Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Endurac

    Macro

    Evo i jedan konccic;) Inace su velicine kao na fotki 1:1
  2. Prepisujes od mene... Bolje vodi na pivce nego sto samo nesto zanovetash ;D
  3. Vrhunski! Drago mi je da sam dao glas fotografiji sa najvise glasova (#10), potvrda da fotografija nije samo tehnika i dobar aparat, nego koncept i osecaj, iako ne znam cime je sklikano u konkretnom slucaju, sto je i nebitno;) Svaka cast autoru!
  4. Endurac

    Portreti

    Moze prezime? ;D Salim se, super su fotke, i model i okolish;)
  5. Endurac

    Macro

    Nesto sam petljao sa pozadinom i staklom...i kineski metar koji smrdi na plastiku na kilometar... (sorry za potpis mrzelo me da smanjujem 2x...)
  6. Endurac

    Portreti

    Kalish...
  7. Endurac

    Macro

    Dzaba ;D Njegov objektiv je sad` kod mene
  8. Endurac

    Hrana!

    mmmm sweet;)
  9. Endurac

    Macro

    Ma samo gruvaj i tresi blicom skoro pa obavezno! Dobro je to sto se mene tice za pocetak Josh ako imash stativ il gde da aparat turish, da okinesh na vreme ili na daljinac da ne mrdash aparat, i brza expozicija ili spori flesh....nudle u supi, kopakabana i sisata plavusha, idi bre Zezam se nesto sam dobro raspolozen.... NAJBOLJE BI BILO DA NAM VEVE OBJASNI KAKO JE SLIKAO MACRO FOTOGRAFIJE SA POCETKA TEME, JER SU ONE VRHUNSKE I ZA PRIMER I UCENJE!
  10. Endurac

    Macro

    mislim da je omasen fokus, malo bi se trebao ili odaljiti, da ti udje u fokus cvet, ili se tresao aparat a bila malo duza expozicija... ....
  11. Hahah, cuj "cudno nebo", fotke su do jaja, napali su nas jebeni vanzemljaci ???
  12. Endurac

    Hrana!

    Seo sam na jagode sa slagom..selja
  13. Endurac

    Hrana!

    orange..
  14. Endurac

    Macro

    oranžžžžž.... (ne zamerite na potpisu i sajtu slao sam na mail pa me mrzelo da opet otvaram pho shop)..
  15. Endurac

    Macro

    ...ili isti, 1:1 ili cak upola manji 1:2. Moze i 2:1. Ali nikako iz daljine. U pravu si. Pridjite blize momci sa objektivom
  16. Pogodili;))) Da je nosis u zdravlju... lock;)
  17. Endurac

    Macro

    Kej.. Uzehn od naseg brilijantnog kolege 100 macro, nisam stigao josh da se igram iz bliza;) Morace to mnogo bolje...
  18. Danas slika, obecavam, sorry, iskrslo nesto, nisam bio pola h kuci sve ukupno...;(
  19. Manipulator konopca!!!! Kralju! Ja sam ipak za pravna sredstva, visse i duzze ce da ga boli..
  20. Ima sve na netu! GOOGLE je majka. A za kucnu radinost, obzirom da nema tekstova na srpskom probaj na googlu : DIY SOFT BOX MAKE (DIY - do it yourself)...
  21. Endurac

    Portreti

    Nestto je u vazduhu ocigledno.... ;D Dogovorili smo se za stok nismo se dogovorili za net. Ako to sto si napisao na srpskom znaci Endurac da li mogu da te zamolim da ne stavljash moju fotku javno u temi portreti, ogovor je da, skinuo sam je.
  22. Endurac

    Portreti

    ...nisam te skapirao o kakvom sarkazmu govorish, ali nema veze nesto si se istripovao occigledno... ??? Mozda sam trebao da ti napisem SRANJE pa da ti odgovara... Opusti se. Ja uvek kazem ono sto mislim, mozda ti je los dan samo...
  23. Endurac

    Portreti

    Super, super...
  24. Endurac

    Portreti

    Super interesantna obrada Bogi;) Hoces da podelish sa nama kako si obradjivao? Mene jako zanima?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja