Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Endurac

    Par bubnjeva

    Hoces da pocnes da sviras?
  2. Endurac

    Par bubnjeva

    Imam nesto viska, ako nekog zanima dao bih jeftino samo da rascistim prostor, dakle bas bubanj, pedala za bas, dobos i stalak za dobos. Jedan set sam sklopio za sebe, ovo je sve troseno, ali radi. SVE ZA 5.000 dindzi. Ako nekog zanima zamolio bih da dodje da pogleda licno, isproba i licno preuzme zbog gabarita. Set je za pocetnike. Kvalitet je osrednji, ima svojih dzidza bidza na svakom komadu. Uskoro ce stici stalak za kontru sa 2 cinele i to ce biti ispod cene. Dobos sigurno vredi 30 jura, a ostalo barem jos toliko. Samo da se razumemo, svi instrumenti su moji, sklapao sam set za sebe, ovo je visak koji radi, ali mora da se rascisti. Da se ne bih zezao sa KP nek ide prvo ovde. Aparat mi je nesto u problemu, pa slike za sad nemam. Lokacija Slavija. 063 7716 465
  3. Hvala kolezi sa Yamahom 13-767, u Makenzijevoj koji je stao da pita za zdravlje dok mi je copava propadala u asfalt ko u svajcarski sir :)

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Endurac

      Endurac

      ja stavio parce odlomljene cigle jos prekljuce i dobro drzi za sad. Dodje mi da napravim neke rupicaste profile za lako nabacivanje ko ono nekad sto sam izmisljao opremu i pravio

    3. srrdjan

      srrdjan

      говорим из искуства , дрво је одличан изолатор и негреје се тако да нема утањања, свака ногица од метала достиже околну температуру и закључи сам.Иначе сам годинама паркирао испред Комерцијалне на Бранковом мосту и врло добро знам колико уме асвалт да се загреје .

    4. Endurac

      Endurac

      Odlicna ideja, drvo zvuci zakon. Ps verovatno ti znam motorce, tu mi je cale preko puta u Brankovoj 23

  4. debela mekana koza, debela postava, nije za leto. U vrhunskom stanju. Dve mane, mala vodjica kaisa na dnu odsivena sa donje strane, nitne na kragni tu ali sa suprotne strane. Jakna je netaknuta inace. 80 ojro. Za ovaj kvalitet i model, mislim da je vise nego povoljno. Nova je u oglasima duplo skuplja. Za visinu 180 cm gore dole. Kragna se skida na rajsferslus. U ovu jaknu moze da udje i krupnija osoba.
  5. Nemrem stomak ubaciti, uzeo sam ih od dragog kolege Sashca ali ih ni jednom nisam obukao. Protektori sa strane i na kolenima, ventilacija, izuzetne. Samo zamena za iste br 54 ili eventualno 56. Ne prodajem ih! Iste kao kod kolege Salera, http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/109717-jakna-i-pantalone-buse/#entry1758854 s tim sto ostavljam mogucnost kupcu celog Salerovog kompleta po extra ceni zaista, da se menjamo za pantale ako su kupcu velike. 063 7716 465 Struk 100cm ili poluobim 50cm.
  6. Endurac

    Adidas suskavac

    Kao nov, made in France, za visinu 180 (pise na etiketi) odnosno 5`11 po americkom standardu. 15 OJRO. izvinjavam se sto je fotka naopanacke, komp je u procesu reanimacije.
  7. Ajd posto nema zainteresovanih, a i nesto mi je draga, nek ide lock, zadrzacu je pa nek sluzi
  8. i dalje aktuelna shoei, L. , posto je nosim malo se fucnula kod kaisa i skroz donjem delu tekstila, bez iridijumskog vizira, dakle sa normalnim - 75 jura Spolja kao nova!!!! unutrasnjost odlicna. 063 7716 465
  9. Caberg prodata, ostalo aktuelno...
  10. Endurac

    Camac

    Uzeh upravo gliser od poznanika, relativno povoljno u Grockoj, tako da zavrsih posao, ali cu ostaviti temu otvorenu ako je jos neko hteo da se iskonsultuje oko tih camaca. Hvala Gvozdene i kolege;)
  11. Endurac

    Camac

    To zvuci zanimljivo...da nemas neki slucajno blizi info ?
  12. Endurac

    Camac

    Video i ja na KP, genijalno ;)hahah
  13. Endurac

    Camac

    Stigo tomos vanbrodski, al otisao jedan plasticni camac na poklon komsijama, a gumenjak caletu, i ja ostao u cizmama ) Jbg. Elem, ako neko ima neko plasticno, metalno camce ili gumenjak, nek javne, dosta vremena provodim na splavu kod svece, oni ga retko koriste, pa ne bi bilo lose voziti se malo i nesto pecati. Moze nesto povoljno jeftino, a moze i zamena za neku dzidzu iz mojih oglasa:) Ps ko se vozika oko reni bunara 17, na Savi, kod Ade, skroz beli splav sa kucicom, nek svrne na pivce !!! 063 7716 465 I da nije ovolko supalj
  14. hahahhaha:)))))))
  15. Supeeeeer sto je stigao . Stavio sam dosta papira okolo za zastitu od tumbanja. (**jasno je da je polovan...ali prethodni vlasnik ga je 2 put ukljucio a ja triput. Ja tragove upotrebe nisam video, a ti mi slobodno javi koji su ).
  16. prodat......ajd da sacekamo da sve prodje u redu i dobijem povratnu informaciju o prispecu evo te neke snajke sto sam slikao skoro......
  17. Evo imam troje zainteresovanih kolega na PP, da ga uzmu, svima je naravno kintica problem, ko se prvi javi sa kesom, cekam posteno. Oglas nigde drugde ne dajem....
  18. slike. Zadnju stranu pogledajte na netu, kao sto rekoh aparat je kao iz radnje, isto mu se vata....
  19. Endurac

    toyota celica

    Autic san snova;) Srecno
  20. Ne vredi Dancce, kaze hrana je za slabice )))
  21. Pa znao sam. Da , ja stavio eto cisto da bude obostrano zadovoljstvo, cena kvalitet.
  22. Matori, meni su male, i to podosta. 40 cm je polu obim struka, sada sam tacno premerio, znaci pun obim struka je oko 80 cm. To je za nesto sitnijeg muskarca li mrsavog, mada moze i za malo jacu zenu, sta znam. Moddel je univerzalan, straight nogavica, kao Levis petstokec. Meni je struk oko 100 cm i imam 95 kg i 181 cm, i ne m ogu da im pridjem. Zena nosi 27 broj, ovo je 30 njoj su ogromne. 3 broja vece. Ona ima 170cm i 47 kg.
  23. Kako izjava policajca ne vredi nista majku mu Boziju.......kako je u obrazlozenju presude navvedeno , jel je sud cenio ili ne. Jel ima presude ili je obustavljen postupak? Mislim mozes i na PP.
  24. Kozne pantalone, jako jako jako dobra meka ali ne tanka kozza, model farmerke. Mass. Br.30 Fotke su velike rezolucije, mozete da pogledate natenance. Bez ostecenja, tackica, zapravo kao nove. Ostavljam mogucnost da su nove jer ih imam godinama, ali ajd a budem fer pa da kazem da nisu nove. Cena- 1500 dindzi za forumasse. Nogavice duzina: 62 cm Od dna slica ne od struka. Sirina u struku: 39-40 cm
  25. Ako je cena problem, moze za 80;)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja