Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

U subotu putujem za Budimpestu..da preuzmem AFA-u u Segedinu pa nastavljam do gore da prenocim.Zamolio bih za predloge sta da posetim..gde da svratim i sl..hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

Pa ako stignes, idi i u Budim i u Pestu :). Mnogo lepih mostova, muzeja ima. Popni se na vidikovac na Budimu, odakle mozes da vidis celu Pestu. Ja sam u glavnoj ulici posetio par finih restorana domacih kada sam bio i isao sam do trznog centra (kod njih su stvari na popustu stvarno na popustu, za razliku od nas). To je bas ukratko ne znam sta bih ti rekao ja sam bio 2 noci pa nisam mnogo obisao, veliki je to grad treba ti sigurno 2-3 dana da bi sve obisao :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

i ja planiram neki put za budimpestu...zanima me da li treba da se uzima vinjeta. da li je to dovoljno za auto put...nisam niakd bio u madjarskoj pa nemam pojma ni koje su cene tih vinjeta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Ja sam bio svojim kinezom juce.

Kome je cilj Budimpesta nema potrebe da uzima vinjetu i da se cima autoputem.

 

Predjes lepo granicu na Kelebiji. Daleko manja guzva nego na horgosu. i samo pratis put 53 dok ne stignes u Solt. Tu skrenes na put 52 i onda u Dunavarosh skrens na put 6 i samo pravo do Budimpeste tim putem. Ne obaziri se na imena sela..svi putevi su dobro oznaceni i samo treba pratiti broj puta.

Put 6 je savrsen. Bolji od bilo kakvog naseg auto puta. obeleze, prav, odlican asfalt, bez guzve...Put 53 je ko ovi nasi lokalni putevi. Bez rupa ali tu i tamo ima kolotraga i zakrpi (najgore je odmah posle granice).

 

zato ko nema potrebu da juri 130 autoputem neka ide ovim putevima sto sam napisao i ustedece 13 eura za benzin :)

 

Madjarska je ubedljivo najdosadnija zemlja koju sam imao prilike obici...tako da mogu misliti kako je tek dosadno na auto putu kada ovako i kada prolazis pored i kroz gradove nema sta da se vidi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja