Jump to content

Moto Zajednica

AXO oprema...

Recommended Posts

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Već dvije godine imam jedan par AXO rukavica. Koristio sam ih na bajsu, ali otkako sam uzeo motor, na bajs nisam ni sjeo... Sramota... ;) Rukavice su za ljeto odlične (dakle, ljetna rukavica), ruke mi se još nisu oznojile, a samo njih i rabim i po ovoj 'ladnoći što je opičila. Probao sam ispod njih da navučem one obične 100-dinarke rukavice i super su (tanji model). A obzirom da ne podnosim gubitak osjećaja pod prstima, zarad ne smrzavanja, onda mi odgovaraju super.

 

Nego, rukavice su inače motokros model, ali mi tako dobro leže, da sam odlučio da ću ostati kod AXO proizvoda, barem kod rukavica. Imam taj problem sa količinom materijala na rukama i ne mogu da podnesem više od tanke rukavice, a ove su upravo to. I da. Kad sam bio na AXO-vom sajtu, pregledajući modele rukavica, vidim (primjetim, tačnije) da je AXO (a možda i nije) jedini koji naglašava da je kroj rukavica dizajniran tako da ne dolazi do pojave žuljeva. Ja koliko ih koristim, još nisam imao problem sa žuljevima...

 

E, sad. Gdje ima AXO opreme kod nas? A obzirom da nisam primjetio u Louis-ovom katalogu da imaju AXO u ponudi, postoji li neko ko radi sa AXO-om ili barem neka dobra duša da se dogovorimo za rukavice?

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Axo je odlicna oprema, pogotovu u domenu MX-a ;) Na zalost najbliza prodavnica bi bila u Hrvatskoj, mada mislim da ima i nesto sitno u Podgorici.

 

Ali, moram da ti sugerisem nesto ;) Na tvoj motor mora da ide duboka rukavica, nesto slicno ovome:

 

Alpinestars%20SP1%20Glove%20Black.jpg

 

MX model kao sto ti imas je sigurno zgodan za po gradu ali moraces da predjes na ovo :) Ja sam imao isti problem kao ti sa rukavicama, jednostavno nisam imao nikakav osjecaj. Ali jako brzo ces se navici i zato sada ne mogu ni da zamislim voznju bez njih, sada mi je to potpuno strano ;)

Svakako da je bilo kakva ukavica bolja nego nikakva, ali cisto sam htio da ti razbijem taj strah od nemanja osjecaja pod jacom i dubljom rukavicom ;) Evo, ja sada i po gradu i van njega i na stazi, vozim sa ovim (iako cu za bilo sta sto nije staza morati odmah na pocetku sezone da ih zamjenim necim udobnijim, kao npr. ove gore):

 

yHpwi_xfgy01rddi2.jpg

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)

probao u extremu alpinestars GP plus,EXTRA filing porucio sam ih u ovoj boji,jedva cekam da mi stignu,javicu kad ih isprobam kakve su,mada bi mozda mogao da cujem i od evil-a iz prve ruke ;)pozzz

f_alpinestarsm_0018c8a.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ove gore moraju biti moje!Koko su Lazo,jel ih ima kod nas?

Naravno, mislim da su oko 100-120 eura u Xtreme-u ;) Ici cemo zajedno, taman i ja da pazarim nesto ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja