Ti Evile lepo uzi` Eos 1 II ili III..i ja se nesto razmisljam....privlacci me oklopljeno telo, masivan aparat.... mada je petarda za studio ipak prva liga, jer je full format a tih 12 i kusdur pixela rade extra sliku.
Ja bih voleo da imam 12,5 Mpix i mislim da bi mi i za stok i za klopu i portret, odgovarao sledecih 5 godina;)..mada i 30D bije kao lud sa dobrom optikom.
A ovo sto veve kaze, gledao sam filmich, nekog US fotografa, ne mogu da se setim imena , vrhunski je odradjen, sa 5d II, ali cete ga lako naci na googlu ili U tubu...Vec pricaju o njemu kao o novom svetskom cudu...