Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Prije dve godine sam imao ST, prošle godine afriku rd07a, od prije pet dana ponovo ST, znači ST +1 :takoje:

 

Ma sve je Ok . Vrlo je bitno za vasu minornu populaciju da odrzite par komada u voznom stanju i eventualno

razmenite bogata iskustva oko ''par problemcica'' koje prate taj promasaj na dva tocka . :dobar::D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1988 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

E ljudi zasto mi u Srbiji stalno imamo potrebu da merimo ciji je duzi. 'Ajde da sa razumemo motocikl bio on Africa ili Tenera je prevozno sredstvo koje nam omogucuje da se prevezemo od tacke A do tacke B. Citam vec nmesecima na ovom forumu da li je bolja Africa ili Tenera, pa koga to interesuje osim napaljenike koji bi da ga malo mere. 'Ajde mi da se vozimo, a ciji je motor bolji to nikoga zivog ne interesuje. Africa vs Tenere mozes misliti o tome raspravljaju neki likovi koji godisnje predju 2.000 kilometara i imaju osecaj da su vozili Dakar. Bljak. Ja imam kitu od 0,5 cm pa mi to ne smeta da uredno piskim, sto u gace sto u solju. Pera ima Tenere, Mika ima Afriku ' ajde mi da se vozimo, a najbolji motor je svakako nov, sto bi rekao mister Ford, a mi vozimo motore koji su stasali za vojsku i trosimo energiju na t o koji je bolji. E zabole me. 1zdravo.gif

Sto bi rekli rodjen sam u Srbiji od toga cu i da umrem!!!!0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1988 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Malo sam se napalio pa ima slovnih greski, ali poenta je u tome sto su i Africa i Tenere dobri motori, stvar je samo u ukusu. Neko voli Kleptona, neko voli Hendriksa, a ja Gavt Mjul, a sve to je dobra svirka.!!!1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Hehe, Arso, vecina ako ne i svi iz ove i slicnih tema se svake godine druze i voze veliki broj km, hrcu u istim spavaonama i uzivaju u tome ;):)

Dakle, u pitanju su kolege i drugari koji su nasli zanimljivu temu za obostrano zajebavanje, odmeravanje i 100% shalu ;) Bez brige ;)

Dobrodosao!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Malo sam se napalio pa ima slovnih greski, ali poenta je u tome sto su i Africa i Tenere dobri motori, stvar je samo u ukusu. Neko voli Kleptona, neko voli Hendriksa, a ja Gavt Mjul, a sve to je dobra svirka.!!!1zdravo.gif

Pa vidi se da ima slovnih, ali i pravopisnih gresaka :staa2: ladno si napisao da je tenera motor, verovatno u brzini si pogresio :lol2: :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Malo sam se napalio pa ima slovnih greski, ali poenta je u tome sto su i Africa i Tenere dobri motori, stvar je samo u ukusu. Neko voli Kleptona, neko voli Hendriksa, a ja Gavt Mjul, a sve to je dobra svirka.!!!1zdravo.gif

 

Gosn' Arso i ja volim Gvt Mule ali svakako vozim bolju makinu . :takoje:

 

http://www.youtube.com/watch?v=w3yj-0UxHMA&feature=related

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1988 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Kad sam ja bio mali deca, a bilo je to mnogo davno, mi koji smo se lozili na rock slusali smo Cepeline na suprafonima, Toskama, Trubadurim... A oni koje je neko ubedio da je slusati rock in, pa makar od toga nista ne razumeo, trosili su pare na Tehnikse, Marance, Harman-Kardon... i slusali su sumove sa ploca a ne muziu. E danas oni slusaju Cecu, Vecu, Becu i ostale persone a mi i dalje rock, pa makar to bi i Gavt mjul, a ko razume shvatice. E ljudi Pola dva je zajebite pricu. A Africa i ST su odlicne masine, bas kao sto je Bad Little dogi stvar do jaja a i Blind man in the dark. Ide leto pa se vozimo. Pozdrav tenerasima i afrikancima.

 

1care.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1988 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Samo za Sejtana i njegovo simpaticno drustvo iz coska. Jeste ST motor, jeste i AT motor, i GS 12000, ali je motor i CZ Enduro, i MZ TS 250. Nije bitno sta vozite, vec uzivate li u tome ili vam je to poza.Laku noc bajkeri!!!!1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

 

 

 

vidim odkočila ti se noga pa si se raspisao :D :D :D

 

 

 

 

 

@Arso, Mammo & Ticijane dobro došli na brod ludaka :D Bože zdravlja videćemo se na vožnjama i upoznati pa će te shvatiti kakav je mentalni sklop ovih ljudi... sve za šalu i šegu. Cela priča At vs St je više izgovor za vožnje. Npr zamisli da ja kažem Šejtano "ajmo da se vozikamo po šumama i brdima" pa da mi kaže "bež tamo ti drugčiji (geju)" :D :D :D Ovako aj da vidimo čiji je veći (mada mi znamo da je naš veći :P ) i uvek imamo odličan izgovor za fenomenalne vožnje a uvek padne i neko mrtvo meso usput... sve u svemu dobitna kombinacija...

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1988 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Popsi, brate zajebi me sa sumama i gorama ja sam bre mator covek, ocu hasvalt a ST sam kupio jer odgovara mojim gabaritima i hedonizmu da se ne gucim i trtim na motorcicu koji ima tisucu i kusur kubika ide toliko i toliko km na sat,a ja na njemu izgledam kao da mi je nesto upalo u bulju, a ima dva tocka. Zezam se, nisam ti ja nesto za te off road zajebancije, moze neki makadam i dosta. Volim ja vas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

znam ja dosta takvih koji su tako govorili pa sad mnogo mlađi ne mogu da ih stignu ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1988 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Sto jest jest, izgleda da mi koji vozimo ove endurace nismo bajkeri, kako rece neki nas brat iz Kroacije, vec sekta, a nije ni to lose. Evo na primer ribolovac je nesto vise on slusa Gavt mjul, a to je sekta na kvadrat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Popsi, brate zajebi me sa sumama i gorama ja sam bre mator covek, ocu hasvalt a ST sam kupio jer odgovara mojim gabaritima i hedonizmu da se ne gucim i trtim na motorcicu koji ima tisucu i kusur kubika ide toliko i toliko km na sat,a ja na njemu izgledam kao da mi je nesto upalo u bulju, a ima dva tocka. Zezam se, nisam ti ja nesto za te off road zajebancije, moze neki makadam i dosta. Volim ja vas.

 

Never underestimate the power of the Popsy side

1lol.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Hehe, Arso, vecina ako ne i svi iz ove i slicnih tema se svake godine druze i voze veliki broj km, hrcu u istim spavaonama i uzivaju u tome ;):)

Dakle, u pitanju su kolege i drugari koji su nasli zanimljivu temu za obostrano zajebavanje, odmeravanje i 100% shalu ;) Bez brige ;)

Dobrodosao!

 

 

Evo, na primer ovako :D

 

 

Gln43.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Dobri nas Popke, kofer uvek pun nekih djakonija 1aha.gif A urednik prof.dr. Hitman vam je bio u "Tamnom vilajetu" (to je Popsy provalio Sumarovu garazu) da pravi kocnice na svom mopedu, tako da nemoj da se busate mnogo 1nanana.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Dobri nas Popke, kofer uvek pun nekih djakonija 1aha.gif A urednik prof.dr. Hitman vam je bio u "Tamnom vilajetu" (to je Popsy provalio Sumarovu garazu) da pravi kocnice na svom mopedu, tako da nemoj da se busate mnogo 1nanana.gif

 

nemojmo mesati babe i zabe .. jedno je redovno odrzavanje, a budzenje i pravljenje pite od g***** nesto sasvim drugo :D:P

 

 

p.s. Arso druze, nisi ti bash razumeo ovu temu kako treba ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Dobri nas Popke, kofer uvek pun nekih djakonija 1aha.gif A urednik prof.dr. Hitman vam je bio u "Tamnom vilajetu" (to je Popsy provalio Sumarovu garazu) da pravi kocnice na svom mopedu, tako da nemoj da se busate mnogo 1nanana.gif

 

nemojmo mesati babe i zabe .. jedno je redovno odrzavanje, a budzenje i pravljenje pite od g***** nesto sasvim drugo :D:P

 

 

p.s. Arso druze, nisi ti bash razumeo ovu temu kako treba ;)

 

Ako je to nesto na moj racun, ja sam ti lepo rekao da ne pokusavas da napravis te kocnice (pitu), kad su ti pukla kljesta (gUvna) 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ćuti Uroše, jedva smo ga sprečili da ne ugrađuje Yamahine delove... a mi to zbog njega, ne bi znao da vozi sa tako dobrim kočnicama :D :D :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Ćuti Uroše, jedva smo ga sprečili da ne ugrađuje Yamahine delove... a mi to zbog njega, ne bi znao da vozi sa tako dobrim kočnicama :D :D :D

 

Ajde na kafu i ponesi mi vizuru 1oda.gif Reci koja ideja? 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Vizura je u koferu a mislim da ću malo kasnije do grada pa se čujemo oko primopredaje ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

 

 

 

vidim odkočila ti se noga pa si se raspisao :D :D :D

 

 

 

 

 

@Arso, Mammo & Ticijane dobro došli na brod ludaka :D Bože zdravlja videćemo se na vožnjama i upoznati pa će te shvatiti kakav je mentalni sklop ovih ljudi... sve za šalu i šegu. Cela priča At vs St je više izgovor za vožnje. Npr zamisli da ja kažem Šejtano "ajmo da se vozikamo po šumama i brdima" pa da mi kaže "bež tamo ti drugčiji (geju)" :D :D :D Ovako aj da vidimo čiji je veći (mada mi znamo da je naš veći :P ) i uvek imamo odličan izgovor za fenomenalne vožnje a uvek padne i neko mrtvo meso usput... sve u svemu dobitna kombinacija...

 

ce da vidis u subotu! :P a da mi je tenera pala na nogu ona bi se polomila i ne bih je sastavio do sledece sezone :nanana: :nanana: :nanana:

 

I mi znamo da je vas problem sa kvarovima mnogo veci nego nas ;)

 

@Arsa, drz' se ti asfalta ako mislis iole da vozis tu kangrbu, bez puno intervencija na njoj :lol: (ovo je naravno sala, vozi kud ti je milo, intervencija ces svakako imati vise nego na AT :P )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

OOOOOOOo Arso zemljače. Ko je tebe diro pa si nam se tako nastrojio.

 

Čovek nikad nije dovoljno mator za off. To mu dođe kao lek za sve trenutne probleme. Ja sam delio tvoje mišljenje dok me ova mafija nije odvela na Kučajske planine. Da mi je neko rekao da ću da penjem onu moju kravu na Rtanj... :staa:

 

Al ne vredi se opirati, oće srce i Bog.

 

Nego, blago nama, da se spremiš polako za neko okupljanje tipa Kosjerić pa da vidimo ko je mator, Ti ili ta kangrba koju voziš.

 

Pozdrav i dobro došao u temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Juče sam hteo da napravim generalku na STaroj..pred sezonu

 

IMG-20120314-00022.jpg

 

 

A onda sam samo očistio i podmazao lanac, ipak je to Yamaha ST.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja