Jump to content

Moto Zajednica

R1200 Adv: Problem u radu motora

Recommended Posts

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Drugari imam mali problem sa mojim Bmw-om odjednom je poceo u voznji da puca kada pustim gas i povremeno zatrokira u vidu trenutnog cima i leva izduvna grana mi je vise modra od desne sta moze da se ocekuje kao uzrok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Proveri sajlu gasa da ni negde ne zapinje ili da nije lepo sela u ležište.....inače bi rekao da kontakt na lambda sondi......možebiti i da ti je otišao senzor temperature levog cilindra .....ili ti samo negde vuče falš vazduh na levom TB (oće ponekad da "spadne" kod airbox-a......proveri i gumicu na TB gde se vrši sinhronizacija....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Sve od toga je ok,rekao bih da ima malo jace punjenje gorivom na tom cilindru pa mi prodje kroz glavu da mozda probam da prestelujem ventile na tom cilindru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Sve od toga je ok,rekao bih da ima malo jace punjenje gorivom na tom cilindru pa mi prodje kroz glavu da mozda probam da prestelujem ventile na tom cilindru.

 

Zasto samo na tom cilindru, kad ima dva (nemoj me brukati) uradi to kako treba. Kad vec petljas, skini obe dizne i odnesi da se ociste, pa nam javi, nemoj da te opet podsecam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Sve od toga je ok,rekao bih da ima malo jace punjenje gorivom na tom cilindru pa mi prodje kroz glavu da mozda probam da prestelujem ventile na tom cilindru.

 

Zasto samo na tom cilindru, kad ima dva (nemoj me brukati) uradi to kako treba. Kad vec petljas, skini obe dizne i odnesi da se ociste, pa nam javi, nemoj da te opet podsecam.

 

Baš sam danas komenarisao da je ovo ko kad bi pumpao samo levu gumu na automobilu, :lol:, u svakom slučaju je problem za brzo rešavanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja