Jump to content

Moto Zajednica

potrebna pomoc nije mz ali verujem da dosta vas ima savetu vezi tomosa

Recommended Posts

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

treba mi pomoc

ima li ko da proda nosac pakmova i paknove od e90 ili od bt? i nosac lancanika za bt?

stigle su nove gume felne ispeskarene.ovih dana ih farbam i trrba mi jos par sitnica da bih zavrsio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Ja nemam, al mogu pogledati sutra na najlon pijaci ( buvljak ) , ima nekoliko likova koji trguju sa delovima za Tomos.  Problem je što ja nikad nisam imao ni Elektronika ni BT - a, pa mogu da mi daju deo i od nekog drugog tipa . Ako možeš postavi slike tih delova i na šta da se obrati pažnja, a i neku orientacionu cenu - kolko to vredi da znam - možeš mi poslati i na pp .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

jbg nemam sliku bt i e90 imaju vece paknove i anker ploca za e90 ima usku za sajlu a bt nema.al svejedno.a nosac lancanika je slican apn samo nema navoj i veca guma ide platio bi oba dela do 10e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Gledao danas na najlonu, al niko nije imao. Par njih što sam pitao su rekli da će pogledati, pa ako nađu - da će doneti iduće nedelje . Za cenu nisu ništa rekli, već - " videćemo ako nađemo " . Stekao sam utisak da oni to uopšte nemaju, već možda znaju nekog ko bi to mogao imati, pa ako nađu kod njega, vide koliko će im on tražiti - onda će formirati svoju cenu.  Videću šta će biti iduće nedelje .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

i dalje trazim nosac paknova za bt za zadnju tocak i nosac lancanika sa onim gumom.u krajnjem slucaju zadnji tocak od bt ako mora u kompletu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Bio i danas na najlonu - nema niko, ni ovi što su pričali da možda imaju. Pitao sam još par drugara - rekli su da će pogledati ako nađu. Za sad - ništa .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja