Jump to content

Moto Zajednica

Motori kao ljubav ili kao druzenje

  

109 članova je glasalo

  1. 1. Ja vozim zato sto

    • Volim motor-motosport
    • Volim druzenje-zurke, zajednicke voznje


Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: BMW F800ST Honda NX 250

Vozim uglavnom solo. Ne volim ni da nekog čekam ni da mene čeka neko drugi.

 

Za dobru vožnju u grupi potrebno je lišiti se želje za dokazivanjem Nekoliko puta sam vozio neke grupne rute "ajmo negde" i jasno shvatio da je broj potencijalno vanrednih situacija u grupi bio dosta veći.

 

Motor se najbolje vozi kad si maksimalno koncentrisan na njega, a to je samo kad si solo...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

U BAKERSKU

 

Evo recimo ja radnim danima vozim krivine i to najbrze sto umem, najcesce sa drugarom jer je veoma zajebano voziti sam zbog moguceg pada. Kada dodje vikend i ukoliko ima neki zanimljiv skup opet sledi voznja dio tamo, ne voznja penzionerska nego muska voznja sa drugarima. A na skupu se popije po neko pivo, hvala Bogu nisam bolestan, pojede se po nesto, zajebancija sa drustvom i naravno kampovanje jer nisam lud da vozim nocu pijan. Sutradan lagan povratak kuci uz povremeno zavrtanje gasa ukoliko je put za to. E sad mi recite u koju grupu ja spadam. :neznam:

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

ja sam glasao za ovo dr. iz razloga sto mi se nikada nisu svidjale brzinke niti moto trke. leganica i sticices gde god da si krenuo. prednost sporije voznje je vidjenje okoline i vreme u njoj1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow
prednost sporije voznje je vidjenje okoline i vreme u njoj1moto3.gif

 

Po meni je gledanje okoline i voznja motora ne spojivo. Kao suvozac-ica Ok a kao vozac precica do lomatanja. Oderes dionicu pa stani i razgledaj do mile volje.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Pa može gledanje okoline, ali samo ispred motora i pomalo pozadi (preko retrovizora). Sve ostalo je, što kažeš, prečica do gipsa :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...
prednost sporije voznje je vidjenje okoline i vreme u njoj1moto3.gif

 

Po meni je gledanje okoline i voznja motora ne spojivo. Kao suvozac-ica Ok a kao vozac precica do lomatanja. Oderes dionicu pa stani i razgledaj do mile volje.

 

Kako nespojivo, lagano krstarenje, npr planinskim putevima, pogledi na ambijent okolo...

E sad kad se vozi agresivno, onda i nema vremena da se baci pogled. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

А неки купили да би возили искључиво сами, и да би гледали искључиво право. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2843 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ubedljivo pod brojem jedan. Uglavnom se vozim sam ili kao od prošle godine sa sinom. Vožnja mi je odlična terapija protiv svako dnevnog stresa.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Radnim danima cepanje i krivinarenje,a vikendom sator,druzenje,pivo i rock'n'roll.to je cela filozofija tako da je spojivo i jedno i drugo,jer ko tvrdi drukcije nevoli ili nije probao nesto od ova dva.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Braco, ja mislim da ovu temu treba rasclaniti pa uraditi detaljnu analizu svakog clana zasebno i detaljno. E sad, da bi uradili detaljnu i kvalitetnu analizu onda predlazem Grofu da se organizujemo i da uskoro posetimo tvoje krajeve.

 

Ipak, dok ovo pisem, a iako sam glasao za opciju 1, otvorilo se par pitanja.

 

1. Ako se Grof i ja zaputimo ka Braci, pa tu u drustvo upadne jos par motora a moguce je da bi i tako bilo, da li mi onda upadamo vise u opciju 2 zbog te grupne - drustvene voznje ili se ipak uglavljujemo u opciju 1 ?

 

2. Ako uzmemo u obzir da put do Brace obecava nesto brzu voznju, krivinarenje i sjaj u ocima (voznja po Romaniji...ah ah ah), da li time umanjujemo cinjenicu da je krajnji cilj poseta Braci, druzenje i ubistvo nekog jagnjeta ? Mozemo li se ipak i tu uglaviti u opciju 1 ?

 

3. Ako vec budemo dolazili, mozes li oprostiti Grofu sto je glas dao opciji 2 ? Veruj mi, to se oseti uticaj papuca koje nosi neko vreme pa je poceo da umislja da motor vozi zbog druzenja, zurki i zajednickih voznji. I da li ga ustvari te papuce definitivno guraju u opciju 2 ?

 

Iz napisanog se da zakljuciti da tema uopste nije naivna i da zaista zahteva okupljanje, a zatim i pazljivu i detaljnu analizu...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Djenerale kud ces onolikim koferima sa avatara :D Morao bi neko za tobom samo da gleda da sta ne otpadne :)

 

A Grof, pa sa proslom zenom dok je bio samo neke krivine i gasovi a sa ovom se ponekad javi u oglasima, guma, sara milimetara :D

Elem zakljucak je da se izborom kategorije opisuje karakter zene. :D

Naravno da mu oprastam dvojku :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

@Braco zbog bivše je ZZR napustio kuću .... sada je tu novi zeleni at koji prosto plače za romaniskim krivinama a i čuo sam da s proleća ovčice (te sirote nestabilne životinje :D) hoće pasti i slomiti nožicu i šta ćeš onda moraju završiti na ringišpilu :ooo: da okrepe sirotog bajkera umornog od krivinarenja .....

 

P.S. izvini za off ovo ti se izokola najavljujem u posetu s proleća :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Za one sto se prepiru

pitajte one starije koji ne voze R-ove vec ,,penzionerske" istim stilom o razgledanju i voznji u isto vreme (naizmenicno naravno) i pri brzini od neverovatnih 60-80 km/h i kazu 'de se zuris.. sticices 'de god si kren'o.1oda.gif

ja sam suvise mlad ali mislim isto jbg. iz banata sam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Pih majku mu kakvu teoriju zavjere ste razvili oko voznje motora 1oda.gif

 

Ja bih samo da dodju malo topliji dani pa da sjednem na motor i da se vozim.

A to kakvim cu putem da vozim i da li cu da ga teram kao Bog djavla ili cu da vozim kao penzioner i razgledam okolo (iako to do sad nisam uspio) cu da odlucim kad za to dodje vrijeme 1moto3.gif

 

 

Inace sam glasao za opciju 1, ako sam dobro shvatio Bracino objasnjenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Mislim da si mnoge zbunio sa ovom podelom motosport-druzenje,pa ajde da pokusam da objasnim kako sam ja razumeo(ako je pogresno ti me ispravi mada mislim da nije).

Odgovor se krije u samom naslovu teme 

Motori kao ljubav ili kao druzenje

Po naslovu teme ja glasam za prvu opciju,ljubav od malih nogu koja traje i dan danas(ono sto si rekao za ljubimca kao da sam ja rekao-tako mi je bio bicikli kad sam bio mali,posle motor)samo da sednem na bilo sta i ja sam svoj na svome(makar to bilo i kad me deca posalju automatikom do pekare,ja se uzivim kao da idem do Japana za tih 10 minuta ali to mi puni dusu kao pusaci kad zapale cigaru i gledaju zar-ne pusim ali ih razumem)

A sto se tice druzenja,druzim se sa svima i sa onima koji voze i sa onima koji ne voze i sa pijandurama i sa debelima i sa mrsavima i sa svim neiskvarenim ljudima(zena naravno popizdi s vremena na vreme ali sve to ide u radni staz :P)

 
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja