Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Evo Zorice... ;D
  2. Ja sam visse pricao ;D a manje fotkao, ali evo i par fotki od mene,,,, (dave hill look). (Ne zamerite na potpisu dole, nije zbog nas no zbog nji`)
  3. hehe, cura je prelepa i devojka je naseg forumasha koji je upravo negde gore iznad napisao jedan post, tako da ne radi na sajmu, nije hostesa i nemojte mnogo da ludujete da vas ne bi pojo mraaak ;D ;D ;D
  4. Pozdravi Zoricu, reci joj da ce dobije fotke na mail, a hvalila se da je prodala motorce , eto slucajnosti. Cestitam za masinu;) Da je vozis u zdravlju.
  5. Obzirom da vecina nece uspeti da vidi sve motore od guzova i sisa, ja cu lepo da otvorim temu "zene sa ovoga sajma", a nek neki diletant otvori temu motori sajma 2009 ;D ionako necu da je citam... Idemo Peki, C Mrlja i ja danas popodne, predvece, ko hoce nek se javne, il mahnite tamo, imacemo svi crveni karanfil na reveru kao znak raspoznavanja ;D
  6. opacity il` fill? Eh to moze moj 135mm soft focus sam ;D ;D ;D
  7. Fotka je odlicna, i atmosfera i kadar.. Kroz koje filtere si to provukao...?
  8. Pantalone su prodate, kaciga takodje, Evo rukavica, samo su teget srebrne........ Velicina S, dakle za malu ruku, ili za zensku ruku, kozne, karbon, moze proba naravno, ja sam na Slaviji. Cena 50 evrica, nove su, upakovane u originalno pakovanje sa etiketom, .... mislim da su nove u prodavnici oko 100 evra.
  9. Kaciga otisla dragom kolegi, rukavice i pantalone aktuelne, bez zurbe...
  10. Opet cete zene da slikate ;D ;D ;D
  11. Ti kad ga proseresh, proseresh ga do jaja, ne bih doduse da se smejem u ovoj temi ;D Ocigledno bosanka i neki cross ;D
  12. Ja imam par komada ali mi je omiljena ova zaplenjena 5 oktobra za cruising po Straje baje... Dok panduri skontaju, ja sam vec otisao...) PS. Maneken je moj drug, jabuka je sa Kalenića ;D
  13. Pekijeva kaciga sa gazdom, uzivo iz maine kleine studio;) Sto bi Šojić rekao: "kao šeećer si" ;D ;D ;D
  14. Hvala na obavestenju;)
  15. Ma opusti se, sa FinePix S6500fd sa 3.2 blendom i tom ziznom duzinom, i ovo je previse ostro...
  16. Sta reci onda za Iž Planetu, da je dusa od coveka ;D ;D ;D Super je tema, a malo ironije nije na odmet, pa i pomalo svadje, pa sve to preraste u jednu konstruktivnu diskusiju koje se ne bi postideli ni inženjeri niti test vozačiu bilo kojoj od ovih pomenutih fabrika, no mislim da su naj pozvaniji ipak da odgovore vozaci KTM-a i to oni koji su drljali asvalt i blatište sa njim, a ne knjiški moljci, koji kopaju po knjigama i internetu i filozofiraju, ili oni koji su zaljubljeni u svoju marku drugu od KTM-a. Ocigledno da je KTM simbol 21 veka i da ce biti sve bolji. A sad ako se to nekom ne svidja... Rešavaju probleme u hodu, jer su to japanci uradili malo ranije...
  17. Super fotka matori;) Na pravom si mestu bio;) Nije mi samo jasno sta su radili do tad ;D
  18. Jebote patak kakvo blatishte, ne verujem..bas vam zavidim na kramponima....Alal vera. Kolko ste se vozili a koliko ste se guzili od ukupnog vremena mmmm ? PS Dusha me boli za tu srnu, al mogli ste i vi po GUziCI da popijete SACMU ;D ;D ;D
  19. Model "speed", velicina "L" , teget. Vizir super. Ja je uzeo novu, salonski primerak sa cenom, pa me izasla jeftinije pa je dajem jeftinije, imam 3 komada kuci.. Subert je subert, nema zezanja sa glavom... (Bgd, Vracar 063 7716 465). I jedne Alpinestars trkacke rukavice S, 50 eur. Nove. Teget belo.
  20. Imam ja jednu Schubert speed " L " al mi se javite na PP da ne smetam ovde coveku... ;)
  21. Zato je tu Gremlin da te nauci, a ovo drugo mogu i ja ;D ;D ;D Dane imash pivo za ovu zajebavanciju,, hahah kakav dobar humor;)
  22. Super text i ideja. Meni je ovaj RF uvek bio prelep upravo zato sto je egzotican pomalo, drugaciji od vecine dvotockasa... Uz to nazalost ide nedostatak delova i servisera...
  23. Mislio sam da me podjebavash, objasni mi na koju foru radi SMS u sahari:0 Gde si pokvarenjaku priznaj, saljesh nam fotke od prosle godine ;D ;D Fotke su do dzadza;) Jel to blizu Gold Resident-a tj Port el Kantaui-ja..? ... tamo treba da imem Boze zdravlja na leto, da radim neki privatno katalog, erotske fotke ovo, ono, tebe to ne zanima... ;D...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja