Jump to content

Moto Zajednica

Majstor za skuter 50ccm(Vespa et2)Bg?

Recommended Posts

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd Vidikovac
  • Motocikl: Honda cn250 helix

...raasplela se najverovatnije...Scootermechanic dolazi na lice mesta.Sa hodom od 3-4cm možeš polako da peglaš i tako defektan.

 

Buzir zaglavio...ne mrda ni santimetar tako da nema mrdanja.Osim nizbrdo sto sam i uradio 1neznam.gif.Do coveka koji se ne bavi profesionalno skuterima ali ima dva komada i sam ih odrzava...tako da cu sa njim to da sredim pa posle kod nekog ozbiljnijeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

...raasplela se najverovatnije...Scootermechanic dolazi na lice mesta.Sa hodom od 3-4cm možeš polako da peglaš i tako defektan.

 

Buzir zaglavio...ne mrda ni santimetar tako da nema mrdanja.Osim nizbrdo sto sam i uradio 1neznam.gif.Do coveka koji se ne bavi profesionalno skuterima ali ima dva komada i sam ih odrzava...tako da cu sa njim to da sredim pa posle kod nekog ozbiljnijeg

 

Prekini da menjas majstore cesce nego carape. Odluci se za jednog, i tamo odrzavaj masinu. Tako ces uvek moci da ulozis reklamaciju na eventualni problem posle servisa, bez bojazni da ce se isti (majstor) vaditi na propuste onog prethodnog. Ako je lik sa dva skutera voljan da ti i dalje odrzava tvoju masinu, nastavi kod njega, posto pretpostavljam da ti je i u blizini. U suprotnom, nadji nekog pouzdanog, i drzi se njega.

PS. Ukoliko te nanjuse majstori da kod svakog odlazis po jednom-dvaput (a to se sazna pre ili kasnije), drace te kao Jarca, i nista ozbiljno ti nece odradjivati kako treba. :aha:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd Vidikovac
  • Motocikl: Honda cn250 helix

...raasplela se najverovatnije...Scootermechanic dolazi na lice mesta.Sa hodom od 3-4cm možeš polako da peglaš i tako defektan.

 

Buzir zaglavio...ne mrda ni santimetar tako da nema mrdanja.Osim nizbrdo sto sam i uradio 1neznam.gif.Do coveka koji se ne bavi profesionalno skuterima ali ima dva komada i sam ih odrzava...tako da cu sa njim to da sredim pa posle kod nekog ozbiljnijeg

 

Prekini da menjas majstore cesce nego carape. Odluci se za jednog, i tamo odrzavaj masinu. Tako ces uvek moci da ulozis reklamaciju na eventualni problem posle servisa, bez bojazni da ce se isti (majstor) vaditi na propuste onog prethodnog. Ako je lik sa dva skutera voljan da ti i dalje odrzava tvoju masinu, nastavi kod njega, posto pretpostavljam da ti je i u blizini. U suprotnom, nadji nekog pouzdanog, i drzi se njega.

PS. Ukoliko te nanjuse majstori da kod svakog odlazis po jednom-dvaput (a to se sazna pre ili kasnije), drace te kao Jarca, i nista ozbiljno ti nece odradjivati kako treba. :aha:

 

 

Slazem se sa tobom SHOKLA...Ali bio sam samo kod dva majstora... prvi kod koga sam otisao me, po mom misljenju, odrao tako da sam morao bar da proverim cene kod drugih.Ovaj car koji mi je sredio buzir, zamenio crevo goriva, nastelovao karb, proverio sve ostalo naplatio 1200 dingera.I jos kaze kad ti nesto treba dodji kod mene u garazu. evo ti alat ja cu da ti kazem sta da radis i cepaj, nemoj da te deru.To je normalan covek.I takve castim uvek.A ovaj batica derac me vise nece videti niti od mene ima preporuku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ima odlican majstor,ali nije ni blizu Vidikovca. Zove se Marko i radi u V.M.Lugu. Ja sam sa Miljakovca ali skuter vozim tamo na servis i popravke i prezadovoljan sam. Ako budes hteo br. ti se javi. Za Marka svaka preporuka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Velko jel mozes da mi das broj telefona od tog Marka

Gde se tacno nalazi u Velikom mokrom lugu? :)

 

Evo broj sa malim zakasnjenjem!

062/278-478

Ja znam da odem ali ne znam sada tacno da ti objasnim gde je to. Znam da ima neka osnovna skola u blizini :)

Najbolje ga pozovi i pitaj

Pozz i izvini za zakasnelom odgovoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja