Jump to content

Moto Zajednica

Kaciga

Recommended Posts

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Al zna neko kolko kosta najjeftinija kaciga, ali da ne bude neko plasticno njesra, da bude ful, zatvorena ili kako se to vec zove  ...  (da ne otvaram novi topic: nadjoh keeway speed 150, 2007god, lik koji mi ga prodaje kaze da je sve regularno, ima sve papire ali se ne vode na njega, nikad nije bio registrovan a preso 1200km?, dao mi broj od vlasnika, lik je iz Kragujevca a vlasnik iz Obrenovca, pa sad dal da uzimam)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)

imas u bloku 70 kod kineza,mislim da je oko 2000 din,ali neznam zasto kupujes jetinu kacigu ??? to ipak treba da posluzi da ti se NE DAJ BOZE prospe mozak po putu....bolje da ustekas koji dinar ili uzajmi pa kupi nesto kvalitetnije. za kacigu nije bitno koji motor vozis,da li je od 50 ili 1000 ccm bitno ti je valjda da ti "glava nije u torbi" vec u SIGURNOJ kacigi.....pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 758 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

moram da dodam , kvalitet kacige je bitan, ali je presudno da ti je na glavi u pravom trenutku (ne daj boze), mom kumu su dve kacige dva puta sacuvale glavu, u bukvalnom smislu su obe razbijene, al je glava jos tu. A za motor  reci tipu da ces mu platiti po prenosu i znaces sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Kacigu NIKAKO ne treba kupovati kod kineza, kacigu treba kupiti od renomiranog proizvodjaca sa EC sertifikatom i OBAVEZNO je treba isprobati i uzeti tacan kalup i broj (velicinu). Sve ostalo sluzi samo za zavaravanje milicije i samoga sebe. Ako imas okrugao oblik glave imas najjeftiniju kacigu AGV GP-1 koja kosta oko 100 eura, a ako imas ovalni kalup glave imas Caberg za slicnu ili cak nesto manju cijenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Sto se kacige tice, mislio sam neku oko 3o-5o evra, za sad se nema... A sto se tice ovog motora, ljubazni cika kaze da su on i taj vlasnik porodicni ljudi, da nemam brige, dodjem kupim motor, oteram ga, pa jurim vlasnika da mi prevede, a ako nesto bude i ne mogu da ga prevedem vratice mi pare..., elem, dogovorismo se da mu dam deo para, uzmem papire, i kad prenesem da isplatim ostatak... Pa sad sta mi je sve potrebno da bi ga registrovao jer nije bio uopste registrovan, racun i ovlascenje od vlasnika?, ili jos nesto? Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

kupipro bajkerovu kacigo imaih dosta jevtini bolje su od kineski ja sam imao kinesku onu safabet ili kako se vec pise kupio je novu i ispustim iz ruke sa visine od jedan metar pala na betun i raspala se na dva dela kao lubenica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja