Jump to content

Moto Zajednica

Pomagajte drugovi ...

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Sprint max

Uh, novi sam i ništa ne znam o opremi , cenama, gde tražiti , kako kupiti neophodno bez velikih para :)

 

Prvi put se susrećem sa realnim problemom na terenu , tj. u praksi. Kupio sam sinu za 17. rodjendan skuter, Sprint Max 50 cc u solidnom stanju , ali...

S' obzirom da mu je to prvi motor i da ja o toj temi veoma malo znam ( NIŠTA ) , molim Vas , drugare , da mi pomognete da tom dečaku obezbedim minimum sigurnosti za početak moto karijere :)

 

Kakva su vaša isustva sa servisom URBAN MOTORS iz Žarkova ?

 

Da li je dovoljno za početak od opreme  pojas, kaciga i rukavice ?

 

Da li to kupiti polovno za prvi put ?

 

Pročitao sam neke postove i ponešto shvatio , ali Vas molim da mi malo pomognete ako ima dobre volje . Znam da je ovde malo skuter vozača i da su uglavnom bajkeri prisutni na forumu, ali se nadam da ču saznati ono što je najbitnije za početak

 

Hvala unapred

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Sprint max

Hvala drugar, i ja sam sličnog mišljenja, ali moram malo da poradim sa njim oko obrazovanja , moto funkcionisanja. Pojas je nešto što smo posle kacige , sledeće planirali , a i rukavice , jer je još hladno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1582 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Prijatelju, evo ovde imaš vrlo sličnu temu pa pogledaj šta su ljudi pitali/pisali:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/107675-kupovina-prve-zastitne-moto-opreme/

Od svega je najvažnije da mu "ispereš mozak" da motor nije sredstvo za dokazivanje, jer što kažu, najbolja kočnica je ona "u glavi". Ako to nema, nijedna ga oprema ne može dovoljno zaštititi.

Pozz

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

I objasniti mu (pa i usloviti :-)), da kupljenu opremu koristi. Svakako obavezno poci od kacige, po mogucstvu nove i valjalo bi fullface, a resto sve sto se vise zastiti, cist bonus. Rukavice neka ne nosi zbog hladnoce nego fizicks zastite, mada je i vetar surov protivnik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Sprint max

Bili juče i poručili, Jaknu, Rukavice, Pojas, Kacigu  , kod Lucky Vladano  i sve nas izašlo 150 eura

 

Moram da ga pohvalim da je dobro snabdeven i da je korektan sa cenama a i spreman je da popriča sa mušterijama i da da svoj savet oko opreme.

 

Sve pohvale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Bili juče i poručili, Jaknu, Rukavice, Pojas, Kacigu  , kod Lucky Vladano  i sve nas izašlo 150 eura

 

Moram da ga pohvalim da je dobro snabdeven i da je korektan sa cenama a i spreman je da popriča sa mušterijama i da da svoj savet oko opreme.

 

Sve pohvale

 

U to ti je i više nego odlična cena... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Sprint max

Jakna je tekstilna , ima protektore na laktovima i ramenima i ulozkom za ledjni , ODLIČNA       85e

Kaciga FULLFACE polovna ali ocuvana , jedino sto bih ja ipak nasao negde nov vizir    40e

pojas od neoprena   10e

rukavice sa protektorima   15e

 

naravno da ovo nije sve vrhunska oprema ali je za njega , po misljanju i mog brata , koji vozi motore, odlicna i dovoljna za pocetak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Bili juče i poručili, Jaknu, Rukavice, Pojas, Kacigu  , kod Lucky Vladano  i sve nas izašlo 150 eura

 

Moram da ga pohvalim da je dobro snabdeven i da je korektan sa cenama a i spreman je da popriča sa mušterijama i da da svoj savet oko opreme.

 

Sve pohvale

 

Hteo je da kaze: "udavio nas pricom"  :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Sprint max

NEEEEEEEEEEEEE, stvarno je bilo sve na svom mestu, a za pricu , pa mora da se davi klinac da shvati da ovo nije sala i da treba da uziva u ovom sportu ili hobiju, kako god, sto duze , a to moze samo ako se plasi i ako se dobro osigura znanjem i opremom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja