Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Ima u BM foto blic glava za 65 eura (180ws)i malo jaca 105 eur (300ws)..sasvim dovoljno. Stalak oko 30 eur i mali soft box oko 30 eur.
  2. Jes, Zuiko 50mm, 1.8 NAZALOST, APARAT NIJE STIGAO DO MENE DA VAM NE OBJASNJAVAM ZASTO i kako, nema veze, bice neki drugi.. E Mixo, ma nisam mislio pravi reflektor, nego ogledalce, beli stiropor ili staniol/metalnu foliju za kuhinju prelepi preko kartona pa vrati malo svetla od prozora nazad...
  3. Svaka cast, ova zadnja strana, svaka fotografija budi emocije;) Samo bih skromno dodao Evilu da batali za sad tehnicki aspekt kooji je stvarno dobar, i da sad malo puca na efekat i emociju, i Mixi za nu fantasticnu klopu, da je samo za truncicu vratio svetlo sa nekim reflektorom nazad da ne bude potpuna senka i mrak bez detalja;) Jer to je ipak klopa...To je samo moje misljenje naravno;0 Ovo je moj novi drugar, nadam se da cemo se lepo druziti, OM 30 Olympus, film, full auto i AV i TV, 35mm. Polovan, naravno, uzeo od prijatelja...Ne radi mu dioda za expoziciju u trazilu al ajd, nemoz` cojek i jare i pare ;D
  4. ...ovo sam ja prozvan mmm? ;D Samo vas gledam!
  5. Endurac

    Macro

    )) Vidid vidi macro sekcija BJB na vidiku:) Ajd` napisite sa cim radite i exif... Mogli bi sad da makroisemo i neke moto detalje....pa da napravimo izlozbu, mislim da je to skroz ok ideja, auspuh, natpise, cepove, fuzastere, kacige, rajsfersluse, lance... A, pravimo izlozbu????
  6. Endurac

    Macro

    Nema veze, moze i tuba, imam u arsenalu moćnog žutaća,i Sekonic auto lumi;)))) hehhe ;D
  7. Endurac

    Macro

    Cokin macro filter (lens iliti uvelicavajuci nastavak), 50mm, 1.8 prime lens, 30D Canon. Dodat blic, smanjen na minimum. Od 100-300 ASA, od 1/100 do 1/300. Prva sledeca investicija je 100mm macro, pravi macro lens, Canon, 500 evrica...fuj fuj ;D Sve je slikano na Keju na Savi (as usual:)) ). Pa vi dodajte svoje;)
  8. Pitali jednog profesora sto cigu psuje tako odvratno, te kako to nije na nivou jednog profesora, a ovaj im odgovori: pa ne mislite valjda da ce ciga da razume mene na mom nivou???
  9. Bravo Vladas.... evo ja malo nasso` pa zasso` (maslaccak - Taraxacum officinale) ;D
  10. Stvari za oblacenje manje poznatih firmi me cesto iznenade u pozitivnom smislu, kada ih uporedim sa nekima iz najskuplje kategorije... Najgori: SUOMY kacket, jer sam muda hteo da pojedem sto ga makar nisam nosio 2 min pre nego sto sam ga platio! Najneudobniji, najnevazniji i naj nepotrebnij,i najtvrdji preplacen moto detalj. Najbolji: Dainese kozna jasha;) Apsolutni vrh kvaliteta. Zbog nje drzim kilazu! Lakse mi je nego da jurim neku novu za paprene novce! ;D
  11. Daklem sasvim korektna AGV-GP 1, sa korektnim vizirom, velicinaXL, sa sundjerima koji su je doterali na nesto jacce od L, a koje sam stavio zbog sebe, i koji naravno mogu i da se skinu. Teget belo sivo crna. To je poklon od jako dragog druga ali je malo velika i dok sebi nisam kupio odgovarajucu velicinu, koristio sam je. S Obzirom da je poklon, necu da je prodajem, lova mi ne treba, a nema smisla da stoji, tako da hocu da ostane taj efekat poklona, te je menjam za cross tj supermoto kacigu, ali samo poznate marke. Eventualno, neku drugu, ali u L velicini, mislim da je to oko 58cm...ili za hondu cbr600rr! Salim se ..... ;D Imate slike na netu u vecoj kolicini, poprilicno je populrna kaciga. mail: maki73@verat.net ili 063 7716 465
  12. ova poslednja je vrh;) A ova? Ovo Vam jhe draga gospodo Gremlin, ko ga ne zna;))) Uvek zauzme pola kadra ;D Sava , naravno..
  13. Ne, gde se ljutim, bas mi drago ...Mozemo svi ovde da ubacujemo slike Save i Dunava sto se mene ticce...Ajde Evile, Muljaz i ostali
  14. "Nisam promenio aparat, samo sam izmenio percepciju " Endurac, 1094 AD ;D Maalko se zezam, evo par fotki posle sljake, setkao sam se kejom pored Save, pa dobacio do Kalisha. Prva je malo starija...
  15. Mamu im lopovsku..ko je koga iskopirao Dominator RS-a ili obrnuto? ;D Možda se i dogovrimo do proleca Ako ga ja ne uymem tople preporuke...ja sam ga licno izvlačio uz Frusku Goru na skoro 90 stapeni sa ćelavim gumama, motor kida. Da je imao krampone, popeo bi se i uz drvo!
  16. A kamo ti golferi ??? ??? ..kad sa vido` pejzaz, zaboravih na njih:)
  17. pa onda nas obraduj sa jos malo slikica... ps ova je sjajna.... Hvala koljega po bajku, smanjicu josh neku;)
  18. Ajd sad neko nek stavi tu banderu tik ispred njega , do branika, pa da se malo i smejemo;) ;D
  19. ..ishao malo da gledam golfere...
  20. Kralju!
  21. Dajte meni malo toga sto ti i Hellena pušite da mi bude lakši život... Ne, ja ću po Terazijama da šetam sa kacigom na glavi kao ludiška i da gledam u pasulj kad će Mikka da slučajno da naidje da me poveze do nekle..... Di je onaj smajli za vutru... ;D
  22. ...a provali mi frizuru xaxa TRAJNA! ;D
  23. Dajte slike, jebala vas tehnika ;D Sta bi rekli prvi fotografi sa onim ` armonikama sad, eee da nam je ove tehnike. Jok, pucali pa rasturali i sa onim krsevima;) Smajsere, posto ti taj 40 D ? ;D PS Evile cestitam na masini..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja