Jump to content

Moto Zajednica

CROATIA HARLEY DAYS 12-15.06.2014 Biograd

  

13 članova je glasalo

  1. 1. Dali idem na ovaj event?

    • da
      6
    • ne
      4
    • možda
      3


Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Motocikl: Suzuki Intruder M1600

Posli tri godine ponovo se vrača u Biograd na Moru

Najava

http://www.hogeuropegallery.com/croatia-harley-days/

 

Kako je bilo 2011g

http://hogeuropegallery.com/hog-videos/ ... rley-days/

 

Photo gallery

http://hogeuropegallery.com/hog-photo-g ... d-croatia/

 

2011 bilo par članova ovog foruma i ostali oduševljeni

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Ja idem sigurno jer imam kuću u Biogradu(u centru kod crkve),pa ću da im smetam malo sa mojom Bembarom !!!

BMW2.gifPOZDRAV BMW2.gifBJB-burgman.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: cbr 900 rr

Ja idem sigurno jer imam kuću u Biogradu(u centru kod crkve),pa ću da im smetam malo sa mojom Bembarom !!!

BMW2.gifPOZDRAV BMW2.gifBJB-burgman.gif

Koki jel to pozivas na konak ili se hvalis kako imas kucu na moru :lol::neznam:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Ne znam ko je taj KOKI 0zbunjen.gif ? Jel se mi znamo ??? A ako je to što sam ja na temi spomenuo da slučajno imam kuću u Biogradu n/m pretpostavio sam da će to odmah biti signal da se ja HVALIM da je imam.NE,NE POZIVAM na konak nego sam dao info da bi moglo 10tak ljudi da prespava,okupa se(da ne poveruješ TOPLOM VODOM),pojede nešto(ako sam spremi,jer imam sve u kući što i ostali u civilizaciji)uz jednu odredjenu finansisku naknadu i uz jedno korektno domaćinsko ponašanje,jer sam ja vrlo GOSTOPRIMLJIV i kulturan čovek i želeo bi da mi i gosti budu barem SLIČNI,a ne da posle njih moram da renoviram kuću.Znači da ponovim,ima mesta za oko 10tak ljudi za KONAK pod gore navedenim uslovima.Sva ? O detaljima oko dogovora za cenu konačišta pitajte ovde.

 

BMW2.gifPOZZZZZBMW2.gifBJB-burgman.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: cbr 900 rr

zar me ne prepoznajes,salima se,ne znamo se,naravno ko ima para za 700 km puta ima i za smestaj,a ja volim da spavam u satoru tako da me smestaj ne zanima,nego zacrneo si slova pa sam mislio da se hvalis,ali lepo je sto si ponudio smestaj,pa ne bi bilo lose da stavis neku orijentacionu cenu da bi ljudi mogli da izvrse pripreme,jer ipak je to put koji se planira par meseci unapred. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Ko prati moje komentare zna da ja UVEK zacrnim slova(tako mi nekako lepše deluje)i uopšte mi nije namera da se ističem,nego zato i postoje ova gore podešavanja stijova,slova i vel.pa kome šta odgovara.Meni se dopadp da bude ovako vidljivo i pregledno,ali evo može i vako.

Cena mi nije u glavi jer nemam nameru da išta tu zaradim,sem da pokrijem eventualne režiske troškove,a to bi bilo otprilike po 10-15e po krevetu na dan,naravno uz jedno razumno kućno ponašanje,jer kao što rekoh ne bi da renoviram kuću posle odlaska mogućih gostiju.

Ceo dan si u djiru oko skupa,znači,samo da se nešto spremi za klopu i prespava do sledećeg radnog dana.

Naravno ako se nekom spava može i ceo dan da spava,ali ovakav skup se NE PROPUŠTA i treba što više biti medju rajom koja će doći i družiti se.Eto to je to pa ko se u ovome nadje tu sam.

 

BMW2.gifPozzzzzzBMW2.gifBJB-burgman.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Naravno da je moguće da se rezerviše,ali ako trebaš celu sobu gde mogu da spavaju njih 6toro(naravno da i trebaš sa suprugom da budeš sam u sobi),čak šta više ta kombinacija mi i više odgovara,onda bi morali da se dogovorimo o drugim uslovima,tj,oko cene.Najbolje da me pozoveš na 063/1661-864 za dogovor.2dobrodosli2.gif

 

BMW2.gifPozzzzz BMW2.gifBJB-burgman.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Motocikl: Suzuki Intruder M1600

Oni koji su bili znaju kako je bilo al ovaj put harly je podigao organizaciju na najvisi nivo (kazu da im nikada niko nije zatvorio grad samo za motore ,uvijek su bili smijesteni daleko izvan grada) bice tri ili mozda cak i cetri bine s preko 30 bendova .

Oko 50 raznih modela harlya bice dostupne za probnu voznju uz pridocenje vozacke dozvole

U sumi duhova ( camp MK Duhova ) tus,wc , besplatno

za ostali smjestaj ako kome treba apartman moze se javiti meni dok jos mi bajkeri za svoje mozemo pronaci al pozurite sve je puno od paga do primostena

00385 (0) 98 332 578 Žućo

 

jucer sam razgovarao sa dogradonacelnikom (bajker s intruderom) koji je u glavni u biogradu u organizaciji i kaze da ocekuju po najavama preko 100 000 bajkera za sada i cijeli event je besplatan (entry free)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: vinkovci

Poz svima

 

Prvo: na tvom mjestu Kowalski nebi tako precizno opisao gdje ti je kuca..

Drugo: nerazumijem te kao gostoljubiv si al uzet ces pare .. Svaka ti cast na gostoljubivosti,radje bi spavao na kamenu pod glavom..

Trece: ko god hoce nek se javi,nemogu pomoci oko smjestaja nazalost,ali bit ce kamp Duhova .. Al zato castim cugom..

Cetvrto: ulaz na sami dogadjaj nije besplatan za motoriste.. 3dana-50eura,2dana-40eura,1dan-20eura

 

 

Vidimo se u Biogradu ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Motocikl: Suzuki Intruder M1600

ULAZ JE BESPLATAN za sve posjetitelje a za one koji hoče ući unutar događaja s motorom se plača

ali vjerujte mi ni nemate di parkirati unutar a ulaz od eventa udaljen 150m pa mi recite jel se isplati kupovati kartu za motor , niko od nas iz Biograda neče uzimati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Motocikl: Suzuki Intruder M1600

Evo i najave bendova!

 

BEACH STAGE

 

Četvrtak

JOAN OV ARC – 2100-2200

JIM STAPLEY – 2215-2330

GUNS 'N' ROSES EXPERIENCE – 2345-0100

BOGUS BROTHERS – 0115-0300

 

Petak

OI&B ZUCCHERO – 2100-2200

ELVIS TCE BAND – 2215-2330

ACHTUNG BABIES – 2345-0100

LIVEWIRE AC/DC TRIBUTE – 0115-0300

 

Subota

JIM STAPLEY – 2100-2200

TENORS OF ROCK – 2215-2330

AEROSMITH BIGONES – 2345-0100

BOGUS BROTHERS – 0115-0300

 

 

 

HARBOUR STAGE

 

Četvrtak

OI&B ZUCCHERO – 2030-2130

CROATIAN BAND – 2145-2300

ELVIS TCE BAND – 2315-0030

CROATIAN BAND – 0045-0200

 

Petak

AEROSMITH BIGONES – 2030-2130

CROATIAN BAND – 2145-2300

BOGUS BROTHERS – 2315-0030

CROATIAN BAND – 0045-0200

 

Subota

JOAN OV ARC – 2030-2130

CROATIAN BAND – 2145-2300

ACHTUNG BABIES – 2315-0030

CROATIAN BAND – 0045-0200

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: vinkovci

ULAZ JE BESPLATAN za sve posjetitelje a za one koji hoče ući unutar događaja s motorom se plača

ali vjerujte mi ni nemate di parkirati unutar a ulaz od eventa udaljen 150m pa mi recite jel se isplati kupovati kartu za motor , niko od nas iz Biograda neče uzimati

Ma da to sam htio i reci.. Za pjesake je besplatno,a tko ce motorom unutra placa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Motocikl: Suzuki Intruder M1600

Pozdrav iz Biograda!!!

 

 

Nakon teške rovovske borbe MK DUHOVI su uspjeli ono što je većina od Vas željno isčekivala.

U ime MK Duhova mogu Vas obavjestiti da je "ŠUMA DUHOVA" oliti Kamp sv.Dominik

širom otvoren za sve motoriste koji žele doći u Biograd na ovaj jedinstveni događaj i

kampirati u našoj Šumi.Ulaz motoristima slobodan je i besplatan već od ponedjeljka

09.06.2014god.

Naš veliki šank će biti u funkciji i na njemu će biti hrane i pića.

WC-i i tuš kabine sa toplom vodom će također biti u funkciji i molim Vas da se prema tome odnosite kao u svojoj kući jer će nam svima biti lakše i ljepše.

Dosta članova našeg kluba će biti tih dana rastrgano na sve strane pa Vas iz tih razloga molimo da se ponašate i kao dobri domaćini.

 

DOBRO DOŠLI SVI I ŽELIMO VAM UGODAN BORAVAK U ŠUMI DUHOVA

 

MK Duhovi Biograd

 

P.S. svi koji žele neka slobodno kopiraju ovaj naš post i prebace na neki drugi forum

jer nam je želja obavjestiti što više motorista

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja