Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 257 postova

Danas sam slucajno naleteo na neku last minute ponudu tako da u ponedeljak palim na Zakynthos iliti Zakintos.

 

Problem je sto nista ne znam o tom ostrvu....Ono sto izgooglam je uglavnom ta cuvena plaza u uvali sa olupinom broda i to je manje vise to...

 

Jel bio neko tamo,ima li cega da se vidi?Neke dobre plaze za koje mi nije potreban brod da dodjem do njih?

 

Bicu u mestu Laganas i planiram da iznajmim skuter pa da obilazim ostrvo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 350 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Bio ja pre 3 godine,lepo je ostrvo,ima lepih plaža a mesto Laganas ti je poznato po gomili pijanih Engleza,tako ako tražiš miran odmor,tamo ga nećeš naći.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 257 postova

Pa da...Danas smo se supruga i ja odlucili u roku od 2 min za Zakintos jer zvuci exotic a kada sam stigao kuci i video na netu da je to premium mesto za clabere 18-30god (tako Wiki kaze) malo sam se razocarao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

obavezno ako ides na obilaske i slicno nosi ranac sa vodom i hranom, plazu sa olupinom obici, voda je kao izmisljena, olupina broda nista posebno, ja sam nosio suncobran pa su me svi gledali kao crnu ovcu, posle kad su poceli da se cvrlje i dinstaju na suncu svi hoce pod suncobran ili se guraju uz stene jer je bilo hlada,

onaj obilazak gde ides brodom oko celog ostrva zaobidji, em sto ces da izgubis ceo dan, em nista posebno, gomila zelenih ljudi oko tebe, neki i peglaju po brodu, na ostale mozes da ides, oni izleti gde ides da vidis kornjacu mozes da ides a i ne moras, uzmes dusek i ides sam da je trazis, nije mnogo daleko, obavezno iznajmi sef, ako si u prizemlju ne otvaraj vrata nocu da se luftiras jer mozes da imas i ponekog posetioca

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Kymco Grand Dink 300i

kad se iskrcas iz trajekta na Zakintosu u luci imas na desetine ljudi koji drze table da izdaju sobe i apartmane, tako da ako imas pregovarackih vestina sigurno mozes naci nesto ok i povoljno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 257 postova

Evo par dana citao o Zakintosu,o mestu Laganas nisam procitao ni jednu dobru stvar,plaza ocaj,sve 0 a nocni zivot vrhunski...

 

Jbg,nema veze,iznajmicu skuter pa po ostrvu,vidim da istocni deo ostrva ima lepe plaze,mada tu je i neka plaza Kalamaki odmah pored Laganasa,uostalom videcemo...

 

Javljam kako sam prosao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Baotian speedy 49ccm, Yamaha Majesty 250, Elektro skuter made in China, eletricni trotinet, Suzuki VL800, Capriolo mountbike

malo sam kasno video. Ali mozda ce pomoci. Grcka rec PU INE, znaci gde je npr neki pravac. Putevi su nenormalni na Zakintosu, a saobracajni znaci, kao da su ih deca postavljala. Skoro pa nekorisni. Kalamaki nije neka plaza, ali imas Agios Nikolas i tu juznu stranu ostrva koja je lepa sa plazama. Ako treba i jos neka informacija dok si dole, tu sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Zemun, Srbija
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Nemoj da iznajmljujes skutera nego obodji ostrvo sa tim Kawasakijem sa kojim idete tamo. Ja sam bio prosle godine sa devojkom i mislim da je bolje na Lefkadi i Kefaloniji. Za dve nedelje idemo na Kefaloniju btw. Pozdrav i lep provod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Ja bio prosle godine sa suprugom ali autom i bilo je fenomenalno.Za mene taj put nije nista strasno iako je prilicno daleko.Ynam samo da su Beogradjani koji su dosli avionom bili ljubomorni sto sam ja tamo sa autom.Jebiga ipak zakup onog malog prca od auta 35 e.Skutera ima ko blata.Laganas bas nije resenje za miran odmor ali ne moras biti tamo .Vredi otici brodom na Navajo plazu i kupati se u onoj predivnoj vodi.Vodi racuna o sipanju goriva ako ides motorom nocu ni jedna pumpa ne radi.Ja cu otici jos jednom ove godine da utvrdim gradivo i onda cu menjati destinaciju.

Imas market Lidl blizu Laganasa i tu mozes jeftino da pazaris mada meni tamo nesto nije bilo preskupo ni kada sam jeo po restoranima.Pitaj slobodno ako te jos nesto interesuje i u vezi puta i bilo sta.Ja sam tamo sve obisao za 10 dana.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja