Jump to content

Moto Zajednica

GPS Garmin Colorado

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Auh kakav će to dan biti kada se dočepam nove igračke!

A kakva je to tek igračka!

 

Njegovo veličanstvo

Garmin Colorado

 

Za sada samo nekoliko slika kao najava da stiže u toku sledeće nedelje u Srbiju! Nadam se taman pred sajam nautike u BG (07-10.02.)

Od novosti ću samo izdvojiti satelitski snimak umesto base map-a, jog dial za olakšano korišćenje jednom rukom (Lalajko, ovde može i desna ;) ), podržava osenčeni prikaz vektorske kartografije (reljefi topo karata)... ma čudo! Revolucija!

 

Evo par slika pa ću više pisat ako vam bude zanimljivo... a može biti onima koji se voze po bespućima Fruške Gore ( ;) ), Tare a uskoro i istočne Srbije (sprema se topo karta... nadamo se za verziju SCG Route 1.6)

 

colorado2-lg.jpg

 

colorado1-lg.jpg

 

colorado-lg.jpg

 

Za više informacija pogledajte na:

https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=145&pID=11019

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Od silnih obaveza zaboravih da obavestim da je Colorado stigao!

Uživo je još spektakularniji nego što izgleda na slikama! Koga interesuje neka me podseti da ga ponesem na zajedničke vožnje i napravimo malu prezentaciju. To važi i za sve ostale uređaje!

Cena za Garmin Colorado je trenutno: 52.770,00 Din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

 

  Markone, ala je to jeftino ...............................................no comment.

 

 

  Verujem da je sprava ludilo, al ipak mi je draze da lutam i trazim izlaz iz sume, po mogucnosti da se izgubim sa nekom devojcicom ..................... ;D

 

Jer kad krenes putem kojim si naumio, samim tim si i vreme isplanirao, tako da nije bitno kad stizes na odrediste.. Druga je prica kad ides poslom negde pa si ogranicen sa vremenom al to je situacija kad se koristi automobil sa instaliranom navigacijom.

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Gledao sam neku emisiju kako neki tip iz infotima (markone jesi li to bio ti) predstavlja bas ovu spravicu ili nesto vrlo slicno. Tacno se secam da je isto imala jog taster i topografske karte u boji. Po onom sto sam ja video spravica je ludilo, vec se kroz nju nazire kakve ce biti navigacije u buducnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

 

 

  Markone, ala je to jeftino ...............................................no comment.

 

 

  Verujem da je sprava ludilo, al ipak mi je draze da lutam i trazim izlaz iz sume, po mogucnosti da se izgubim sa nekom devojcicom ..................... ;D

 

Jer kad krenes putem kojim si naumio, samim tim si i vreme isplanirao, tako da nije bitno kad stizes na odrediste.. Druga je prica kad ides poslom negde pa si ogranicen sa vremenom al to je situacija kad se koristi automobil sa instaliranom navigacijom.

 

 

Vidim da nisi u toku...  ;D

Ili sam ja ispao iz fazona...

Ja ovde predstavljam offroad uređaj a ti pričaš o instaliranoj navigaciji u autu?!  ???

Da vidiš koliko ja uređaja za auto navigaciju prodam onima koji su mislili da imaju instaliranu navigaciju. Ne postoji kartografija za te uređaje istočno od Nemačke, Austrije i Italije!

Sa tim instaliranim u Srbiji možeš samo neku cicu da nafataš... mnogima samo za to i služi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Gledao sam neku emisiju kako neki tip iz infotima (markone jesi li to bio ti) predstavlja bas ovu spravicu ili nesto vrlo slicno. Tacno se secam da je isto imala jog taster i topografske karte u boji. Po onom sto sam ja video spravica je ludilo, vec se kroz nju nazire kakve ce biti navigacije u buducnosti.

 

Pretpostavljam da je u emisiji prezentaciju radio direktor prodaje Garmina, moj drug Pera, šire poznat kao Pera Garmin (pa su ljudi i zaboravili kako se preziva :D). Spravu ću poneti na put za Bijeljinu pa će moći da ga vide oni koje interesuje... Stvarno je izvanredna sprava.

 

Inače u verziji 1.6 SCG Route-a sada ima topo karta Fruške Gore, Tare i istočne srbije oko Kladova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja