Jump to content

Moto Zajednica

Ada Huja TRENING

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

Ako jos nekog svrbe gume neka dodje u nedelju, staza je slobodna.

Ja sam dole od 14h.

Najavljuju 25 stepeni pa nece biti prevruce, ustvari zavisi od toga ko ce doci.  :)

 

BT-003rs duvam i prednju i zadnju na 2.0 za stazu.

Bridgeston pise da se prilikom zagrevanja pritisak u prednjoj poveca za 0.2 a u zadnjoj za 0.5, dok za ulicu savetuju p. 2.5 i z. 2.9.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Ma neke celosonke...mislim da su continental. Kupio za 20e polovne.  8)

Salim se... Napred sam kupio novi SportAtack, jer je to jedina dobra guma koja se pravi u dimenziji od 16' (za hondu). Nazad sam stavio polovnu RaceAtack i odusevljen sam. Guma tako drzi da je mozes izbaciti iz pitanje samo odvrtanjem zestokog gasa.  :D

 

Probacu sledeci put da ispistim pritisak na 1,9bar, kazu da se trkacke gume tako duvaju i da tad najbolje lepe (sada mi je pritisak 2,7bar). A i moram nabaviti neki kombinezon, da mogu malo da se opustim i pustim koleno. Ovako mi farmerke em klizaju kad hocu da se pustim sa motora, em nisu bezbedne....

evo da se ukljucim, nemam prevelikogiskustva na stazama ali sam na grobniku vozio nekoliko puta i po uputama takmicara sa iskutvom ispuštao sam tlak sa 2.9 na 1.8- 1.9 na zadnjoj i sa 2.5 na prednjoj na 1.7-1.8 bara. grobnik je specifican po pitanju asfalta. izrađen je od agregata vulkanskog eruptivca i to grublje granulacije, on doslovce jede gumu ali je zato grip vrhunski. nakon nekoliko krugova gume su dobile radnu temperaturu a time im je i tlak došao na propiso. e sada ovisno o gumi i tvrdoci to malo varira. ispuštanje tlaka u gumama  na grobniku je prvo što se mora napraviti. užitak vožnje je neopisiv jer to jednostavno drži ali to na nervnoj bazi zajebe pocetnike jer idu preko svojih mogucnosti i mogucnosti guma i motora. trajanje guma na grobniku, po paru, je jedan trening i trka cirka 40.tak krugova + - .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

ja bi dosao u nedelju tj. sutra tj. danas...ako ce biti jos nekog, poneo bih fotoaparat, ako je neko voljan ozbiljnije da krivinari da napravimo ozbiljnije fotke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Iš'o ja u nedelju, istero Bemwea, postavio rekord i otišao kući. Mislim rekord u sporosti. Nije to za mene.  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Da li neko dolazi danas, dosao bih da se malo provozam a i neki saveti bi dobro dosli ipak nikad nisam na stazi bio a i ovaj moj konj je velik :)).... I koja je cena staze 500 ili 1000?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1121 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Moram se i ja provozati stazom,planiram vec duze vreme ali nikako da skupim ekipu,samom mi se ne mili.Prvi put je uvek najtezi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Da li neko dolazi danas, dosao bih da se malo provozam a i neki saveti bi dobro dosli ipak nikad nisam na stazi bio a i ovaj moj konj je velik :)).... I koja je cena staze 500 ili 1000?

500 je dogoVorena cena, a savet je OPREMA, polako upoznaj stazu, zagrej gume i onda GASSS!!

i obavezno DRUŠTVO, uživaj... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Evo ja danas resio da idem makar i sam:)))) E sada od opreme imam koznu jaknu, rukavice , kacigu, znam da bi trebao bar i pantalone medjutim trenutno ih nemam tako da cu obuci  farmerke..... Bicu tamo oko 3 pa ako bude bilo nekog ekstra a i ako ne bude bice ok valjda.:)))) Pozdrav svima pa se vidimo na stazi ako ne danas onda neki drugi dan a ja idem da se upisem;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Hoce li u petak neko na stazu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

Hoce li u petak neko na stazu?

Ja sam uvek za.

Prosli put u nedelju nas je bilo trojica.  :-\

Zanimljivije je kad ima vise ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

I ja bih izasao na stazu sa vama ako me primate, danas sam bio doduse prvi put na stazi i nigde nikoga ali mi dobro doslo da vezbam krivinarenje, tako da se necu obrukati bas mnogo valjda sada sam vec iskusan:))))).....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Moze u Petak samo u koliko sati posto radim do 14h. Evo moj broj tel. pa javite ako neko ide 062/263-298 leonta

 

Jel me primaš sa skuterom  na obuku pošto znam da teras majstorski?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Moze u Petak samo u koliko sati posto radim do 14h. Evo moj broj tel. pa javite ako neko ide 062/263-298 leonta

 

Jel me primaš sa skuterom  na obuku pošto znam da teras majstorski?

 

Za obuku moras kod maistora Rbobana posto je Dr. za te stvari. On je sad na moru vraca se sledece nedeje pa mozemo da organizujemo obuku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Moze u Petak samo u koliko sati posto radim do 14h. Evo moj broj tel. pa javite ako neko ide 062/263-298 leonta

 

Jel me primaš sa skuterom  na obuku pošto znam da teras majstorski?

 

Za obuku moras kod maistora Rbobana posto je Dr. za te stvari. On je sad na moru vraca se sledece nedeje pa mozemo da organizujemo obuku :)

 

Važi, mada mislim iz pouzdanih izvora,(Zogu) da si preskroman. Ja inače tražim nekog da mi prenese još znanje i nekako da doteram do limita za sad na skuteru a biće uskoro valjda neki velik motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Danas oko 3 sam na stazi, ko je voljan neka dodje da mi pravi drustvo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

Nedavno je bilo malo asfaltiranja na stazi pa nema vise neravnina i moze opusteno da se vozi!!!!!!

 

Danas je bilo cetiri bajkera i lepo smo se navozali.

Pozdrav kolegama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

jesi lud bre ti sa tim versysom ??!!   :o :o :o :o   :D :D :D  8) 8) 8)

Malkice  ;D

Nego dodji ti na stazu na voznju. Btw imas jaci motor za 8KS.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja