Jump to content

Moto Zajednica

Novi motor, i sta sa njim ?

Recommended Posts

Guest babyboy

To kazem, ne sad neki kombinezon od 700EUR, vec jakna i pantalone - 200EUR, cizme i rukavice - 100EUR i kaciga - 100EUR (hajde da izostavim top jer ce na novom motoru probiti garanciju ako ga bude menjao). Uglavnom Full oprema za te pare i taman za takav motor i stil voznje...Mada opet ako uzimas na 5 godina tih 500EUR ispada <5 EUR na svaki mesec, ali oped i banka nece da ti da takav kredit (preko 7000EUR - zavisi od primanja).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Fazer 600 S2 = 7.060

V-Strom 650 = 6400

 

nosac kofera za fazer 238 eura ......

 

Jaknu kupio danas Ixus Diablo 7866 dinara ! Hvala ljubaznom prodavcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Fazer 600 S2 = 7.060

V-Strom 650 = 6400

 

nosac kofera za fazer 238 eura ......

 

Jaknu kupio danas Ixus Diablo 7866 dinara ! Hvala ljubaznom prodavcu.

 

Kao subjektivni ex-vozac Fazera, rekao bih da si se za malu razliku mnogo zeznuo!  ;D ;D ;D

Fazer i Strom dva totalno razlicita motora.

Po meni, prvi za klasu iznad. Ali to je samo moje subjektivno misljenje.

 

A i Givijev nosac za kofer nije preko 50-70 eur. Ne mora sve da bude "genuine Yamaha" (Lazo, oprosti! ;D)

 

U svakom slucaju srecno sa kreditom i kupovinom.

 

I da, samo se drzi User manuala i neces pogresiti.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

link=topic=14823.msg200801#msg200801 date=1202386365]

Ma sta je to, razlika samo 500 EUR, za bacanje  :P Za te pare imas costum izduv top i opremu do jaja!

za te pare ne mozhesh chak ni dva nova after market topa da kupish...

Možeš i to baš za Troma... Pogotovu što 650-ici treba samo jedan...

izvinjavam se, prezupchio sam u trenutku pa pomislih da je hiljadarka u pitanju...

zbunio sam se kad sam pomislio da su za moj 10 godina star motor 700e dva komada  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Kao subjektivni ex-vozac Fazera, rekao bih da si se za malu razliku mnogo zeznuo!  ;D ;D ;D

Fazer i Strom dva totalno razlicita motora.

Po meni, prvi za klasu iznad. Ali to je samo moje subjektivno misljenje.

 

Ovaj motor mi je lepsi i to je to, razmisljao premisljao, razgovarao .... da ne davim, odlucio se definitivno i zavrsio posao danas.

 

Hteo sam motor za putovanja, a da mogu i svaki dan sa njim na posao i to je to. Puno motora odgovara tom profilu, i pretpostavljam da svako ima svoje misljenje. Sto ljudi mi je reklo sto stvari, ali ova dva motora niko nije kudio.

 

Nisam trkac, nisam neki "stari" motoras, zato sam se i raspitivao .... odlucio sam ipak ja, jer cu ga ja i voziti i placati duzi vremenski period (zahvaljujem se banci na ukazanom poverenju :) ) !

 

Uostalom, posle je...a nema kolebanja, odlucio sam se, zavrsio posao i cao. Ima dana vise nego kobasica, dakle ko zna za par godina . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Kao subjektivni ex-vozac Fazera, rekao bih da si se za malu razliku mnogo zeznuo!  ;D ;D ;D

Fazer i Strom dva totalno razlicita motora.

Po meni, prvi za klasu iznad. Ali to je samo moje subjektivno misljenje.

 

Ovaj motor mi je lepsi i to je to, razmisljao premisljao, razgovarao .... da ne davim, odlucio se definitivno i zavrsio posao danas.

 

Hteo sam motor za putovanja, a da mogu i svaki dan sa njim na posao i to je to. Puno motora odgovara tom profilu, i pretpostavljam da svako ima svoje misljenje. Sto ljudi mi je reklo sto stvari, ali ova dva motora niko nije kudio.

 

Nisam trkac, nisam neki "stari" motoras, zato sam se i raspitivao .... odlucio sam ipak ja, jer cu ga ja i voziti i placati duzi vremenski period (zahvaljujem se banci na ukazanom poverenju :) ) !

 

Uostalom, posle je...a nema kolebanja, odlucio sam se, zavrsio posao i cao. Ima dana vise nego kobasica, dakle ko zna za par godina . . .

 

 

U svakom slucaju srecno sa kupovinom.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja