Jump to content

Moto Zajednica

R-6 2000

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Subotica

Jesenas sam kupio R-6 i nesto mi zvecka u motoru (nije radilica ni razvodni lanac). Da li neko moze da mi pomogne oko toga sa nekim savetom,predlogom ili dijagnozom.

Hvala

 

post-2110-1287899343367_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

ako jako lupa,moze biti prije da je ostecen,ako lupa malo,onda ih treba nastelati,ali ako lupa i baca na uspuh dosta dima,bojim se da je glava ili dihtung

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Subotica

Ne lupa jako.Na auspuhu nema nista dima a nema ni karter gasove.

Hvala na pomoci.Malo sam se uplasio da je nesto ozbiljnije i nadam se da samo stelovanje fali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Beograd

Danas sam ga odvezao do majstora koji kaze da je nesto sa ventilima.Da li su rastelovani ili osteceni...

 

Da li ti zvecka na leru? Takodje i kada se vozis, pa oduzmes gas, zvecka onako? Moze da bude korpa kvacila, tenzioner lanca bregaste a moze da se desi da je to normalan yamahin zvuk kako kazu yamaha tick sound. Procitao sam dosta o tome na stranim postovima, sve zavisi koliko je motor presao... Javi mi se na pm mogu da ti pomognem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Subotica

Zvecka stalno,i na leru i na vecim obrtajima.Nije klasican Yamahin zvuk jer sam osluskivao i drue sestice.Majstor je mislio da je razvodni lanac ali kad je cuo na drugoj sestici kojoj je sigurno lanac bio za menjanje onda je promenio misljenje.Sumnja je pala na ventile a sta je,obavesticu vas sledece nedelje kad ga otvori.

Hvala u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja