Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Tu i tamo

Ljudi jbt sedim na poslu kao da imam igle neke ispod dupeta!!!

 

Samo da uzmem moju kraljinu medju noge danas pa ce mi proci ovaj osecaj!

 

P.S. Meni bi mogla jedna kuvana rakija! Taman sam se prehladio je..s mu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6325 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

A ja uzeo slobodan dan da bi krenuo ranije danas, sad cekam Pit-a da se javi kad krece, a njega nema. Takodje sedim na iglama i pitam se zasto sam uzimao slobodan dan....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

A ja uzeo slobodan dan da bi krenuo ranije danas, sad cekam Pit-a da se javi kad krece, a njega nema. Takodje sedim na iglama i pitam se zasto sam uzimao slobodan dan....

 

Bolje da si seo na OO, mogao bi pilice da izlegnes :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Da znas, bar bi imao neke vajde od sedenja ;D

 

Uzjasi ti blago meni tu kamilu i polako sam do Kepe i da te bog vidi. Do sada bio otisao i vratio se ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Konjarnik-Bgd
  • Motocikl: dr 650 se - T7

Da znas, bar bi imao neke vajde od sedenja ;D

 

Uzjasi ti blago meni tu kamilu i polako sam do Kepe i da te bog vidi. Do sada bio otisao i vratio se ;D

 

 

pravo zboris dobri nas Neske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6325 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Pit stize za 15 min, ja odooooooooooooooooooooooo' a vi kako 'ocete ;D Pazite da vam se ne ojede guza od silnog bockanja iglicama ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Pit stize za 15 min, ja odooooooooooooooooooooooo' a vi kako 'ocete ;D Pazite da vam se ne ojede guza od silnog bockanja iglicama ;D

 

Aj srecno ti bilo i srecan put ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Nemam snage ni da sedim, al moram da izjavim nesto za dnevnik.Ovo danas je bilo stvarno fenomenalno.Extra ekipa, druženje, lepa vožnja...Ruska i ja smo krenuli za Kosjerić oko 7, vratili smo se u Ivanjicu u 8 uveče, presli okruglo 380 km.Malo putem malo šumom, al 380 je 380. ;D  Generalno, svi vi Afrikanci ste fini momci, samo ne znam što vam trebaju one rupe, makadami, džombe...Vozite asfaltom, ko ljudi.  :D  Odoh da spavam, nikad u životu nisam bio ovako umoran.Jedva čekam da pregledam slikice i snimke.Pozdrav za drustvo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Prepun sam utisaka, emocije me biju i odoh dalje na zurku, celi dan iz sedla nisam izlazio, drustvo, atmosfera, gostoprimstvo, srce bajkersko je zaista veliko, Kepo i ostali domacini hvala Vam od srca sto ste me pozvali i sve gorske i sumske dragulje prikazali  ;D

 

Skoro pa da smo obisli sve planine u Srbiji, a u nnima redom sve kozije staze i bogaze, a imali smo i dan za grudvanje, jer smo tamo visoko, blize nebu i zvezdama zatekli ogoromne kolicine snega koji smo radosno iskoristili za grudvanje i uzivanje  :D

 

Prljav sam ko krmak, al se sreca moja ne moze izmeriti, dusa mi je cista, a lice ozareno svim predelima i skriventim mestima ove nase zemljice , za koje nisam ni znao da postoje  :)

 

Ovo je bilo i moje prvo vatreno krstenje, ta prvi put sam ucestvovao u voznji po svim putevima i belo tele sam dobro izmucio, po kamenjaru ga terao, po blatu, gazili smo potoke, blatnjave staze i velike barustine preprlivavali, ma oboje smo se isljizgali od glave do pete, samo su mi gace suve i ciste  :)

 

Drago mi je sto sam video stare drugare i upoznao nove, a za mene sjajno iznenadjenje je bilo gostovanje i ucestvovanje u zabavi i druzenju i naseg starog nenadmasnog domacina Ruske sa Golije  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova
, samo su mi gace suve i ciste  :)

 

To ti je dovoljno od opreme za zurku  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Srce mi se cepa shto nisam bio sa vama, ali bice prilike chim se Shejtan ozeni 24. Maja....

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Evo stigao sam i ja, mrtav umoran ali jako zadovoljan svim putesestvijama, a pogotovo turom od Zlatibora do Kokinog Broda i natrag. Dosla je kao slag na tortu.

 

, samo su mi gace suve i ciste  :)

 

To ti je dovoljno od opreme za zurku  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Srce mi se cepa shto nisam bio sa vama, ali bice prilike chim se Shejtan ozeni 24. Maja....

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

Samo se ti tesi. ::)

 

 

PS. Slike sutra nemam snage da ih postavim veceras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Evo stigao sam i ja, mrtav umoran ali jako zadovoljan svim putesestvijama, a pogotovo turom od Zlatibora do Kokinog Broda i natrag. Dosla je kao slag na tortu.

 

, samo su mi gace suve i ciste  :)

 

To ti je dovoljno od opreme za zurku  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Srce mi se cepa shto nisam bio sa vama, ali bice prilike chim se Shejtan ozeni 24. Maja....

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

Samo se ti tesi. ::)

 

 

PS. Slike sutra nemam snage da ih postavim veceras.

 

Znao sam da si neozbiljan...

 

;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Crven ban je bio vodic za primer, odveo nas je u turu negde daleko od stavrnosti, a onda je preuzeo Kepo i nema gde nismo bili  ;)

 

Negde izvan planeta  :D

 

Ja jos sebi ne mogu da dodjem, jer me emocije tuku u valovima,  a i zao mi sto sam ostavio ekipu,  al zbog obaveza sam morao natrag  :'(

 

pa koce VLD-u sad cast da sacuva, od onolikog broja pomahnitalih kauboja u liku Bi Gay Bikersa  ;D  kad mu je prvo vece policijski pas za cuvanje belih motora ispisao, pardon osvestao i zalio motor, a ciradu pretvorio u 1000 komadica, jer mu se nije svidela mocna zeleno vatrena Afrika  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja