Jump to content

Moto Zajednica

prodajem montazni objekat

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

20141027_0820211.jpg Prodajem montazn objekat dimenzija 6 sa 2,5 metara ,zastakljen sa tri strane zadnja strana je uradjena od panela ,celicna konstrukcija zastkljeni delovi su uradjeni u alu stolariji komlet prednja strana su klizna vrata i podeljeno je na cetri polja,a desna bocna vrata su dvokrilna vrata koja se komplet otvaraju ,posto su polja jako velika nije stavljeno staklo vec klirit ( providna plastika) unutra ima izvod za dve monofazne uticnice,a pod je uradjen od blazujke preko koje sam stavio linoleum,meni je sluzila kao prodavnica hleba i peciva ,a prethodnom vlasniku je sluzila kao izlozbeni prostor za nove automobile,namena mu je visestruka ko god im a neki manji prostor eto mu lokala za male pare

 

CENA 2500 EVRA

Promenio član Stile

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

dimenzije?

 

6 metara je sirok i 2,5 metara je dubok ,visinu nemam pojma ali nije mala ,imao sam pozar u pekari ,pa mi je sluzila kao prodajni objekat dok nismo sanirali pekaru od pozara,i pokazao se odlicnim za posao ,zgodan je za svaku delatnost neki ljudi su je gledali za cvecarua neki momci imaju ideju da naprave plaza bar ,opet neki zele fast fud ali niko ozbiljan ,pa reko ajde i ovde da opodelim moj oglas mozda neko se seti da nesto radi u ovom prostoru !?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Pih sto je za jezero, milina. Nisam razmisljao o tome nikako, a sad mi sinula ideja. Metnem ga tamo u onu uvalu i sve cetiri u vis :D

 

jezero.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Pih sto je za jezero, milina. Nisam razmisljao o tome nikako, a sad mi sinula ideja. Metnem ga tamo u onu uvalu i sve cetiri u vis :D

 

jezero.jpg

i kod mene je ta opcija da se nadje plac u sumi negde pored vode da se odradi neka drvena konstrukcija sa terasom i sve cetri uvis :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 444 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Za forumase prevoz sa popustom gde god (Actros sa onom rukom sto dize ono)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja