Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Moram na visse nivoa da vas zajebavam ;D ;D ...evo obecavam necu vise :-*
  2. Hhehe bolje da ne vidish sliku studija,,,da, blic glava, softbx, 3 knjige pod libelu na kaucu,pa poster od pre hrista preko za pozadinu, jedva se drzi zilberica nakacena na radijator a sa nekom stipaljkom pridrzavam beli stiropor...saplicem se o kablove jel nemam daljinac a macka me grebe..... ;D ;D
  3. Ne znam dal sam se pohvalio sa novom zivuljkom, ceka poziv od macana;))
  4. Lepooo ! ali ne preteruj sa PS ! trudi se da sto vise uradis prilikom slikanja !!! OK, jesam mu zabo kontrast. Thanx.
  5. Ja vala Gremline, sto kažes, Evile mani objektive sa IS, dodaje sočiva za dzabe, i nevalja q...cu, ja vala sit isprobao tamo gde treba da radi, doduse na 24-104f4 koji inace brlja dok ne zavrnesh blendu na 8,9... .... kako sam ga iskljucio eto dobrih slika. A rekose mi i neki profesionalci ;D mozze, al posle 14h jerbo radim u sudu i potrajaće .... nikad ne znaš ka ddobar advokat zatreba ili..sudija...ili fotograf ;D Hvala za fotkici bitice na zidu na pocasnom mestu, samo prvo da je ramim, naravno stavi posvetu al nemoj posred slike ;D Evile ne budi stipsa i daj cika Endurcu 70-200 na jedno popodne da vidim kako se svetlo odbija u studiju od golijeh ženskih grudi;0
  6. Da i turi UV da ne ukenjas obdzektif kad bude prskalo;) A Crnog Mrlju cemo da bačimo u bukove da gi kaznimo što nije znao za USM. Pravi je usm tih kao dekin, samo nema ftm a i ne treba mi posto ne trosim MF za sad... a znas kako mu lepo pise ono USM nekom tamno narandžastom bojom.... ;D Evo jedne fotke s njima kako pucam kad me optužuju da se ‚falim, izvini evile, i ti stavi tvoju kad ja objavim da sam uzeo Eos 1D mark III ;D
  7. Daj slikaaaa
  8. Ja sam imao i Yamahu xt`97 i Hondu Dominator `95, oba su bila korektno odrzavana. Slicni su za upravljanje ali mi se cini da je Honda Dominator malo vise User friendly, i laksa za voznju a da je Xt malo divljiji iako domina ima 50ak kuba vise. Vise mi se svidja spusteni prednji branik Dominatora, dok XT vise deluje kao kros. To je kao da uporedjujes fizicki kawu klr i kle. Treba ih probati , i menjac i prenosi su im drugaciji, i drzanje u krivini i ostalo... Retko ko se zali na XT, mozda ipak Yamaha. Dobro su ga odradili. Mada je malo spartanski, bez mnogo detalja. Nema cak ni merac goriva. Naravno , pricamo o pomenutim godistima i serijama. PS Mislim da je Dominator nesto nizi, sediste naravno, a da mu je tank nesto izdignutiji, nekako deluje oklopljenije i putnickije od XT-a.
  9. Ih otkud ti tako lose informisan,,,,, Postoji EF-S 18-55 SA usm motorom, to je druga generacija objektiva za 1.6 crop faktor i efs navoj. I JA GA inace IMAM , KUPIH GA PRE NEKI DAN da se nadje, od nekog tvog kolege iz Axel photo-a.
  10. Svaka ti se dala. Jel taj ef-s sa USM motorom il` I generacija? E da, moj savet je da ne otvarash 450 d iz kutije, da ga odmah prodash i da skupish lovu za 40d koji je ozbiljan aparat, mada se slazemo da ko zna zna pa makar pucao kroz rupu od kutije sibica. Uostalom sam znash tehnicke karakteristike. I uz taj 450d daj i tu kantu od objektiva da neko ima ceo komplet. 70-200 je bomba od objektiva , ide uz 450d ko piletu sise;) Mislim fizicki. Doduse koliko znam on ima digic 3 i oko 12 mpix ako se ne varam, i izasao je ove godine, ali nepunih 500g i objektiv 70-200 tezak kao tuc,...ima da krivi, pisti, vristi... U svakom slucaju cestitam, i ako ga zadrzavash dobro ga cuvaj ovaj put! I puno dobrih fotki. i NEKE GOLE RIBICE ZA NAS FORUMASHE;0
  11. ...sad ce zli jezici: " aha, vozis se bez sljemofona ,aaa ??" ..pa moram nekako da sljikam ;D
  12. Pa to je bar lako, promeni motor ;D
  13. Ajd "izgubi" taj 16-35? mmm ;D ;D ;D
  14. ma, ispucao sam preko 300 fotki taj dan, nema teorije da paralelne strane pod 90 stepeni budu na fotki pod 90 stepeni kada su tako velike povrsine koje se seku, horizont i soliter npr, i to ne raznih nego sam taj kadar ispucao barem 100 x jer sam skontao da krivi.......Ostale fotke, guze, mace i sl su ok...
  15. 18-55 ef-S, jbg, krivi pa to ti je Ono gore je full wide a ovo dole full zoom na 55m bez ikakvih cropp-ovanja... Crnamrlja * Uzeo sam II USM 18-55 EFs za usput. To je s njim radjeno. 2 generacija, za 40D. Pitaci Smajsera kakva su mu iskustva s njim. Opticki ne bi trebalo da je tako los iako je kanta.
  16. Vidi vidi talenta Alal vera ! (....jos i sa dobrim aparatom....).
  17. Veliccina L, to je valjda 58 obim koliko se secam, Ima donji reflektor za vetar ispod brade, zaboravih da kazem. Brutuse sta znam, mislim video si mene pa proceni, imamo slicnu glavudzu ;D
  18. Kupljena nova pre 2 meseca, extremno udobna. Uzimam drugu , imam ih 4 kuci. L velicina, ili M ako se ravnate po Nolanu ili AGV-u. 70 Evra;) 065 55 22 505
  19. Ja ovo upravo i kazem zato sto mislim da je sve igra i zajebancija, kakav crni atak na mene??? ??? ??? ??? I zasto mislite da bi Mikkina fotka bila najbolja? Vi ste ti koji se plasite a ne ja. Ja upravo zato i kazem da bi i njih ljude trebalo ukljuciti. Znaci ja samo kazem da se Vi opustite a ne ja, cemu tajnovitost i sve ostalo, iskljucivANJE PROFESIONALACA..? AKO TO SHVATAMO KAO IGRU I UCENJE NEKA BUDE TAKO. Uostalom to je moja odluka, i znam zasto tako mislim, a Vama zelim puno srece u takmicenju. Ako se ljudi koji materiju slabo poznaju takmice izmedju sebe onda to lici na "IDOLA" i mnogo je smesno, kao i u takmicenju za dete, neka deca boze me oprosti izgledaju kao da su umrla, bleda, zabacene glave itd..... a ako su medju slikama fotke profesionalaca , onda imaju na koga da se ugledaju. Zato sto imam svoju glavu i ne moram kao ovca da se slozim sa svvime sto ovde neko kaze i smisli... mozda ces i ti biti takva kad napunis koju godinicu, to je potpuno normalno. Kao sto je normalno da se niko ne ljuti na mene samo zato sto sam rekao sta mislim. Ne podrivam sistem, naprotiv, diskutujemo. Opusteno, samo gruvajte.
  20. Sto si se ti uopste osetio prozvanim, to sto je neko profesionalac znaci da mu fotografija donosi novac a ne da slika najbolje na svetu, tako da mislim nema potrebe da 5,6 ljudi sa foruma koji zive od fotografije iskljucujemo iz Contesta. A za anonimnost prilikom sglasanja rekoh i opet kazem, ako cemo da izigravamo surovo foto takmicenje, onda smo pogresili adresu sajta.. No u svakom slucaju - Puno srece! ( ja se ne bih pod ovim pravilima ukljucivao;) )
  21. hEHEHEH NE ZELISH DA OTVORISH PANDORINU KUTIJU, ZNAS DAIMAM BRDO GOLOTINJE U KOMPU XEXE... Salim se i slazem se da sam pogresio za temu tj tacku 2 kritike,, mozda naprimer da svaka 3ca, 4ta tema bude vezana za motore. Mislim i dobre ribe su vezane za motore ;D ;D ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja