Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Supershadow 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav ljudi,

 

Ima li neko iskustva sa ovim motorom? Kako se pokazao? Kakav je za voznju? Koliko je pouzdan? Kolika mu je neka maksimalna brzina? Kako podnosi teret(recimo 150kg)? Kolika mu je potrosnja?  :)

Danas sam bio u njihovom salonu i lepo izgleda motor(ima V motor i nekih 18-19 konja,garancija 2 godine,a cena 2200e)

 

post-2233-12878993549597_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Vec sam pisao, vozio sam SuperLight i nikakvih problema nisam imao, toliko sto se tice proizvodjaca.

 

O modelu ne znam skoro pa nista, osim da je bio skuplji pre dve godine kada sam ga ja gledao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Zapremina agregata: 249 ccm

Snaga: 20 KS pri 8.750 o/min.

Obrtni moment: 15 Nm pri 8.000 o/min.

Mjenjač: 5 brzina

Težina: 153 kg

Zapremina rezervoara: 8 l

Maksimalna brzina: 115 km/h

 

U testu Moto Pulsa su ga ovako ocijenili

 

za: izgled, cijena, agregat

 

protiv: meko prednje i tvrdo zadnje vjesanje, doziranje prednje kocnice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

Zar ne bi trebalo da je malo brzi? Ja sam sa princom od 125ccm isao 105 maksimalno,a njemu po fabrickim podacima pise 90km/h. Jel postoji mogucnost da je i kod ovog isto,da je po fabrickim podacima maksimalna brzina 115,a da on moze da ide 130 npr. Nije meni potrebno da on ide 130-140,nego ako on moze da ide 130,to znaci da komotno bez naprezanja masine moze da ide 100 na sat,a toliko mi je potrebno.

 

Koliki problem moze predstavljati to tvrdje zadnje i mekse prednje vesanje u nekoj laganoj-normalnoj voznji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Mom Qingqiju u specifikacijama je pisalo 85 km/h, a po instrumentima isao sam i preko 100 km/h.

 

Ne znam, nemam licno iskustvo za Supershadow, pa prenosim tudje  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

jedno zapazanje Kineski instrumenti mnoooogo lazu !

 

Inace lepo motorce pazari i uzivaj...

 

Obrtaljka na SuperLight laze, ali sat ne, proveravao uporednnom voznjom sa par kola i motora, tacan je !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Keeway  supershadow 250 pljunuta kopija Jamahe virago .Motor koji sam vozio u par navrata  i o njemu mogu reci ovo.

Atraktivnog izgleda i mami poglede gde god da se pojavi.Masina jako lepo vuce , menjac i kocnice ok.

Motor za opustenu voznju i uzivanciju sto govori i sam nacin sedenja .

Za 2 godine i sad 3 koliko se prodaje kolko ja znam reklamacija vecih nije bilo.Garancija od 2 godine bez obzira na kilometrazu

vec dovoljno govori da Keeway od ove godine hoce ozbiljno da pomrsi racune ostalim nazovi "Kinezima".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd

Sto bi rekli svaki cigo svoga konja hvali, a ja niti sam cigo niti je moj supershadow konj :)

Odlican motor za te pare, jedina mana koju sam primetio, a to se da resiti zatezanjem srafova, je brujanje prilikom dodavanjem gasa. No to su samo poklopci na agregatu koji treba da se dotegnu s'vremena na vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

jedno zapazanje Kineski instrumenti mnoooogo lazu !

Inace lepo motorce pazari i uzivaj...

 

Lazu instrumenti, ali lazu i specifikacije. Uglavnom su kineski motori nesto jaci nego sto je deklarisano.

 

Supershadow jeste losiji od Viraga, ali je za razliku od viraga za iste pare nov.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Keeway  supershadow 250 pljunuta kopija Jamahe virago .Motor koji sam vozio u par navrata  i o njemu mogu reci ovo.

Atraktivnog izgleda i mami poglede gde god da se pojavi.Masina jako lepo vuce , menjac i kocnice ok.

Motor za opustenu voznju i uzivanciju sto govori i sam nacin sedenja .

Za 2 godine i sad 3 koliko se prodaje kolko ja znam reklamacija vecih nije bilo.Garancija od 2 godine bez obzira na kilometrazu

vec dovoljno govori da Keeway od ove godine hoce ozbiljno da pomrsi racune ostalim nazovi "Kinezima".

Tu ste se ozbiljno prevarili, Agregat nije kopija Yamahe virago , već je kupljena od Yamahe kao samo agregat i ubačena u KEEWAY ram. Svi delovi savršeno pasuju pa nema razloga da ne daju garanciju ;D ;D ;D

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

ako je ovo jos aktuelno, da se nadovezem...

vozim gorepomenutog od septembra - useo ga god+ star i 500km, sada je skoro 8000 i  problema nisam imao (mada moram napomenuti da se jednom posle kise ugasio, posle 15minutne voznje)

ostalo je do sada bilo - upalio i vozio... treba mu malo da se zagreje pa za to vreme malo losije prima gas, ali posle je ok

potrosnja 3,5-4, ne previse lagane voznje, ide fino, do 90-100km/h mu lezi, posle se malo muci (mada nemam previse iskustva da sudim detaljnije)

max je po brzinomeru oko 115km/h (sa mnom koji sam 2m i 100+kg :)

odrzavanje po uputstvu

lepo zvuci i fin je za voznju

 

preporucio bih ga, narocito za pocetak (meni je legao :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Био на Зрењанинском путу, код раскрснице где 95-ца скреће у Борчу, али реновирају салон већ доста времена.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Naisus

Ma ja mislim da smo ti mi ljudi puni predrasuda a ti kineski motori nisu bas toliko losi koliko ih pojedini kude.

Problem je sto ih kod nas lose montiraju jer ih u glavnom donose u kutijama sklopljene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Grac, Austrija
  • Motocikl: Z650RS

Nisam neki ljubitelj Kineza, ali i nemam iskustva sa njima, pa ne mogu onda ni da sudim. Medjutim, bar iz onoga sto sam citao po forumima, Keeway prednjaci po kvalitetu medju njima! ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja