-
Broj tema i poruka
1578 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Endurac
-
to je ovo otprilike kao u originalu.....
http://www.motorcycleplanet.co.uk/shopdisplayproducts.asp?id=127&cat=Honda+CBR1000F+%2889-92%29
-
Lepo mi kaze moj drug mare cvetkovic *isao cbr om 1000 f `89 u Azerbejdzan, da sam napravim. On je uradio sistem kao wing rack, za dvaa kofera sa strane a jedan pozadi. Meni ovo tvoje uopste ne izgleda lose narocito ako se plastificira i lepo odradi. Neko koferce onda od 42 l npr za dve kacige....
-
Šta ima novo?ako neko ide na autoput, nek zaobidje napklatnu rampu u pravcu BG pozarevac, red je 3 km i ceka se minimum 2 sata... fuck!!!!!!!! *kolima
