Jump to content

Moto Zajednica

Poliranje motora ala LABAND Lazarevac

Recommended Posts

Guest gordanmg

Nas clan Goran Brankovic Laband otvara novo poglavlje u svom radu tj bataljuje muziku i prihvata se vrlo zahtevnog posla- poliranje motocikala!!!

Ja sam mu oterao juce motor na poliranje i danas me zove da mi kaze da je sve gotovo.

Znaci ne poliranje farbe nego mashine i aluminijumskih deklova.

Ovim putem ga molim da izbaci slike pre poliranja a i posle.

DIVITE SE RADU MAJSTOR GORANA!!

Za odradjen posao kapa dole!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Pa bilo bi lepo da nam LABAND malo opise kako je to uradio  ;). Ja bih bio veoma zahvalan.

Extra izgleda...

Male tajne,velikih majstora. ;)

Svaka skola se placa. ;D Salim se naravno.

 

Svaka cast majstore. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Cena je od 70 do 100 evra a zavisi od kolicine posla tj ostecenja deklova i normalno od velicine motodeklova.

Po slikama vidis kako izgleda motor i ja sam prezadovoljan.

Ako ste zainteresovani evo br. tel.

065 8065109 Goran-Laband

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

E sad koliko mislite da vredi ovakav posao?

Gordane, ja bih te molio da izbrišeš ovo ili da bar ne govoriš koliko je plaćeno, jer pravilo pokazuje da od nas 2500 koliko nas je ovde, uvek neko mora biti pametan da kaže, ej mnogo je ili ja ovo radim za duplo manje para, zato ovo i govorim, čisto da se ne upropasti lepa tema. Ja bih rekao da ovo za nekog čiji je ovaj motor nema cenu, jer je razlika neverovatna, mislim da kada bi me neko pitao da lči tako nešto može da se sredi, verovatno bih odmahnuo rukom, a kamoli da bi se upustio u ovako nešto. U svakom slučaju, jako lepo odrađeno.

 

E džaba pričam dok ja pišem ti već rekao koilko je....ma nema veze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Moja je zelja da se ovom temom ZAHVALIM doticnom MAJSTOR-u  na odradjenom poslu!!!

Malo je nas koji bi se upustili u takvu avanturu.

Zamolio bih clanove da ne daju komentare tipa skupo a ni jeftino po zelji predhodnika.

Svaki evro koji sam platio rad je zasluzen cak i vise od toga.

Ja sam mu bio prva musterija i nadam se da ce ih imati mnogo i da ce svaki motor odraditi kao i ovaj prvi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ovo brate vredi svaki evro dat. Ja jednostavno nemam živaca za ovakve stvari i nije mi žao da platim ljudima koji ih imaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2842 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Jeste off, ali... dobra cena je ona kada si zadovoljan onim sto si dobio. A motor /tj uradjeni posao/ izgleda sjajno, kao polirano :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Laki, ja mislim da cena treba uvek da stoji.

Kome je mnogo ne mora da radi a ko ima jeftinije neka ide tamo i svi srecni, svi zadovoljni.

Po meni, ovo nije mnogo para za ovakav posao. Ipak, treba to da se skine, odradi, vrati na mesto a ako ne daj boze sjebe neki dihtung on snosi odgovornost tako da mislim da cena nije velika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Hvala puno svima na rečima hvale, možda se javljam sa malim zakašnjenjem ,nema se vremena.

Svaki motor je posebna priča za sebe što se tiče mnogih stvari pa i poliranja , tako da dosta faktora formira i cenu samog poliranja . Ko bude zainteresovan može slobodno da se javi na moj broj telefona pa da se dogovorimo, mislim da je glupo komentarisati cenu iz tog razloga što je možda meni neko veći prijatelj od drugog pa samim tim ima i neki popust, možda je nečiji motor manje pohaban od drugog i ima tu dosta stvari koje bi uticale na cenu.

Meni je najbitnije da niko posle mog rada ostane nezadovoljan.

Još jednom PUNO HVALA

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

u bg sam trenutno.po slikama je fenomenalno.svaka cast.polirao sam jedan motor ali sam se ubijao kao crnac da ispoliram dekl i nisam ni upola uspeo da dobijem ovakav efekat,bilo je bolje nego ranije ali ni upola od ovog sjaja,pogotovo na delovima od AL

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja