Jump to content

Moto Zajednica

KTM Oprema

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Odes u KTM prodajni prostor kod nas (nalazi se kod Autokomande) i vidis sta imaju kod njih, a sta nemaju narucis i stigne ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

u kuglasu sam pre neki dan opet video coveka sa meni najlepsom moto jaknom, mada ne znam koji je model ali je KTM

 

nazalost, nema je na ovom sajtu, verovatno stari model :(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • DR.Mr, 214 postova
  • Lokacija: Pancevo

Viodeo sam na sajtu da je ovlasceni Distributer Primoto i Promoto verovatno ista firma za NS i BG jel si na to mislio da se nalazi kod autokomande.I ako imas neke preciznije podatke i tel ti postavi ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Bila je i KTM opremu u OGLASNIK-u ovog foruma...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

 

    Moj kum ima KTM jaknu koju bi prodao, potpuno je nova, ako nekog zanima mogu mu poslati broj na pp.

    KTM salon se nalazi u ulici Jove Ilica (mislim da se tako zove),  Vojvode Stepe pa kod Euroauta (Monro amortizeri) desno 20 metara i tu ste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

Ja sam u ProMoto centru uzimao bas dosta stvari. Duks, 2 majice, 2  šolje, 2 cucle za bebe, privezak i jos neke sitnice. Recimo duks sam platio 75 evra, a 2 majice 60 evra (30 evra komad).Samo zato sto na tim stvarima pise KTM moras da platis duplo vise nego sto stvarno vredi i pritom se sva roba proizvodi u Turskoj (pise na etiketi).Tako da ako nisi neki preterani ljubitelj KTM-a ne znam koliko ti je isplativo da placas nesto duplo vise nego sto vredi samo zbog jednog ili dva natpisa KTM.Imam i ceo katalog opreme i stvari  KTM-a za 2008-u.Najvise me je odusevio KTM-ov toster koji na hlebu ostavlja natpis KTM.

 

 

404.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • DR.Mr, 214 postova
  • Lokacija: Pancevo

Da bas cudno toster je bila jedna od stvari koja je i mene odusevila svideo mi se pristup koji imaju propratnoj opremi ne vezano za motore .......da takva roba me je zanimala izmedju ostalog ali i neke njihove jakne itd...hvala na informaciji prvom  prilikom cu da prosetam do njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

danas sam bio u KTM salonu i pregledavao katalog dodatne opreme, imaju i kupace gace, no, nisu narandjaste, vec sive sa narandjastim tackicama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

 

LRt2d_3b8710xpz2.jpg

 

 

Classic flip-flops with extras: For beginners and forgetful the main operating elements are written on them. ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

Evo recimo,ova kaciga KTM R2R kosta 400E , a to je u stvari Suomy Vandal  samo sa KTM natpisima.Ista takva Suomy kaciga,naravno u Suomy bojama, u Centru S kosta 300E. Eto, zbog KTM boja moras da das 100E vise...

 

 

ur47k_48107138os0.jpg

 

bx08k_35875398qb4.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

Naravno da je kvalitet dobar, osoblje ljubazno ali ne zelim da kupujem opremu od 300-500e a da je vidim samo na slici u katalogu. Mislim da bi jedan minimalan lager (pa makar i po 2 jakne i pantalona od 3-4 modela) osnovni uslov za iole ozbiljniji rad. Ako vec mozete da vidite nekoliko motora u prodavnici (sve pohvale), smesno je da se prica o izboru i kupovini opreme na ovakav nacin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Beograd

Naravno da je kvalitet dobar, osoblje ljubazno ali ne zelim da kupujem opremu od 300-500e a da je vidim samo na slici u katalogu.

 

Na zalost tako je u nasim radnjama uglavnom. Niko od distributera ne zeli da uhapsi novac zarad dobrog lagera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja