradio.

I ispadnem BUDALCINA.

Isti taj Gordan me sada proziva,

Jer ovo Axel je samo jedno od Gordanovih prijavljenih imena na forumu.

Bas si me razocarao, i jos me sada ssvi zezaju jer sam te ja jedini branio.

Kazu eto ti tvoj Gordan !

A ja sam eto BUDALCINA !

 

Izvinite gospodine Jasminko a jel sam ja glup ako sam ovo napisao? Ja sam samo rezonovao normalno i zasto je to problem?

Mozda VAS boli istina ali po meni  gledali ste samo sebe i svoju KORIST?

Dali uopste ima veze koliko ja imam godina i koliko sam na ovom forumu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja