Jump to content

Moto Zajednica

Regal Raptor Daytona 350

Recommended Posts

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Prodaje se Regal Raptor Daytona 350.

Dakle sledeci motor:

 

DSC_0222.jpg

 

 

 

Kupljen nov 15.04.2013 godine. Uvezen u srbiju 2009 i tako se i vodi u saobracajnoj. Stojao na lageru kod zvanicnog uvoznika u kutiji.

Motor trenutno na satu ima 7542 km i nece se menjati do proleca jer je motor spreman za zimnicu :) pokriven i skinut akomulator.

 

O motoru sam pisao u ovom topicu pa mozete da procitate tamo neke detalje> http://forum.bjbiker...or-daytona-350/

 

Motor nikad nije bio ostavljen satima na kisi ni na suncu (sem u voznji kada se pravi pauza). Kada nije u vozen uvek je bio parkiran u garazi.

Redovno servisiran...menjano ulje svakih 1000km (nepotrebno ali zbog garancije sam morao).

Do sada ono sto je riknulo je bila sajla kilometar sata i ventilator (kontakt nije bio ok). Zamenjeno i stavljeno novo..u slucaju ventilatora stavljen veci i kvalitetniji.

 

Dodatno je promenjen ceo yadnji blatobran (na moju inicijativu jer novija verzija ima vodjice za kablove sto je na starom blatobrano bilo losije reseno). Zamenjen i anlaser jer su u servisu ocenili da slabije vrti..iako ja NIKAD nisam problema ni sa starim...

 

Motor je vozen na duze ture i nije vozikan po gradu. Imate par putopisa u tom delu podforuma tako da i tamo mozete neke detalje procitati.

 

Motor ima 320ccm i 17kw. U stanju je: sedi i vozi bez ikakvog razmisljanja.

 

Od dodatne opreme motor ima: kozne bisage (trenutno nisu montirane), home made sisi bar, koznu torbicu za alat i pun rezervoar :) Sve ostalo je originalno.

Motor ima osnovne znake koriscenja. Ali nigde nije udaran, iskrivljen .prefarban itd.

 

Sto se tice velicine motora..ja imam 189-190cm i oko 115kg i meni je taman. Ima produzene komande pa nisam siguran dal bi odgovarao ljudima ispod 175ccm.

 

Motor ima elektronsko ubrizgavanje pa i trosi malo. Tek skroz natovaren i sa jos jednom osobom potrosnja ide preko 3l.

 

Pod garancijom jos oko pola godine (motor star tek godinu i po).

 

Cena> 1800 jevreja sa svom opremom. I takva ce biti do proleca. Ako se ne proda do proleca skida se sa prodaje i vozi jos jednu sezonu :) Zamena moze za veci putni motor (uz mogucu moju doplatu).

 

sve blize informacije na: marko.iz.kule(AT)gmail.com ili ovde na PM.

 

DSC_0007.jpg

 

DSC_0187.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Cena 1500 eura.

 

 

 

Cena vazi dok se ne proda motor koji pikiram jer mi toliko para treba. Ako se motor koji zelim proda onda se cena vraca na realnu vrednost od 1800

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Cena 1500 eura.

 

 

 

Cena vazi dok se ne proda motor koji pikiram jer mi toliko para treba. Ako se motor koji zelim proda onda se cena vraca na realnu vrednost od 1800

 

marko kontakt telefon ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja