Jump to content

Moto Zajednica

Savet za kupovinu xciting-a 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Pozdrav svima,

 

ja sam juce imao tu cast da se uclanim u BJbikers zajednicu. Kao sto sam naveo u svom predstavljanju planiram da kupim maxi skuter Kymco Xciting 250 mada u obzir dolazi i Beverly. Nisam imao prilike da vozim ni jedan od navedenih ali mi se Kymco mnogo vise svidja kako zbog samog izgleda tako i u pogledu komocije...čini mi se. Pre polaganja za A kategoriju ( pre par dana ) sam vozio casove na, pored ostalog, burgmanu 650 i shvatio da bi mi takav tip skutera najvise odgovarao....samo da bude manji. Kymco se savrseno uklapa.

 

Aktivno pratim oglase na Polovni automobili i primetiio sam da je interesovanje za Kymca slabo s obzirom da se ponavljaju oglasi iz prosle godine....???? .....to me malo zabrinjava mada ni beverly nije mnogo bolji s obzirom da ih ima mnogo vise u ponudi.

 

Konkretno me interesuje ovaj skuter http://www.polovniau...co_xciting_250/

Ono sto me intrigira je prvo cena, koja je niza od konkurencije. Napominjem da je prosle nedelje cena bila 1600 a sad je stavio 1400 fiksno. Kontam da treba dodati i troskove registracije i prenosa????

Druga stvar je da je oglasivac naveo da je zamenjen kais a presao je samo 10.500 km

 

Molim za pomoc, predloge , sugestije

 

Hvala

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Naravno, imaces i troskove prenosa i registracije sa novom saobracajnom i tablicama. Da je presao samo 10.500km, ne bi sigurno menjao ni gume, ni kais.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

jedino da je menjao gume s obzirom da su bile stare 8 god............. Mada iskreno cim je i kais menjao tja je min 25000 ubio :D

Nego gledaj druze, ja sam vozio tog kymca i bio mi je malo previse krut. Ako planiras vise gradsku voznju beverly je keva + zbog velikih tockova ces manje osecati rupe. Inace sto ne gledas i x9 250 on je u tom cenovnom rangu, piaggiov agregat je odlican( ja ga bas dugo imao, imao i 500 cc i jedan i drugi odlicni!!!) A i x9 ti je preudoban, pravi maxi skuter, i lakse bi ga prodao nego kymca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Dejane, postoji tema o Xciting 250 modelu u Maxi tehničkom kutku. Tvoju temu od pre neki dan sam prebacio tj spojio sa postojećom temom. I ovo ću prebaciti i spojiti da se priča ne razvodnjava :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja