Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Meni je isto pomalo mucno da gledam ove scene ubijanja, pa bih voleo takodje da se vrnemo temama koje nemaju veze sa lovom. Na celom discoveriju i animal planetu nema ni jedne scene ubijanja sisara od strane coveka u lovu vec 3 godine koliko ih redovno gledam pa nije lose ni ovde da bude slicno... Picasso vidim spravica odradjuje posao, svaka cast, ne zameri, nasi smo. Svakako da je jednom lovcu ovo normalan prizor....
  2. Endurac

    BJB enduro fanovi

    ...i mi malo danas endurisali, a malo se i valjali po blatu od pola metra do metar:) ... a malo i fotkali.... Djole i Mladen su uglavnom trenirali, a Mikka je trenirao slajdovanje po blatu i lansiranje NL Objekata iza sebe.... ;D ;D ;D Photo:Endurac Obrada:Mikka Riders: Mladen, Djole, Mikka.. Enjoy....mmmmmmmmmmmmmm ))) Ove dole photo by Mikka
  3. Pa zemi, jedino ako osh veci format, da ti sibnem preko maila?
  4. Evo malo slikao cika Mladena kako kida off road;)
  5. Endurac

    HDR fotke

  6. Endurac

    HDR fotke

    Pa evo mali prakticni savet kad saljete .exe file, reimenujte extenziju .exe. u .jpg, pa posaljite, pa kad primalac dobije, sam preimenuje opet u .exe i voilla;)
  7. Lock n load, da ne bih zloupotrebljavao forum, poruke na PP
  8. Mislim da je ovo apsolutno najbolje objasnjenje na internetu (nije samo moje misljenje) rada Canonovih bliceva (ali se odnosi i na druge marke, manje vise) pa koga ne mrzi, nek baci pogled, moze se poprilicno toga nauciti i shvatiti. :-* http://photonotes.org/articles/eos-flash/
  9. Kao sa slika dole, trebalo bi mi za jedan photo session, dakle kupim ili pozajmim, svejedno :-* Ako neko zeli da bude maneken, moze;) Ovo je upuceno drugarima koji se bave fotografijom, jer njih manje vise poznajem... U obzir dolaze i dobre replike automata i pistolja, maskirne boje za lice, kais i futrola (crni, zeleni). Takodje, nevezano za ovo, ako neko ima na prodaju, trebao bi mi jedan Nikonov blic ala sb80dx, sb28dx, i sl., mada moze i canon ex550 ili 580, i canon objektiv 50mm, 1.8 ili 1.4.
  10. Endurac

    Portreti

    Neki od nas su izasli iz puberteta poodavno....
  11. Endurac

    Portreti

    Prva je sa 70-200 L 2.8 (bez obrade samo levels) a druga, ne secam se, ili 30d sa 100mm macro ili Nikon 5000D sa 18-55, nosio sam oba i pucao sa oba u isto vreme. Mislim da je 100ka. Evo jedne sa Nikonom 5000D, ima dosta bolji dinamicki opseg senzor nego 30ka i sa kit objektivom daje sasvim dobre rezultate. Boje su sasvim prirodne jer je bilo oko 6 popodne, ali je drugarica koja mi cesto sredjuje fotke za stock malo jace upeglala bore na licu.
  12. Endurac

    Portreti

    tu i tamo...
  13. Endurac

    HDR fotke

    Muljaz bem ti kolacic!! Jel pokusavas da instalirassh ReDynaMix. Ako je odgovor DA javi mi se na PP dat` dam instrukzion... ;D
  14. Endurac

    HDR fotke

    Eo josh 1 malo dramaticnija...
  15. Endurac

    HDR fotke

    Nije los ovaj redynamix...
  16. Slazem se;) Onda ce manje ljudi ka kopa po arhivi a vise da slka. I naravno Hellena daje oih 100e za prvu nagradu..li besse 50e ;D ;D ;D
  17. Alal vera ljudi, ovo je pravo takmicenje. Glasao za 1. ali su ostale odlicne, uz jednu napomenu, skratio sam kategorisanje na fotke zivih bica jer je tema zivuljka, tako da fotke mrtvih insekata nisam uzmao u obzir iako ih ima odlicnih.
  18. Endurac

    HDR fotke

    Kome treba unlock code i keygen nek mi se javne, jedva nadjoh. AVG mi odmah blogira geygen.exe...
  19. Endurac

    HDR fotke

    PS PAZNJA IMA TROJANAC NA DRUGOM LINKU!!!! http://rapidshare.com/files/298157113/MediaChance.ReDynaMix.HDR.v1.01.for.Photoshop.incl.Keygen-SCOTCH.rar.html Ne ceo file nego gen. Ostalo ok.
  20. Endurac

    HDR fotke

    DRUGA JE DO jaja, kad bi samo uspeo da dignesh saturaciju zute boje josh... Ah sad videh da si to vec uradio, al ajd ja se malo igrao..
  21. Endurac

    HDR fotke

    Hahahha, thanx
  22. Endurac

    HDR fotke

    Jbg hvala za link al je trial sa brdom watermarka. Srbija trazi crackove za nesmetano poslovanje ;D
  23. Endurac

    HDR fotke

    Da li imas taj plugin negde narezan, koliko znam placa se preko neta da se skine?
  24. Endurac

    HDR fotke

    Cool ;D E Grnja dal postoji sansa da slikash neko parcence slike npr spoj neba i zita na 100% uvecanja tj u realnoj rezoluciji, da postavish, tj mali crop te slike, bas me zanima. To ne bi bilo lose za poreddjenje pre i posle, da li se pojavljuje neki sum ili sta vec radi program sa pixelima... Naravno ako te ne mrzi i imas vremena.... Tj ako postoji mala deformacija mozda bi bilo upotrebljivo za ove slike sto saljem na stock za prodaju.... Jel ga imas negde na cd i sl da probam PS Josh tri opcije da se probaju 1 Crveni filter (pravi ili fotoshop) za nebo. 2. Polarizacioni filter. 3. Mehaniocki filteri aka skylite i sl koji potamne nebo a izvuku oblake ili smanjuju plavi cast na udaljenim predmetima....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja