Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Alpinestars (oridjidji,nisu kinesci). Sa svim protektorima, sa strane, napred, na clanku. Ooozbiljna cizma, touring. br.44. Kupio sam je svojevremeno od Sashca, kolege sa foruma, medjutim jednom obucene, male. Cena 45 jura. Ovo je stvarno ozbiljan cizmak koji cuva noge i stopala. Vanucci 25 jura, nisam ih ni obukao stoje mi bezveze 2 godine. Ima malo da se prcka usije zalepi jedan cicak. Metalne sine-protekcija u djonu. Vide se tragovi koriscenja. Jako mekane i udobne. Br.45. Caberg 105, moz za 25 jura. Vizir sitne ogrebotinice. Lak malo oslabio na mestima. Ociscena oprana spolja, iznutra. Rastavljena, sastavljena dezinfikovana. XL. Stavicu fotku sutra cim se osusi skroz. Guma super dihtuje i u odlicnom je stanju. Gornji vent- fali mala rucica ali radi. Unutrasnjost odlicna. (Sutra sam na splavu,ako se nekom bas nesto svidi a hitno mu je nek me cimne na 063 7716 465. )
  2. Ostrugacemo je na meru;)
  3. Crna, pa malo izbledela, na svetlu vuce na tamno zeleno.
  4. Imas crnu na oglasima (i zelenu, istu ovakvu samo za bicikl:P)
  5. Mali refresh, BMW odavno otisla, Shoei aktuelna.
  6. Hvala Laki. Ima tu neka radnjica u zahumskoj, ako je to ta, tu sam cesto menjao i opravljao svasta.
  7. Koznjak, ne moze da se zakopca, ne radi rajsferslus na dzepu i glavni jer fale 2,3 zubca pri dnu. Odlicna srednje tanka koza sa postavom. Tragovi upotrebe na kragni sa unutrasnje strane, malo ostecenje 2 mm kod spoja ramfle, ne primecuje se Odlicna koza. Velicina za osobu oko 180 etak cm. XXL. Duzina rajsfesulsa 60 cm, rukava od ramena(sava) do kraja ramfle 51 cm. 063 7716 465 Cena 10 JURA. Da se ne cenkamo
  8. Fenomenalno...grehota da prodajesh.....
  9. Drugari, od tece mi je ostao trosed i dve fotelje, gospodin teca je bio profesor geoloskog univerziteta, i cuvao je namestaj. Ja sam skakutao kao klinac po njemu. Drap je boje, od nekog kao flanela, jebemliga, s tim sto je keva sasila presvlake bele boje koje je papreno platila (oko 150 jura). Medjutim, hoce da sredi sobu i napravi nesto drugo, pa bi ovo na moju zalost moralo da se proda. Na KP sam stavio 60 eura, mislim da je fer cena za sve komade zajedno (fiksno). Samo molim da kupac, ukoliko ga bude organizuje odnosenje, jerbo ja kilav do daljnjeg od promaje ili cega vec u kicmu.
  10. Hvala drugari puno na trudu....sad cu se bacim na posao Ovo body u spreju mi zvuci divno
  11. )) To sam trazio stavicu fotke sutra btw
  12. E do jaja, hvala ti puno! (Cim sam skontao gde ide tacka a gde zarez )
  13. Treba mi mali savet velikog strucnjaka )) Imam dve male bocne plastike na cbr u preko stitnika rama motora, koje se lahko srafe na bocne plastike. Inace su bile lose kad sam uzeo bajk, farba se skinula i git ispod popucao. Izgitovao sam ih odavno sa @nekim gitom, koji je bio ziljav al se sad to vec stislo, i nije lose generalno medjutim mislim da treba to iak malo doraditi pred farbanje. Trazio sam spric git za plastiku po radnjama ali prodavci koji imaju spric git za metal i drvo nemaju pojma cime bi se to moglo isprskati jer se plase da ne popuca zbog gibanja plastike. Genarno se ovaj deo ne uvija i ne izvija al ajd.... Da li neko ima iskustva sa ovim od kolega, koji rade plastiku? Body git za auto imam sa vlaknima, sa ucvrsivacem, ali nisam jos isprobao jer me smara da tolike neravnine posle skidam. PS. tadi se o malim valjkastim profilima koji se na konkretnoj slici nalaze izmedju otvora ispusta toplog vazduha iz motora na bocnoj plastici Duzine 20 ak cm i sirine oko 3 cm. Ovi delovi u principu ne rade i ukrasni su, i ne trpe pritisak. Ono idi kod majstora stoji, al volim da se sam zezam....
  14. Da ne videh ne bih verovao;) Bice update, a Jokija kontaktiram na PP )
  15. Hard 80 gb, provericu danas radnu memoriju, mislim da je 500mb, kuciste, napajanje, zamenjena maticna ploca, tastatura, mis, monitor samsung 17 ‚‚ kablovi. Procesor mislim da je 3000 mhz. Instaliran Win 7, word. Detaljno, dobio sam ga klot od svece, bez harda. Kolega iz It-a je pre neki dan stavio polovan hard od 80 gb, instalirao sistem. Pali radi, ali monitor menja boju na dodir sa strane, juce je slika poremetila na nekoliko sekundi, kao kad je rezolucija neodgovarajuca pa se opametio, kuciste dosta veliko. Napisao sam 2 tuzbe na njemu, ali nemam zivaca da se zezam, sa ovim dizel kamionetom, treba mi ozbiljna i brza makina za obradu fotografija. Dacu detaljan opis komponenti i sistema danas cim odem do studija. Zelja je bila da imam kakav takav komp u studiju dok ne uzmem nesto ozbiljno, al mi ne radi posao. Ko zna i voli da se igra, eto. Zato ga i prodajem kao neispravan. RAdi net. Ima 2 CD--a. Znaci stavljam fotku i opis komponeneti do kraja dana.
  16. Nevidjeno stabilan sistem. Nisam verovao, nit imao poverenja, ali sam ih koristio sticajem okolnosti, i ne menjam. Mozda u skorije vreme zamenim ovaj moj za tvoj model ili neki slican, cisto zbog veceg ekrana
  17. Opako su napravili ove nokije, sad windows phone. Ja imam prvi model, i dalje radi perfektno:) Kolega ima ovakav, prezadovoljan je.
  18. Endurac

    Furygan jakna

    Poslato post expressom
  19. Endurac

    Furygan jakna

    Vazi, sibam sutra post expressom
  20. Endurac

    Furygan jakna

    800 dindzi. Manji model, zenska ili za omanjeg bajkera sa velikim srcem i jos vecim mudima. Usivena oba rukava ispod pazuha ne primecuje se na oko , nisam video do danas kad sam uzeo da ufotkam. Ostalo super. Dvoslojna. Velicina M. Sirina 53.5 cm, duzina bez kragne 51 cm, do ramena 59 cm. Duzina rukava 49 cm Svi rajsferslusi rade super. Crna sa reflektujucim trakama, diskretnim. 063 7716 465
  21. Voleeeem optiku )) Kad me smara da teglim svinju (1dsmkII sa 2. ja uzmem petardu i ovu pivsku flasu pa mogu da se sunjam
  22. Tako sam i ja cuo. Imam oba, f4 bolje radi za mikro nijansu po meni.
  23. Strasno staklo, po nekim testovima ostrije od 2.8.
  24. Endurac

    mobilna antena

    Hvala ljsice, treba mi sa magnetom, Malitomic hvala i tebi, nema frke.Milossmtt imas pp
  25. Endurac

    mobilna antena

    Hvala , daj mi samo model ili oznaku antene;)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja