-
Broj tema i poruka
1578 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Endurac
-
Pa Evile, ja sam u par navrata u ovom postu rekao sta imam, meni je ovo usiljeno i ne inspirisse me da na bajkerskom forumu imam stroga pravila za fotografiju, ja bih u nasim fotografijama uzivao, a ukoliko i postoji neko "takmicenje" onda bi ono biilo bas takvo, --- pod navodnicima, da se vide fotke, da se nauci, da se o njima diskutuje, a ne ovako na mail, sa temama koje nemaju veze sa nama. Postoji mnogo foto foruma, ali mislim da mi to nismo. Daklem, cim bude nesto duhovito kao ranije, da moze svako svacije foke da vidi, ja se rado pridruzujem;) Mozemo da uvedemo i lovu kao nagradu, josh bolje! Ali, ako hocu da se takmicim u fotografiji oticicu na neki ozbiljan foto sajt. U dobrovoljnoj formi mi postujemo slike, cim te neko tera, svi utihnu.... Dakle vrlo sam dobronameran, ne bih zeleo da me neko pogresno razume. Na stranu sto svi koji salju slike prave izuzetne fotografije, ali to je vec druga tema, meni koncepcija smeta. Ali zato ne miniram, prosto-ne uccestvujem.
-
hehe..al` samo ako mi Mikka pozajmi njegovu Schubert bmw.... ;D
-
Heheh, mislish da treba kad izadjem u grad uvece da nosim kacigu na glavi i setam Terazijama? ;D
-
Postoji obavezni fond osiguranja tako da treba da ide u svoje osiguranje i podnese zahtev za naplatu materijalne štete i za povrede, za duševni bol će morati da se sudi. Taj obavezni fond osiguranja isplacuje koliko znam samo stete nepoznatih ucinilaca, ili u ime likvidiranog drustva, a ne i u redovnim situacijama... Shone onda mislim da nema svrhe da mitingujemo, jer je masinerija pokrenuta...ako se ne odaziva, izdace sud poternicu pa ce ga pre ili kasnije savatati, bez brige;) A onda ce da ga ture u bacvansku u Okruzni, pa ce ga odatle privoditi na pretrese...Samo sebi pravi problem.
-
...kog sudjenja....? Sad sam tek skontao da je nekakvo sudjenje ipak zakazano....??
-
Mislim da je ovo vrhunska ideja. Mupu se najavi skup, ne mogu da ga zabrane po zakonu, cisto da sve bude legal i da niko ne pravi problem. Transparenti, obavestenja i najave svim stanicama, pa kad nas se u indjiji skupi 300, da vidim kako niko nece da reaguje! Istovremeno se posalje pismo monistarstvu pravde, kako niko ne reaguje povodom tog i tog slucaja, pa se gradjani sami okupljaju. Pa kad onda krene previranje da ih vidim. Bitno je samo da se mi ne ponasamo kao siledzije tokom skupa kako ne bi pretvorili ovo u sopstvenu optuznicu, niti da se prejudicira ishod postupka, jer je onda poziv na linch...... Dakle posto pravosudni organi ne reaguju, mi trazimo reakciju drzave. Pa nek se onda oni stiskaju i optuzuju... Takodje moze i da se kadar obaranja naseg druga skenira i uradi plakat;) pa nek gleda cela Srbija, i nek razmisljaju ko koga potklupljuje i ko ne radi svoj posao..
-
Jel ti ja reko Endurac da nema nista od zakona a ti meni zakon ,zakon pravni sistem i sta sad. Postoji video snimak al dripac kaze da nije on i nikom nista puj pijke ne vazi ,e zato sam se ja iznervirao znajuci unaored ( nisam uopste vodovit samo sam poucen dosadasnjom praksom) i rekao da bi ga trebalo proppeglati sto je sad naravno nemoguce jer je smrad pobegao u Nemacku. A i od osiguranja nece biti mnogo vajde siguran sam ,a i ako bude neke sanse za naplate smorice se dugotrajnim sudskim procesom oko utvrdjivanja te ovog te onog a u cilju izvrdavanja placanja odstete,al neka te nema veze mlad si jos zivot je pred tobom naucices da nije sve onako kako pise u knjigama.Pozdrav... Da se razumemo..... Ja zaista nemam pojma ko si ti dragi kolega bajkeru PIT, a ti josh manje ko sam ja, uopste se tebi ne obracam. U ovoj prici ja se obracam momku kome treba savet. meni to zvuci logicno. ne znam zasto si se ti nasao prozvanim... ??? Mozda ti cituckash neke knjige za skolu koje pominjesh, ja sam fala bogu moje procitao, mada nikad dosta ucenja ;D, inace sam sudijski pomocnik u II opstinskom sudu, daklem pisem 20 etak ovakvih ili slicnih presuda mesecno, a nisam na fakultetu prijatelju moj dragi, odavno sam to zavrsio.... Dakle ukoliko nisi decko koji je oboren, a verujem da nisi, zamolio bih te da govorish u svoje ime a da savete meni preskocish, narocito te licemerno - ironicne Prosto, ja sam gospodin covek, to nije moj stil. Naprotiv, pazljivo slusaj i mozda nesto nauccis;)
-
-
Evile daj settings za ove fotke da se nesto nauci od tebe
-
Paz1 sad, osiguranje ovog lika koje ga je udarilo ima da plati i stetu i bolove i povrede, krivicni postupak je druga stvar. Dakle, juriti osiguranje za sada!
-
A ne, dooobra sala je uvek u modi..Dooobra... (steta sto je na moj racun doduse), ali mogu ti reci da sam piskeci gore sa brda osetio da je bas bilo muljevito dno.... ;D ;D ;D
-
imam ja jednu kad pishkim u Taru ...... ;D
-
Kud sedoh opet s ludjakom na motor, .... ;D ....kocenje 10m pred semafor sa 150km/h na 0, kolena o asvalt, prsti koza i opanci, ...isteglio sam clanke i tetiove drzeci se za zadnje rukohvate dok sam aparatom pokusavao da uhvatim ovog sumanutog coveka kako pokusava da nas ubije, sebe i mene josh ludjeg sa njim. Alal vera za voznju ali i za ludost. Sledeci put ja tebe voziiiiim)) Inace su kocnice najbolje na svetu, nisam nikada osetio takve sile kao suvozac, a Ubrzanje poprilicno jezivo. Znam da sam te smorio jer nisam lak kao tvoja dragaa ;D ;D ;D ali makar imam lepo dupe... K RULES!!!!! (Manijak)
-
-
XXXtra fotke evile, narocito zadnja. Muljaz posalji to u novine, mora da objave;0
-
uze mi C rno B elu iz usta Alal vera (vuce malo na sepiu?)
-
-
-
Da u pravu si. Slika u stvarnoj rezoluciji nije najsjanija, mutnjikava je jer sam polozio aparat ali sam morao da drzim prst ispod objektiva, tako da ce ovo da se uradi valjano sa stativom, a boje su zaista sjajne.
-
Srecan put dovdi;0
-
Kuklager drz` dijetu! ;D Eo od pre neki dan... moracu da odem sa stativom da ovo uradim kako valja....
-
Moram da promenim pozadinu, smorio sam se sa crnom skroz...
-
-
Ma naprotiv Deki, ja se potpuno slazem sa tobom, pa cak u delu i sa Are Out i drugom nakon njega, ali naprimer, da sam otac povredjenog, u roku od 10 sekundi nakon saznanja za nesrecu bih poceo da ga jurim sa heklerom po gradu i ko zna sta bih uradio. Ali mnogo je vremena proslo i sad je tesko to uraditi na taj nacin. Postoji pravo, pravda, pravicnost, malo agresije nije na odmet, ali u odredjenom trenutku. Ja sam prosto za ovu drugu varijantu jer sam objektivan, ali sam u nekim prethodnim postovima reagovao poprilicno agresivno na ljude koji su mi izletali kolima da me ubiju i razlupavao im kola, ali odmah, u afektu. I cak i to ne opravdavam ali to je nagonska reakcija. Nakon mesec, dva, to postaje odmazda, linc i ko zna sta josh....Ne postoje ljudi koji ubijaju motoriste nego saobracaj , lupaju se kolima, motorima, kombajnima, traktorima, i ako je neko oborio motoristu pa ga ubijemo, zasto to ne bi vazilo da se umesto naseg druga na motoru nasao i automobil....???? Nego smo emotivni prema nama samima, i nasim drugarima, i trako treba i da bude, ja samo kazem da treba malo imati hladnu glavu. Ja ne mogu da razmisljam kao siledzija jer sam pravnik. Ali, ima situacija kada je sila jedino resenje. Pravo ima za posledicu silu, uglavnom tako da se manje vise sve svodi na isto, samo ovamo ima malo visse krvi... ;D Ajd da ne s***m mnogo....
-
Dobro, nazalost pricamo razlicitim jezicima, nema veze, svako ima pravo na svoje misljenje,i treba tako da bude, ja mislim da cu mu vise pomoci ako mu sve objasnim, a vi mislite da treba da mu se jebe majka. Ajde onda da vidim ko je mudonja da mu jebe majku, idite u Indjiju, nadjite koga god trazite, nemojte da kenjate i jebite mu majku. ...niko...? Tako sam i mislio.... ;D Mi smo poznati po tome sto mnogo pricamo a malo radimo, svi smo bolji drzavnici od postojecih, bolji fudbalski treneri od pravih, svi smo fotografi, i nasi psi su fotografi, i nase babe i dede.... ;D A sto se pravnih baljezgarija tice dragi moto kolega ARE OUT, da si zavrsio fakultet i da ulazes u znanje, ne bi tako govorio. Pusti pravnike, doktore i slicno, jadni , ceo zivot ucce, nije ni njima lako ;D Fala bogu pa se dobro zaradjuje.... E, a sta cemo ako je ovog koji je izazvao sudar: njegova majka deset sekundi pre toga pozvala i rekla mu da je napada 3 muskarca da je siluju...? Sta ako mu je komsija rekao da mu gori kuca? Sta ako mu je sestra umrla i on se napio i krenuo da se ubije? Svasta se desava, ja ga ni najmanje ne opravdavam , nego ajde nek o tome odluci onaj ko je kompetentan a ne vi koji nemate pojam sta se desaava, ne znate ni jednog ni drugog, samo ste puni besa. I sad treba da istoriju vratimo deset vekova unazad. Ima nacina kako se to resava i nad popom ima pop. Suvise je ozbiljno da bi se zataskalo. Da ste neki ne bi cekali 8 strana posta nego bi vec to bilo reseno kako ste naveli. Eto toliko od mene, vreme i pravni saveti kostaju. Mislim da ce momak koji je oboren ovo znati da ceni. Drz se i isteraj ovo do kraja.
