Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki dr650r

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda cb900f boldor

Pre neki dan su mi nudili ovaj dr,ali neznam nista o njemu.Navodno se nalazi u nisu,pa ako neko zna nesto o njemu, nek pise.Treba sutra da post-11526-0-18794100-1410623546_thumb.jpgse ide po njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda cb900f boldor

Pre neki dan su mi nudili ovaj dr,ali neznam nista o njemu.Navodno se nalazi u nisu,pa ako neko zna nesto o njemu, nek pise.Treba sutra da post-11526-0-18794100-1410623546_thumb.jpgse ide po njega

Dr sam uzeo i nisam ga dobio i nakon 2 nedelje, poceo sam potragu za njim.Onaj ko treba da mi donese nejavlja se i kad se javi, uvek nalazi neke izgovore.Pre neki dan sam ga nazvao i pitao sta se desava, poceo da mi preti.Slucajno sam juce nasao oglas kad se prodavao pre 2 godine.Kontaktirao sam vlasnika, pa mi je rekao da je prodao Marku iz Kragujevca.Ako neko ima neku informaciju o motoru ili o vlasniku nek ostavi poruku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda cb900f boldor

Taj sam motor dobio u dug.Onaj ko mi je bio duzan nudio mi dr.Rekao je daje u nisu i otice po njega.Posle mi se nije javljao na pozive i na poruke.Kad ga dobijem onda mi izmislja razne izgovore.Pre neki dan ga nazovem i pitam sta se desava i onda je poceo da galami i preti.Juce nadem oglas kad se prodavao pre 2 godine i nazovem coveka i rece mi da je prodao Marku iz kragujevca.Samo mi treba informacija o coveku kome je prodat ili o motoru da znam sta se desava.Evo broj mobilnog na koji me mozete dobiti 0643488189.Moze i pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1378 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

I ja ne razumem zasto ti juris motor i vlasnika motora. Juri onog ko ti duguje kintu a motor je samo zamena za istu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda cb900f boldor

Samo hocu da budem siguran da li je motor uzet ili ne ,posto mi je rekao da je isao u nis po njega.Nebi da bude posle problema.Danas ga zovem i javi se.Sad kaze daje u subotici ostao u kombiju i donece ga sledece nedelje.Trazio sam broj telefona vozaca da vidim sa njim sta se desava, ali mi jos nista nije javio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1378 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Druze das mu rok od 2 dana da ti isporuci ili motor ili novac (nemoj da uzimas motor bez kupoprodajnog ugovora) i nako isteka roka bez ikakvog odlaganja i slusanja izgovora resavas problem na drugi nacin, dal je to prijava ili nesto drugo to je vec na Tebi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda cb900f boldor

Trazio sam i novac da mi da i ili motor i nista.Malopre mi salje poruku da moze neko drugi otici sutra po njega, ali treba prevoz da se plati.Ja mu odgovorim kad bude doneo doneo motor kod mene onda ce dobiti.Oticu kod njega sutra posle posla posto mi je usput i pitacu za broj vozaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda cb900f boldor

Jos nista.Ni juce nismo otisli posto navodni nije dobio prikolicu.Juce me zove pa kaze da idu u ponedeljak i da idem i ja.Ja mu odgovorim da radim.Danas oko deset zove da nisu ga doneli posto im javio kad su bili na pola covek kod koga je motor i kombi da nije kuci.Idu sutra ujutru ponovo pa kaze da javlja sta desava.Javljam onda sutra sta se desilo kad dodem sa posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne znam sta da ti kažem. Očigledno je da te zavlači ali toliko si i sam skuzio. Opet sa druge strane ne vidim kako da prekineš taj začarani krug laži, to bi jedini ti mogao da znas kako je najbolje rešiti situaciju. Bilo da odeš da ga prijaviš, ili da ga posetiš uživo ili pak nešto treće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja