Jump to content

Moto Zajednica

BJB Gulash IV

Recommended Posts

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Drugari, zaista mi je zao sto sam ovo druzenje propustio. Posto je bilo i humanitarnog karaktera tim mi je zal veci pa molim nekoga iz organizacije da mi javi gde da dostavim i svoj doprinos da bar malo ublazim osecaj propustenog.TDM je popustio a i ja sa njim, kad porastem nece mi se vise desavati...

Bravo za sve organizatore i ucesnike! 1care.gif1care.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

ja samo da se javim da sam preziveo danasnji dan ni sam ne znam kako :D U svakom slucaju stigao sam i na gulas a uspeo sam i kuci da se vrnem, uz veliku pomoc nekih bitangi :takoje:

 

Sem nekih sitnica koje su me sabotirale usput, sve je bilo super! Vidimo se i sledece godine, nadam se u nekom toplijem terminu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Nisi mene obišao, ja nisam išao auto putem, mi smo išli nekom vukojebinom punom rupa do Malog Požarevca pa na Ralju i Avalu. Jedino ono parče od bubanj potoka ali to je bilo negde oko 17.30. Mi malo svratili u kafanicu posle Ralje - umal nisam zaspao za stolom. Čak sam uspeo i da se oduprem piti od jabuka, koju obožavam, jer sam jedva zakopčao jaknu :lol::lol::lol:

 

Uf sad mi je lakse...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: SV 650 S

Sve je manje više već rečeno,dobra atmosfera ,klopa, društvo...

Još jednom hvala organizatoru,ova godina je podelila karte tako da je motor u delovima pa smo došli autom ali nadam se da će narednih biti sve kako treba i da će kolona biti još duža...

Još jednom pozdrav svima...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Da se ne ponavljam, ali zaista sjajno druženje. Odlična je sama ideja, a sve utoliko značajnije što je ovo, de facto - gotovo sve, ako ne onda dobar deo onoga što je ostalo od BJB zajednice.

 

Za orden (slavu i funkcije), po ustanovljenju nove uprave BJB, predlažem:

 

1. Vlada SD - orden za entuzijazam;

2. Driling - kuvarski moto orden;

2. Arakis - orden za organizaciju i podršku;

4. BJB MSC - orden za vođenje kolone i redarstvo;

5. Vlasnik objekta: naj moto domaćin...

 

Da se ne uvrede nepomenuti, ali zaista je bilo sjajno i ukusno.

 

Povratak smo iskoristili za vožnju preko Smedereva do Mladenovca, zatim dobro poznati Raljaring....

 

Savršen dan!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Beograd , 29 novembar
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750

Sve pohvale za organizatore:

 

Brata po motoru VladuSD! 1oda.gif

 

Brata Mileta - Drilinga za kao i uvek ODLICAN GULAS (samo takav i moze biti kad ga Mile spremi) ! 1care.gif

 

Moju bracu iz MSK-a za odlican rostilj Arsu i Lakija90 ! 0cool.gif

 

Sve u svemu jedan lep dan , uz prijatnu atmosferu , klopu i picence sa najboljim drustvom !

 

Pozdrav svima , pa do godine da nas bude jos vise ! 2cirka1.gif1aha.gif

 

MAXI POZDRAV ! 1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Sada stigao u Kragujevac. Bilo je super druzenje , stara i nova lica. Domacin ekstra JA UPOZNAO MLADOG BAJKERA IZ UMCARA . DOBAR MOMAK I TREBA MU POMOCI OKO NABAVKE OPREME JER NEMA NISTA OSIM MOTORA.Capurine kao sto ti je i obecao Laki i ja imas nasu pomoc max oko nabavke osnovnih stvari a i ja sam proveo lepe trenutke sa tobom , Lakijem i Raletom .O gulasu ne smem ni da pricam jer sam jedva stigo do BG, bio je super pa sam morao da ga ostetim dva puta. Do novog vidjenja prijatelji. A drago mi je sto je i ona mala humanitarna akcija uspela.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

Sada stigao u Kragujevac. Bilo je super druzenje , stara i nova lica. Domacin ekstra JA UPOZNAO MLADOG BAJKERA IZ UMCARA . DOBAR MOMAK I TREBA MU POMOCI OKO NABAVKE OPREME JER NEMA NISTA OSIM MOTORA.Capurine kao sto ti je i obecao Laki i ja imas nasu pomoc max oko nabavke osnovnih stvari a i ja sam proveo lepe trenutke sa tobom , Lakijem i Raletom .O gulasu ne smem ni da pricam jer sam jedva stigo do BG, bio je super pa sam morao da ga ostetim dva puta. Do novog vidjenja prijatelji. A drago mi je sto je i ona mala humanitarna akcija uspela.

Nemam sta drugo da kazem nego VEEEEEEELIKO hvala :care: :care: :care: za druzenje, za pomoc za sveeeee!! Sad znate gde su Umcari pa ako biiilo kome sta treba ili je u prolazu, nek mi se javi!! Jos jednom hvala Prestige i Lucky i jedva cekam sledeci susret!!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Ja cu samo reci da je bilo extra,od klope preko voznje i druzenja nemam reci.

 

Upoznao sam mnogo dobre ljude i unapred se radujem novom vidjenju sa istima vec sada u subotu na Ostrvici :)

 

Ja sam napravio neke video snimke i slike pa cu gledati da to sve editujem i postavim ovde u temi 1moto3.gif

 

 

 

E sad za one koji ne znaju ko sam,ja sam bio decko u zutoj majci "Big Iron Muscle" inace takmicar BB sa svojom lepsom polovinom Ninom iz Panceva i sa kolegom iz Moto kluba "MK Drumski Krstasi" Gojko Hinic koji je bio sa njegovom lepsom polovinom Snezom.

Inace dosao sam sa BMW F650 Scarver sa onim izmenjenim farovima.Ovo sam napisao da bi ljudi koji zele da promene to kod sebe mogli da me kontaktiraju :)

 

Pah eto vidimo se u subotu OPET ! :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja