Jump to content

Moto Zajednica

Savet oko kupovine motora

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 765 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Ovo su motori koji se kupuju srcem. Ako su oba u dobrom tehničkom stanju uzmi onaj koji je tebi ljepši. Na duži rok kardan je, po meni, bolje i rentabilnije rješenje.

 

P.S.

Yamaha od opreme ima...kacigu!!! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2969 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Svako ima neko svoje mišljenje pa i ja da se nadovežem. Kao prvo kardan je većan o kaišu ne bi uopšte razmišljao. Godište mi npr. uopšte nije u ovom slučaju bitno ako je motor kao ovaj suzuki sa smešnim 12.000 km perfektan. Vidim prodavac se potrudio kroz broj slika da dočara motor potencijalnom kupcu. Bio sam u Leskovcu i ja sam tamo kupio jednom motor. Tamo se više trguje motorima nego što se vozi. Znači moj glas ide Suzuki-ju. Na kraju nisi rekao šta se tebi ipak na kraju svidja ?? Srećna kupovina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Licno znam vlasnika yamahe, motor je kupljen u platneru nov, to je onaj ubs model, nema vremena covek da se vozi, prava kilometraza, ove godine presao samo 1000 od tih 4000 koliko je preso. Ako ti nije bitno da li je prenos na kais ili na kardan svaka preporuka za motor.

p.s. nije preprodavac, covek je hteo da ispuni decacki san :) al vise nije decak, nego otac dva decaka, vodi firmu i ima sve osim vremena za sebe i uzivanje u voznji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja