Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

da se nadovezem na temu

...a neko je mazohista, pa voli ST ;D

imaju oni razne fetise, nemoj stopala i muskarce da im izostavljas  ;D

 

Muskarce prepustam tebi a u stopala NE DIRAJ  ;D ;D ;D ;D ;D

na tebe sam zaboravio  ;D

vidim ja da ce te ti i bokilic da se svadjate, i on se pali na stopala, samo niste se izjasnili muska ili zenska? ;D

u stvari bokilic se izjasnio, ti se cekas

 

naravno volim zenska stopala al dok dodjem do njih,kad krenem odozgore na dole,,pa polako  gustiram svaki deo tela na zenskama,,za razliku od vas,,afrosa... :P :P :P

ala ti menjas misljenja i opredeljenja

jos juce ti je bilo glupo u zenskom drustvu, a vec danas uzivas u istom, mozda je to nas pozitivan uticaj na tebe, izvescemo mi tebe na pravi put, kada zavrsimo sa tobom, nece ti padati na pamet ST i muskarci  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Mislio sam sa kojim autom da poredim AT i setio se...MERCEDES 123 i to 200d..

Mercedes-AT

Oba su: kvalitetno napravljena (tako kazu), udobna, veeliiika, prostrana, cak i dugotrajna (uz minimalnu eksploataciju), aliii

spori (osete uspon brda pre nego sto vozac i vidi brdo), teski , nezgrapni, pregazilo ih vreme (bas, bas), i ruznjikavi (cak previse)... ;D ;D ;D

 

Nenadmasna kombinacija koja je vec godinama smestena u moju garazu. :)

u oba slucaja si pogresio,,mecka je lenja raga,,,ide,,traje,,al trosi i prvi put kad je dobro opletes crkne,,nije nesto,,bolji je bmw dizel od mece,,,a bogme i za motor si se zajebo,,da si uzeo st i bmw dizel kao ja ,imao bi idealnu kombinaciju,,ovako si u zabludi,,ali hvala bogu prodaces tu kantu pa ces kupiti makar i nekog bmw a/dace bog / nadam se,i to je bolje od afrike :);):D ;D :P

e, jebi ga, sada ni mercedes ne valja, bice da je buducnost u yugu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12109 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

u oba slucaja si pogresio,,mecka je lenja raga,,,ide,,traje,,al trosi i prvi put kad je dobro opletes crkne,,nije nesto,,bolji je bmw dizel od mece,,,a bogme i za motor si se zajebo,,da si uzeo st i bmw dizel kao ja ,imao bi idealnu kombinaciju,,ovako si u zabludi,,ali hvala bogu prodaces tu kantu pa ces kupiti makar i nekog bmw a/dace bog / nadam se,i to je bolje od afrike :);):D ;D :P

 

Da, da Boki, sad si konacno pogodio :) BMW koji je poceo relativno skoro sa dizelasima pravi bolje motore od Mercedesa :) :) :) Sto mi to nisi rekao ranije, ovako moj W123 200D (za tvoju info registracija placena krajem decembra 14000 din) ponosno gazi vec preko 600.000km :)

 

Ali da ne offujem vise, nastavi ti da vozis tradicionalno odlicne BMW dizele :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

pa sta, tenera se vrti duplo toliko, a prelazi 10x manje pre generalke ;D

 

da, citao sam o toj ST sa 60000, pisali u kekecu o njoj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Au, ljudi... da vam se ispovedim...

Kako zajebah drugara, k'o da mi je najgori neprijatelj...

Poslao mi Svetac sa foruma link, neka raga od ST-a se prodaje, sa pređenih 20 i kusur hiljada (taman pred generalku) na licitaciji u Švajcarskoj ...

Pita on da li da li bolje da vozi Dominatora ili ST .... i ja mu ladno rekoh : Ma uzmi ST, dobar je to motor!

Jujuju.... evo Svetac, ovim putem ti se JAVNO IZVINJAVAM što sam te doveo u zabludu da je bilo koja yamaha (sa malo "y") bolja od bilo koje Honde... Kazneno pragnje na moj račun se podrazumeva, a izješćemo ga svi zajedno kod Kepe tamo krajem maja ;D

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

ako neko bude jeo od toga,ali ti neces! mislis da si saprao sa sebe svoju izjavu(koju necu preko foruma nego javno da iznesem) vezanu za ST ! nesi se da je napad najbolja odbrana. prijatelja drzi blizu,a neprijatelja jos blize(neki samurajski film,mislim.........)!!  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Au, ljudi... da vam se ispovedim...

Kako zajebah drugara, k'o da mi je najgori neprijatelj...

Poslao mi Svetac sa foruma link, neka raga od ST-a se prodaje, sa pređenih 20 i kusur hiljada (taman pred generalku) na licitaciji u Švajcarskoj ...

Pita on da li da li bolje da vozi Dominatora ili ST .... i ja mu ladno rekoh : Ma uzmi ST, dobar je to motor!

Jujuju.... evo Svetac, ovim putem ti se JAVNO IZVINJAVAM što sam te doveo u zabludu da je bilo koja yamaha (sa malo "y") bolja od bilo koje Honde... Kazneno pragnje na moj račun se podrazumeva, a izješćemo ga svi zajedno kod Kepe tamo krajem maja ;D

 

;D ;D ;D

imao si drugara  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

ako neko bude jeo od toga,ali ti neces! mislis da si saprao sa sebe svoju izjavu(koju necu preko foruma nego javno da iznesem) vezanu za ST ! nesi se da je napad najbolja odbrana. prijatelja drzi blizu,a neprijatelja jos blize(neki samurajski film,mislim.........)!!  ;D ;D

s bozirom kako ga je zajebao, trebao bi da radi flaster varijantu, mislim da goreg ne prijatelja nece imati do kraja zivota  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Au, ljudi... da vam se ispovedim...

Kako zajebah drugara, k'o da mi je najgori neprijatelj...

Poslao mi Svetac sa foruma link, neka raga od ST-a se prodaje, sa pređenih 20 i kusur hiljada (taman pred generalku) na licitaciji u Švajcarskoj ...

Pita on da li da li bolje da vozi Dominatora ili ST .... i ja mu ladno rekoh : Ma uzmi ST, dobar je to motor!

Jujuju.... evo Svetac, ovim putem ti se JAVNO IZVINJAVAM što sam te doveo u zabludu da je bilo koja yamaha (sa malo "y") bolja od bilo koje Honde... Kazneno pragnje na moj račun se podrazumeva, a izješćemo ga svi zajedno kod Kepe tamo krajem maja ;D

 

;D ;D ;D

imao si drugara  ;D

 

svaka ti dala za ovu izjavu! znas da si me bacio u razmisljanje! ako da bog "ce se naguta prasine"  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

ako neko bude jeo od toga,ali ti neces! mislis da si saprao sa sebe svoju izjavu(koju necu preko foruma nego javno da iznesem) vezanu za ST ! nesi se da je napad najbolja odbrana. prijatelja drzi blizu,a neprijatelja jos blize(neki samurajski film,mislim.........)!!  ;D ;D

 

Jaaaaaaaaaoooooo, skote jedan, jedva si dočekao ;D ;D ;D

 

imao si drugara  ;D

 

Jbg, šta da mu radim :) najbolje se uči na svojim greškama ;D I ja sam pre Afrike par dana se mučio sa ST... tako i on neka vidi šta je kupio, pa posle kada proba Afriku, biće još jedna jeftina ST na prodaju ;D

 

hehehe, vidis sta je podsvest...ustvari ti znas da je ST bolji, ali nikako da to priznas sebi  ;)

 

Pa podsvest jeste odradila svoje, ali ne na način na koji si ti mislio... Morao sam nekako da mu vratim ono što mi je ofulio klikere još u ranoj mladosti... A kako čoveka grđe zajebati, nego da mu savetuješ da kupi Teneru? ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

u oba slucaja si pogresio,,mecka je lenja raga,,,ide,,traje,,al trosi i prvi put kad je dobro opletes crkne,,nije nesto,,bolji je bmw dizel od mece,,,a bogme i za motor si se zajebo,,da si uzeo st i bmw dizel kao ja ,imao bi idealnu kombinaciju,,ovako si u zabludi,,ali hvala bogu prodaces tu kantu pa ces kupiti makar i nekog bmw a/dace bog / nadam se,i to je bolje od afrike :);):D ;D :P

 

Da, da Boki, sad si konacno pogodio :) BMW koji je poceo relativno skoro sa dizelasima pravi bolje motore od Mercedesa :) :) :) Sto mi to nisi rekao ranije, ovako moj W123 200D (za tvoju info registracija placena krajem decembra 14000 din) ponosno gazi vec preko 600.000km :)

 

Ali da ne offujem vise, nastavi ti da vozis tradicionalno odlicne BMW dizele :)

[/quote

jeste,,al sa 6 generalni....i 3 promene motora... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D bar mecke radim te stare dizele,,serem se u njy,,neide nikako trosi ko kamion za svoju kubikazu...a kilava kilava do zla boga,,vidi brdo pre vozaca,stabilna ko afrika,,sam sto se ne prevrne,a bas bi voleo da je opletes od kuce do bgd a 150,,,,i tako jedno 20km,,bas me zanima sta bi ostalo od nje,,mani to,,to je ko paprika penzionerski motor,,,,bmw u toj klasi ide  bolje manje trosi,,duze traje a trpi gasiranje,moj jadnicak se potpisao iako je dizel vise nego pola benzinaca,i nije mu nista,, ;D ;D ;D  ko da ga jamaha pravila   :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

A kako čoveka grđe zajebati, nego da mu savetuješ da kupi Teneru?

 

mozda, da kupi TDM ;D

 

Paaaaaaaaaa... mrtva trka... mrtva trka...

;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

A kako čoveka grđe zajebati, nego da mu savetuješ da kupi Teneru?

 

mozda, da kupi TDM ;D

 

Paaaaaaaaaa... mrtva trka... mrtva trka...

;D ;D

ZNAM!!!

uputiti ga na bokilica da ga pita za savet koji motor i auto da kupi  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

svakako trka koja nije dala odgovor na pitanje ko je na VRHU od dva navedena!! ???

Nisi dobro pratio, ST je na vrhu!  ;)

samo nisi precizirao cega  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

svakako trka koja nije dala odgovor na pitanje ko je na VRHU od dva navedena!! ???

 

Čim kupiš tu ragu, idemo ti i ja na crtu ;D

Može i Pitova varijanta, bez krivina ;D

 

Nisi dobro pratio, ST je na vrhu!  ;)

 

Na vrhu ČEGA? Liste "motora" koje će u vrlo skorijoj budućnosti biti zabranjeno voziti po novom ZLOBS-u, a sve zbog direktne opasnosti po vozače i okolinu? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja