Jump to content

Moto Zajednica

gsxr 1000 k7

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

kupljen kod nas ja sam ga bio uzeo prosle godine pa zbog posla prodao. Novi vlasnik nije stigao cak ni da ga prepise na sebe ja sam ga otkupio nazad :lol:

Sad ga ponovo prodajem ili menjam neznam ni ja za sta.

Posto sam malo u Srbiji a malo preko sta god sa uzmem vise ce stajati nego se voziti ali ne mogu ja bez motora u garazi.

Motor je registrovan do kraja februara

Ne bi voleo ni da hvalim ni da kudim motor najbolje je kad se licno vidi proba

Gledajuci cene po oglasima ima ih svakakvih ja sam nekako dosao do 5600 eu zbog cega taj iznos ne znam ni sam :lol:

sto se tice zamene jedino bi mozda menjao za nekog neikeda 1000 i vise kubika ili od R motora mozda bi se vratio na staro R1

post-757-0-53687300-1422364262_thumb.jpg

post-757-0-49710200-1422364273_thumb.jpg

post-757-0-38223100-1422364294_thumb.jpg

post-757-0-69234900-1422364307_thumb.jpg

post-757-0-09505400-1422364316_thumb.jpg

post-757-0-07258500-1422364326_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

matori,retko kad listam oglase,jer neplaniram kupovinu motora(jos uvek)ali ovaj tvoj je kao lutka

 

ako nemas neku preteranu potrebu da ga menjas,bolje ostavi ovo sebi,izgleda tiptop :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

matori,retko kad listam oglase,jer neplaniram kupovinu motora(jos uvek)ali ovaj tvoj je kao lutka

 

ako nemas neku preteranu potrebu da ga menjas,bolje ostavi ovo sebi,izgleda tiptop :takoje:

nisi ni prvi a ni poslednji koji mi je rakao da odustanem od prodaje,e sad preteranu potrebu za menjanjem i nemam posto sam vec izgubio osecaj za udobnost na duzim putovanjima (R-a vec godinama samo i vozim) drugo ne bi mogao ni navesti kao razlo. E sad posto sam nasao jednog B-kinga i taj motor mi je san odkad sam ga prvi put video je razlog zbog kojeg sam se odlucio da prodam moju suzu.

Najzanimljivije je sto mi svi kazu da taj B-king i nije neki motor a to mi kaze i sam vlasnik motora koji imam zelju da kupim ali ne vredi ja ga moram posedovati pa makar se i zajebo :lol:

 

motor ima malo vise na satu nego sto je na slikama posto sam krajem ugvusta prosle godine bio snjim na turi crna gora-hrvacka-bosna

 

I sto zaboravih broj telefona da stavim 060/671-90-75 moze i sms posto cesto skoknem preko se ne javim uvek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

danas ga upalih malo pa videh koliko je trenutno stanje na satu i sad tek vidim koliko sam presao poslednji put kad sam ga vozio na turu

post-757-0-29361200-1422699607_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1466 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Predjeno je u Miljama ili u Kilometrima? Pitam, posto na prvoj fotki km-sata izgleda stoji oznaka m/h.

PS. Nisam kupac, samo pratim temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1466 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Мислим да је у питању угао сликања због чега се к не види.

 

Da, u pravu si. Kada se "skine" fotka i zumira, nazire se cosak od "K".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Мислим да је у питању угао сликања због чега се к не види.

zbog ugla slikanja se ne vidi inace kilometri su u pitanju

Kako je suncano u zadnje vreme motor iz dana u dan ima sve vecu kilometrazu i u planu su nove gume i naravno sledeci mesec i produzenje registracije :moto3:

Kako ga par meseci nisam vozio oce motor ozbiljno da iznenadi svojim ponasanjem ali ukroticu ga jos koji put kad ga provozam :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja