Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. ti si se kao raskrupnjao,,,mmm
  2. Izvinite drugari, znate da sam savestan, i da sam tastov auto ovde oglasio, upravo da bi neko od kolega dosao prvo do solidnog autica za neke manje pare, keva mi je imala dosta tesku operaciju, zna Laki, pa sam eto koliko sam mogao otpratio temu.....a nisam bas mogao biti posvecen 100%... Molim Vas ne zamerite, i meni je tast javio juce, da mu je neki prijatelj bez auta poslao poruku da bi ga ipak uzeo, pa je zavrsio sa njim na kraju....Izvinio se covek i meni i svima ovde...jbg.
  3. Cast je biti deo ovakve druzbe uvek spremne da pomogne...zaista !!! Hvala svima koji su se javili u ovom groznom trenutku, sve proslo super (operacija), nasli smo TV u najkracem roku:))))))
  4. O hvala @Savan, evo samo da vidim, upravo sam iskopao neki svoj od pre 10 godina sa tavana, pokusavam da ga pokrenem, pa javnem...))))
  5. Izbrisah, jbg...hvala drugari, za sad mi je najbitnije da nabavim tv, antenu imam negde u kuci
  6. Imam jedne viska Starke, bele, br 3 1/2, to bi trebalo da je 36,5. All stars converse, made in USA.. Gaziste unutra 23 cm. Cisto i belo, Samo nemaju markicu na jezicku sa unutrasnje strane. Sitni tragovi upotrebe. Jako sitni. Cisto bele, bez ikakvih mrlja na tekstilu spolja i unutra. 2 crvene 063 7716 465
  7. Drugari hitno mi je potreban manji TV, onaj koji moze u BOLNICU da se odnese i da mnogo ne smeta, ako neko ima na prodaju, na iznajmljivanje ili na zajam, od juce mi treba do otprilike srede (VMA). Za clana porodice. Pozdrav 063 7716 465 BGD
  8. oko 5L gasa Ima GAS, zaboravih...
  9. Deal, poslao;)
  10. Motor peva! Bili s njim na Kopu prosle godine, vuce super, presao 200.000, majstor koji ga odrzava godinama nema zamerki na motor. Treba mu malo paznje i ulaganja u estetiku i enterijer. Potreban akumulator, termodavac. Mozda i mi to sredimo ako stignemo, Registrovan do mislim februara 2015, provericu sutra. Obavezan prenos. Uslikacu ga jos detaljno, evo fotke sa Kopa. Bez zamene, autic je od tasta. covek ima 65 godina, auto se odrzava kod istog majstora. 700 evropskih. 063 7716 465
  11. E dok vi svirate kiti covek kupio, jedna crvena jedna braon, izadje da jedna crvena ukupno. Hvala na interesovanju. Lock
  12. Sketchers cizmaci, meni su malo glomazne, pravi br 45, mislim da je za nekog jaceg u stopalu, posto nisu lake. imaju ozbiljan gumeni oil resistant djon, a ja sam ocito navikao na lahku obucu. Braon boje, stavljam slike danas. 063 7716 465, Vracar, Slavija. Marko
  13. Daj bre jos neke slike da uzivamo, enterijer, motor, ispod haube ;)P
  14. kao lutka!
  15. 50 eur, kutija, punjac, zastita ekrana,antena, vhf/uhf, 5w, otvoren opseg. Formirana baterija. Baofeng. 063 7716 465 Licno preuzimanje
  16. 1200 dindzi za drugare. Bas, dva satelita. Potrebno je samo kupiti kabal za komp do pojacala odnosno basa. Sateliti imaju svoje kablove i jack. Bez tragova upotrebe. link (27 eur novi) http://www.digitalzo...er-system-og201 12w 063 7716 465 Licno preuzimanje.
  17. moze lock
  18. Endurac

    Dainese jakna

    ako je cena problem, moze za 80 jura..ali to bi bila stvarno posl. cena...
  19. Endurac

    Dainese jakna

    Jos po neka...
  20. Endurac

    Dainese jakna

    Za forumase 100. Odlicno stanje. Za osobu 176-182 -etak cm visine. Bez protektora, topla, postavljena, ramfle u rukavima, protiv vetra i sl. Moze i kao redovna jakna, iz kog razloga sam je i ja uzeo jer svaki dan imam rocista u sudu. Ili se smanjila u struku ili sam se ja mnogo ugojio. Sa pripadajucom podjaknom. Rukavi se skidaju. https://www.kupujemp....htm?filter_id=
  21. Nelle upravo pakujem camac i idemo na morence dole, javljam ti se cim se vratim, imam svasta nesto pa se dogovaramo natenane... u krajnjem slucaju napravicemo makar jedan bjb hit
  22. Slidze..063 7716 465 posto necu biti pri mobu puno danas zbog spremanja...
  23. 100 jura, danas, sutra palim na more, Izuzetna jakna, kombinacija neki cudan materijal sa delovima koze, postava topla sa ramflom, odlicna za grad ili sljaku kad se sidje s bajka, ako nekom treba da ne strci mnogo zbog posla , kao npr, meni. Malo mi je uska u struku a imam 97 kg. Stvarno je bomba i samo je danas prodajem uz licno preuzimanje jer se od sutra javljam sa plavog jadrana. Jakna moze u prsluk, skidaju se rukavi. Jakna je moja licno 1 godinu i nosio sam je ukupno 2 x. Drugi sam vlasnik. Netaknuta i bez ijednog traga koriscenja. 063 7716 465
  24. u polu muzicare
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja