Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Rasturite u delove ST, i pored nje rasturite  u AT isto godiste, i videcete sto je tolika razlika u ceni.  ;)

 

 

 

                  E pa sad si sse zajebo debelo jer delove za ST niko ne kupuje jer se i ne kvari tako cesto kao AT dok su za AT delovi papreni iz prostog razloga sto je potraznja velika . ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Rasturite u delove ST, i pored nje rasturite  u AT isto godiste, i videcete sto je tolika razlika u ceni.  ;)

 

 

 

                  E pa sad si sse zajebo debelo jer delove za ST niko ne kupuje jer se i ne kvari tako cesto kao AT dok su za AT delovi papreni iz prostog razloga sto je potraznja velika . ;) ;) ;)

delovi za honde su skupi zato sto su kvalitetni, a ne zato sto se traze

logicno je da kada se nesto prodaje u velikim kolicinama, to bude i jeftinije, a ti sad izracunaj  koji se vise kvare  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1921 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

ST je jeftiinija zato sto je motor za jednog ili dvoje. AT je skupa zato sto je motor za cetvoricu. To je isto kao kad kupujes garsonjeru za dvoje i dvosoban stan za cetvoro. Evo i dokaza. Izvinjavam se ljudima koji su na slici ali verujte da sam se suzdrzavao nedelju dana da okacim sliku i u ovoj temi. Vise ne mogu  ;D

 

post-5534-12879059918401_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1921 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Mnogo bolja za off road od ST. To je bila polazna tacka kod poredjenja sa ST.

PS Na stranu sve, zao mi je sto nisam bio i ja jer vidim da je druzenje bilo prva liga. Ali na prolece zdravlje Boze eto i mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

...zao mi je sto nisam bio i ja jer vidim da je druzenje bilo prva liga. Ali na prolece zdravlje Boze eto i mene.

 

Uuuuuu nisi ni svestan kakvo je zezanje bilo ....  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1921 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

...zao mi je sto nisam bio i ja jer vidim da je druzenje bilo prva liga. Ali na prolece zdravlje Boze eto i mene.

 

Uuuuuu nisi ni svestan kakvo je zezanje bilo ....  ;D ;D ;D

 

Sto je najgore jesam svestan. Procitao sam bar 3 puta temu i odgledao sve slike detaljno. Jedva cekam STvs AT na prolece. Nekako su sva desavanja daleko od mene. Juznjaci nesto nisu bili aktivni ove godine. Pit je vadio prosek prosle godine ali verovatno covek ima dosta obaveza. Odusevio me onaj Krusevljanin koje ce se aktivirati da veliki jastrebac bude uvrsten u plan za 2010. Javicu mu se ako mogu nekako da pomognem i ja.

 

Ona slika gore zlata vredi. Svaka mu cast ko je uslika  ;D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Bopk, napravicemo jednu voznjicu do tvog kraja, bar ja. Nameravam na prolece da napravim pun krug oko Sjenickog jezera, a potom na Sopotnicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

...zao mi je sto nisam bio i ja jer vidim da je druzenje bilo prva liga. Ali na prolece zdravlje Boze eto i mene.

 

Uuuuuu nisi ni svestan kakvo je zezanje bilo ....  ;D ;D ;D

 

Sto je najgore jesam svestan. Procitao sam bar 3 puta temu i odgledao sve slike detaljno. Jedva cekam STvs AT na prolece. Nekako su sva desavanja daleko od mene. Juznjaci nesto nisu bili aktivni ove godine. Pit je vadio prosek prosle godine ali verovatno covek ima dosta obaveza. Odusevio me onaj Krusevljanin koje ce se aktivirati da veliki jastrebac bude uvrsten u plan za 2010. Javicu mu se ako mogu nekako da pomognem i ja.

 

Ona slika gore zlata vredi. Svaka mu cast ko je uslika  ;D 

 

 

 

 

 

      Ova sezona nije ni pocela a kad ozeleni eto mene ponovo medju svojima, pa ako ti nije tesko i ti se prikljuci.Ima nas dosta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6342 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

...zao mi je sto nisam bio i ja jer vidim da je druzenje bilo prva liga. Ali na prolece zdravlje Boze eto i mene.

 

Uuuuuu nisi ni svestan kakvo je zezanje bilo ....  ;D ;D ;D

 

Sto je najgore jesam svestan. Procitao sam bar 3 puta temu i odgledao sve slike detaljno. Jedva cekam STvs AT na prolece. Nekako su sva desavanja daleko od mene. Juznjaci nesto nisu bili aktivni ove godine. Pit je vadio prosek prosle godine ali verovatno covek ima dosta obaveza. Odusevio me onaj Krusevljanin koje ce se aktivirati da veliki jastrebac bude uvrsten u plan za 2010. Javicu mu se ako mogu nekako da pomognem i ja.

 

Ona slika gore zlata vredi. Svaka mu cast ko je uslika  ;D 

Ne brini, bice sledece godine bar jedan okrsaj AT vs TA u mom kraju (kucajske planine), bice organizovana i bjb voznja tako da ces moci da se prikljucis ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1921 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

-Lalajko, obavezno se javi pre puta da se organizujem i ja.

 

-Pit, dogovoreno. Upoznao sam neke ljude iz tvog drustva (motoriste) ali nismo isli u zajednicke voznje zato sto sam kasno kupio pravi motor :)

 

-Neske, ma provalio sam ko je slikao samo sam hteo da ga pohvalim.

 

-Aco pn, video sam negde na forumu tu informaciju. Praticu kad dodje vreme. Gume mi nisu za off road,pa ce afrikanci da se slade malo i da slikaju ali nema veze. Bar cete da imate i vi neku sliku za ovu temu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Ne brini, bice sledece godine bar jedan okrsaj AT vs TA u mom kraju (kucajske planine), bice organizovana i bjb voznja tako da ces moci da se prikljucis ;)

 

Ne zaboravi da javiš kad dođe vreme  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

A hoće li seljaci platiti što će im Teneraši izrovati njive (šta god bilo na tim planinama)!?!

Vidim da se mi iz zezanja oštrimo ali kada bude došao taj dan nadam se da ce te biti spremni...samo polako, gledaćemo se na Kučajskim planinama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Konjarnik-Bgd
  • Motocikl: dr 650 se - T7

Dje si kamperu  ;D  Jesi osmislio gde ces zeni da postavis saksije sa  cvecem na kamperu  ;)

 

na soferku, da mogu da ga zalivam daljinski iz kabine  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6342 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne brini, bice sledece godine bar jedan okrsaj AT vs TA u mom kraju (kucajske planine), bice organizovana i bjb voznja tako da ces moci da se prikljucis ;)

 

Ne zaboravi da javiš kad dođe vreme  ;)

 

Bane, ti si u prvoj postavi, necu te zaboraviti ;)

A hoće li seljaci platiti što će im Teneraši izrovati njive (šta god bilo na tim planinama)!?!

Vidim da se mi iz zezanja oštrimo ali kada bude došao taj dan nadam se da ce te biti spremni...samo polako, gledaćemo se na Kučajskim planinama!

Nema tamo njiva, samo suma, sumskih i makadamskih puteva, izvora, kladenaca od kojih trnu zubi, jednom recju divljina, nemamo tamo kome da smetamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Nema tamo njiva, samo suma, sumskih i makadamskih puteva, izvora, kladenaca od kojih trnu zubi, jednom recju divljina, nemamo tamo kome da smetamo.

 

Kako ovo da udjenem u avatar   ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja