Jump to content

Moto Zajednica

Univerzalni enduro ALU korman sa tegicima

Recommended Posts

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 341 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Prodajem univerzalni aluminijumski korman sa tegicima.Korman je vozen 50 km i uvideo sam da mi ne odgovara poza na mom GSX-u.Mogu postojati sitne ogrebotinice na mestu gde se steze precaga,a tegici su polovni,bez ostecenja i fi je 13 mm koji ulazi u korman.Guma na tegicima je od creva za gorivo i radi svoj posao.Srafovi su novi prokronski.

 

Sirina 820 mm

Visina 60 mm

 

Cena je 2800 RSD za sve

 

100_1673_zpsv6gfgyzo.jpg

100_1672_zpsjf91icbo.jpg

100_1675_zpsc6o4hcfn.jpg

100_1674_zpsdkrcw28l.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1442 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

U duhu dobrog raspolozenja, kolegijalnosti, Uskrsnjih praznika i razbijanja monotonije, a i da ne bude da se bas nista ne prodaje, evo ja bih kupio ovo sto si ponudio. Pre nego sto potvrdim kupovinu, izmeri i napisi mi, molim te, koliko su krajevi rukohvata (zavrsetak mesta gde se montiraju rucice, a gde pocinju tegici) pomereni unazad u odnosu na osu guvernale gde se kaci na nosace?

THNX!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 341 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Dakle, tebe zanima ugao povijenosti ka tebi dok sedis?Ugaono necu racunati,a u milimetrima je 60 mm.Znaci racunato od polovine precnika cevi u sredini gde se kaci na most.Naravno,mozda sam omasio malo,mozda je 59 a mozda i 62mm...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1442 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

OK. Odgovara. Pakujes i saljes, a podatke ti saljem u pp.

POZZZ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja