Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. GIVI JET HPS 10.4. Kao na linku samo mat crna. Velicina L *60* *1150 gr.* http://r.twenga.co.uk/g3.php?pg=VDs1MzE3NzExMTE3NDUwMzE5NDMzOzE2ODU5MjE7aHR0cDovL3d3dy5tb3RvcmJpa2VzYW5kcGFydHMuY28udWsvZ2l2aS1kZW1pamV0LTEwNGItaGFsZi1mYWNlLWhlbG1ldC14cy1zLW0tbC14bC1wLTE2ODgyLmh0bWw7Y2FmMmI3YTE0MTcwY2M5MTE3N2U2OTVlMWMyMzYwYTk= Spala je kolegi sa motora, izgrebala se, po plastici i jako malo po viziru. Nazalost nije je uspeo da koristi mnogo posto je prodao motor. Ja izigravam dobrog Samaricanina pa je prodajem u nj ime. Mislim da je idealno za suvozaca, ako ne neko u situaciji da nema kintu za neku novu kacigu, pa da pregura neki period. Nije za vozaca cisto zbog malo ogrebotina po viziru.... Oprao sam unutrasnjost, svi sundjeri se vade. Vizir 3/5. 2500 din. 063 7716 465\ Slavija, BGD, Marko
  2. Endurac

    voki toki

    arakiiiis ))) pa ako obe imaju ili nemaju podton opet moze i prijem i predaja izmedju njih, zar ne? i drugo, ja ne znam na kom je motoru vox uspesno radio zbog buke ....
  3. Endurac

    kupujem motor

    nista, idemo dalje, racunam se pa mi izadje ovaj f3 da ga skroz sredim skuplji nego da kupim komplet sredjen...
  4. Endurac

    kupujem motor

    to je kao lutkA motorcce..ali "negde" ))
  5. ..kao u naslovu 063 7716 465
  6. Endurac

    kupujem motor

    cek cek..upravo u glavi prepravljam ovog ranjenog f3 iz chucavca u streetfight:)
  7. Endurac

    kupujem motor

    idemo dalje za sad josh uvek nista od dogovora za cbr-ku
  8. Endurac

    kupujem motor

    hvala hvala svima, samo da vidim sta ce od ovoga da ispadne pa cu se javiti.
  9. Endurac

    kupujem motor

    600-1000 kuba, malo mi je trenutno pojaka cena za suzanu..... Mislim da sam se dogovorio za cbr, hvala za sad za ponude, necu lock dok ne zavrsim;)
  10. Endurac

    kupujem motor

    ..i dajem piaggio liberty 2000-to, 125ccm u zamenu, uz moju doplatu.. Ilustracije radi , nasao sam f3 bez prednjih plastika za 1300 jura pa mi je npr to zanimljiv odnos cena godiste. 063 7716 465 marcello.photo@yahoo.com
  11. Hvala Dachony:P
  12. Trebalo bi mi sitnica za moj Liberty: vetrobran, veliko sediste, fuzasteri za suvozaca, desni retrovizor (ili retroovizori od gilere runner).... 063 7716 465 maki73@verat.net Marko-Endurac
  13. Update: Moze zamena za neko kvalitetno sokocalo motorcikl ozbiljnije kubikaze ispod koga ne mora da se srce ulje i drndda cele sezone. Estetika manje bitna. Sveca super, karburator super, anlaser sredjen, akumulator nov itd.. Ako neko ima neku ponudu za zamenu tipa zephyr,zzr,bmw i sl uz moju doplatu...
  14. Prodajem moj Piaggio Liberty 125 ccm (2000 god) srebrno sive boje: Sta valja: - Akumulator kupljen pre 3 meseca - Motor u izvanrednom stanju - Koci kao lud, ide kao lud - na moje ime, vlasnik, nova saobracajna - Nema postarske oznake i svetla, odakle zakljucujem da nije bio postarac. - Zamenjeno ulje Sta ne valja: motor je idealan za nekog ko voli da licka, mene je mrzelo, ja volim da se vozim : - ima jedno sediste, ali ima i nosac kofera. Sediste je stanje 5/10. - Nema fuzastere za suvozaca ali se zene lepe od pozadi ))))) Nema vetrobran. - Anlaser malo zeza, kurbla radi, ali treba zameniti svecu, i mozda pretresti karburator (super radi motor, ne prekida, ali da bude tip top) - Prednje viljuske curkaju, amortizuje solidno i dalje. - treba zameniti gume, malo popuste posle 7 dana, zadnja losija prednja bolja. Moze da se vozi i celu sezonu sa njima, al ajd da napomenem. - Ukrdena mi je tablica pa taman moze da se izvrsi prenos odmah. Ovlascenje moze ali uz zakljucen i overen kupoprodajni ugovor. - Desni retrovizor (staklo) sam zalepio super lepkom za osovinicu pa ne moze da se rotira. Jedini razlog sto ga prodajem je sto mi drug uvaljuje drugu masinu, koju sam jurio da uzmem, pa mi se lepo pogodilo, jer mu ne treba, a nema potrebe da nerviram komsije sa dva motora u haustoru. Mislim da je super drugarska cena 450 jura:) Prosle god sam ga od kolege sa foruma platio 550 i dodatno sredio par sitnica, ali prosla i godina pa da budem fer a i hitno mi je. Nikad u crveno i na zadnjak!!! ))) Lokacija Slavija. Marko marcello.photo@yahoo.com 063 7716 465
  15. Ee taj info mi je trebao, puno ti hvala Dachony
  16. Drugari ako neko ima od Piaggia Liberty 125ccm veliko sediste, retrovizor, vizir, fuzaster za suvozaca i neke delove nek javne na mail: maki73@verat.net ili 063 7716 465. Ukoliko takodje neko ima neko motorce koje je u dobrom voznom stanju a nije skupo, tipa Zephyr, Xt i sl, a treba mu Liberty za grad, koji ide kao lud, nek me takodje kontaktira.... P je tek registrovan na moje ime i 2000 je godiste(nova saobracajna). Endurac iliti Marko
  17. hahah verujem da ce neko od drugara da ti ubrzo javne
  18. Otkud znash . PS mogli bi neku fuka ovi dana;)
  19. Policijske zujke presrecu po gradu, sklonite se ako niste regularni ili neregistrovani, bez kategorije i sl... http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/71051-paznja-policijske-zujke-u-beogradu-presrecu/page__gopid__1146507#entry1146507

    1. fibra

      fibra

      Mail se vraca, a inbox pun. Pliz, obrisi viskove, pa da te priupitam nesto. Poz.Sasa

    2. Endurac
  20. Znaci sve uredno, stajali su pored mene dok patrola sa sve rotacijama nije dosla, nasta sam pitao ovog jednog, da je sa njima i vama sve u redu obzirom da me zna ceo komsiluk. U vrlo prijatnom razgovoru sa saobracajnim policajcima, iz avale, saznao sam da su se ovi prek(P) aljeni momci lomili vec zbog svoje voznje. Prilkom kretanja, jedan od njih je dva puta zaboravio da vrati copavu na Suzukiju pa mu se motor dva puta gasio pa nikako da krene u dalju poteru za bakicom na skuteru. DAkle, opet bez moralisanja, potrebno je uvesti red na ulice, u svakom slucaju, ali ovo mi je zaista delovalo kao crtani film i dvoje prepaljenih batica koji su dobili prvi motor u zivotu. Cuvajte se, opasno su shvatili svoju zivotnu misiju. Saobracajni policajci su shvatili da nema prekrsaja pa sam lepo prosao. Radi se o dva suzukija, mislim da su poslednji modeli, nisam skontao da li su 1000ke ili 600ke ali su R. Flip up crveno bela kaciga. Suomy crno sivo bele kozne jakne i tank torbe. Crno sivi motori.\ Sirene i trepcica crvena svetla. Samo zaustavljaju motorcikliste, skutere, kvadove i sl. Uzdravlje.
  21. Upravo sam imao vrlo neprijatno iskustvo da me savataju dva policajca na Suzanama na Terazijama, vozeci svoj skuter, bez tablica, koje su mi ukrali pre neki dan, te sam se upravo vracao iz sup a Vracar. Generalno, ne ulazeci u moralisanje, momci rade svoj posao, ali su do te mere prepaljeni da cenim da ce se slupati u roku od par dana. Kao da im je zivotna misija da hvataju motorcikliste, nema nikakve price, odmah zovu saobracajnu patrolu koja dalje reaguje. Stajem ovde sa pisanijem, kako bi se sa ulica sklonili svi koji nemaju uredne papire ili su nesto zaboravili da urade *tipa da registruju motor , a nastavljam post. Dakle javite prijateljima koji su na ulicama da se sa istih sklone, jer upravo cujem ovu dvojicu kako divljaju na 10.000 RPM u Svetog Save i to sa 3ceg sprata.
  22. Endurac

    Portreti

  23. Cocche sto slikash kacigu bilion puta kad si sam rekao da nema nedostataka, za te parice u tom stanju, extra. Ja imam istu i skroz je za pohvalu. Srecno;)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja