Jump to content

Moto Zajednica

SONY PS 1

Recommended Posts

  • Drug član, 1455 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Kupio bih ili primio na poklon Sony PS 1.

Da bude sto jeftiniji, ispravan ili ne, nebitno je. potreban mi je da bih osposobio svoj uredjaj na kome je neispravan onaj mehanizam sto drzi disk na mestu (onaj drljak sto se vrti. sa tri kuglice i gumicom).

Nesto me drma nostalgija za starim igricama i simulacijama voznji, a i voleo bih da klinca uvedem u svet u kome smo mi nekada uzivali...

Nenad Kladovo

063/80-90-314

:zdravo: :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Taj plasticni sa kuglicama nosac ( sesiric ) diska mozes naci kod servisera CD - DVD uredjaja, posto odgovara sa dosta razlicitih modela. Samo ga skini ( svuces sa osovine motora ) i ponesi da pokazes serviseru kako izgleda da lakse nadje u "krsu" koje imaju po servisima, a mozda imaju i nove. ;):D

 

slika-431861-5c7f2f8e951.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1455 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Taj plasticni sa kuglicama nosac ( sesiric ) diska mozes naci kod servisera CD - DVD uredjaja, posto odgovara sa dosta razlicitih modela. Samo ga skini ( svuces sa osovine motora ) i ponesi da pokazes serviseru kako izgleda da lakse nadje u "krsu" koje imaju po servisima, a mozda imaju i nove. ;):D

 

slika-431861-5c7f2f8e951.jpg

 

:takoje: :takoje: :takoje:

Odmah - sutra!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

@

 

 

Taj plasticni sa kuglicama nosac ( sesiric ) diska mozes naci kod servisera CD - DVD uredjaja, posto odgovara sa dosta razlicitih modela. Samo ga skini ( svuces sa osovine motora ) i ponesi da pokazes serviseru kako izgleda da lakse nadje u "krsu" koje imaju po servisima, a mozda imaju i nove. ;):D

slika-431861-5c7f2f8e951.jpg


:takoje: :takoje: :takoje:
Odmah - sutra!!!

 

 

Ako se nisi snasao do sada za "sesiric" za PS1 ja sam danas slucajno nasao jedan posto sam nekad popravljao Play Station. Ako ti treba javi, pa da ti nekako dostavim. :)

 

dsc03382.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja