Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi 200gy

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 600

Pomoc ko zna! Totalno mi nestala struja, ne reaguje ni kontakt, nista. Zamenjen regler, nov akumulator, proverio zice da nije neka u prekidu i opet nista.

Pre 2 dana kad sam palio slaba struja bila nesto i naravno izmerio ekumulator odmah, 12.36 pokazao, i da ne bi njega zezao stavio stari i prespojio test akumulator za kola, upalio laganica, raskacio taj test i ostavio ga da radi malo. Ugasio ga, opet prespojio, upalio, raskacio taj drugi...upalio svetla i u tom trenutku se odjednom samo sva struja izgubila...ako ima neko neku ideju sta bi moglo da bude molim vas nek kaze, vise nemam predstavu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 296 postova
  • Lokacija: Nju nau
  • Motocikl: XF 650 freewind

Osigurac 100%,dve godine mi je pio krv :( premosti bez njega,hoce da rikne gnezdo.Ja sam stavio viljuskasti osigurac,komplet sa nosacem od TNG uredjaja :moto3:.inace znao je da se ugasi u voznji,sacekam malo,desetak minuta,upalim i ide dalje :lol:.dok konacno nije riknuo skroz,naravno bio sam par km od kuce...dobro sam zapamtio osigurac :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

15A је фабрички, најбоље је да замениш цело то кућиште од осигурача... Тако сам ја урадио, ставио неку кутијицу од скутера то је јефтино око 100-150дин.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 600

Izmenjao kablove od + kleme i ka osiguracu, nakacio viljuskasti osigurac i prelemio + na bravi...radi kako treba sad, hvala svima na odgovorima...!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja