Imam nesto viska, ako nekog zanima dao bih jeftino samo da rascistim prostor, dakle bas bubanj, pedala za bas, dobos i stalak za dobos. Jedan set sam sklopio za sebe, ovo je sve troseno, ali radi. SVE ZA 5.000 dindzi.
Ako nekog zanima zamolio bih da dodje da pogleda licno, isproba i licno preuzme zbog gabarita.
Set je za pocetnike. Kvalitet je osrednji, ima svojih dzidza bidza na svakom komadu.
Uskoro ce stici stalak za kontru sa 2 cinele i to ce biti ispod cene.
Dobos sigurno vredi 30 jura, a ostalo barem jos toliko.
Samo da se razumemo, svi instrumenti su moji, sklapao sam set za sebe, ovo je visak koji radi, ali mora da se rascisti. Da se ne bih zezao sa KP nek ide prvo ovde.
Aparat mi je nesto u problemu, pa slike za sad nemam. Lokacija Slavija.
063 7716 465